BeterBöcek

Dün ziledim bronx'ta sizi gerçekten harikaydınız.Ayrıca sahne performansınız amator bi grup için fazla , başarılarınızın devamı hadi kolay gele.

cok sevgili beterböceklere burdanda bir kez daha teşekkür ederim kırmayıp bugun vakit ayırdıkları icin
Deniz'in son anda merdivenlerden yuvarlanması hepimizin canını sıktı cok gecmiş olsun tekrar tekrar.
yaklaşık 20 dakika kayıt aldım Ankaraya dönünce hemen işe koyulucam
müzik konusuna gelince Deniz'in sesinin çok güclü oldugunu düşünüyorum...Gitarlarda cok iyi..dışardada ses iyi duyuldu.Benim bu geceki en büyük sıkıntım daracık sahnede bi türlü cekemediğim Egemen'di onuda zar zor cektim bakalım.
Tekrar görüşmek üzre başarılar dilerim arkadaşlar..
Ankara'ya döner dönmez bi iki süpriz yapıcam size ;)

maresalx demiş ki:
cok sevgili beterböceklere burdanda bir kez daha teşekkür ederim kırmayıp bugun vakit ayırdıkları icin
Deniz'in son anda merdivenlerden yuvarlanması hepimizin canını sıktı cok gecmiş olsun tekrar tekrar.
yaklaşık 20 dakika kayıt aldım Ankaraya dönünce hemen işe koyulucam
müzik konusuna gelince Deniz'in sesinin çok güclü oldugunu düşünüyorum...Gitarlarda cok iyi..dışardada ses iyi duyuldu.Benim bu geceki en büyük sıkıntım daracık sahnede bi türlü cekemediğim Egemen'di onuda zar zor cektim bakalım.
Tekrar görüşmek üzre başarılar dilerim arkadaşlar..
Ankara'ya döner dönmez bi iki süpriz yapıcam size ;)

can kardeşim çok sağol. bizler teşekkür ederiz çabaların için. evt merdivenlerden uçmam biraz kötüoldu doktora fln gittim.kuyruk sokumundakikemiğim 90 derece dönmüş:( bi hallerolmuş yani.ankaraya gittiğin gibi hemen sürprizlerini bekliyoruz. her zamanbizidinlemeye gel bekleriz.kendine iyi bakkerdeşim:)

arkadaşlar BeterBöcek her cumartesi BaloSTAGE'de sahne alıyor. Gerçi bu hafta parti sebebi ile cuma gecesi sahne alacaklar.

Bursa da dinledim bir gece...Aslında vokal ve gitar oturmus güzel çalıyorlar..ama oyun havaları gibi girince devamında gözümden düştüler..Oysa ki içeri girmeme sebep olan airplane sarkısını çok güzel söylüyorlardı..

tequila_party.jpg

24 mart cuma gecesi, taksim'in en yeni ve populer mekanlarindan on the run 'da, rock muzik ve tequila'dan hoslananlar icin mukemmel bir parti gerceklesecek.istanbul'un en eglenceli cover gruplari barfield, trubadoor, beterböcek ve pijama 'nın alkolle pekiştirileceği gecede, tequila su gibi akacak.

( geceye cok ozel fiyat 1 shot= 3.5ytl )

"türkiye tequila içenler ve içirenler federasyonu"nun katkılarıyla düzenlenen parti hakkında, federasyon başkanının "tekila içmek kan dolaşımına, uykusuzluğa, sıkıntıya, mutsuzluğa iyi gelir, ayrıyetten aganigi naganigi" şeklindeki açıklamasıyla, partiye gelip eğlenmenin gerekliliğini gözler önüne serdi.

tarih : 24 mart cuma /21:00
mekan : on the run video bar
adres : istıklal cad. imam adnan sok.( vakko'nun karşı sokağı)yeşilcam sıneması üstü kat:2

tequila shot: 3.5 ytl
sahne : trubadoor, barfield, beterböcek ve pijama
giriş : 10 ytl (1 tequila dahil)

ps: tequila shot'lar % 100 saf tequila'dan oluşmaktadır.

ontheruntarif.jpg

8 kişiye konser vermek demekki canınızı sıkmıyor.....

yada paranızı alamamak..
veya belli bir noktadan sonra yan masa ile munasebet sonrası çifte telli ritimleriyle iş yapmak..
haklısın canın sıkılmamıs olabılır....
hata bendeymıs omuzlarımın ustundekı nesne yıpranmıs galıba...

Redrock demiş ki:

yada paranızı alamamak..
veya belli bir noktadan sonra yan masa ile munasebet sonrası çifte telli ritimleriyle iş yapmak..

kim olduğunuzu tahmin eder gibiyiz. saygılarımızla...

Redrock demiş ki:

yada paranızı alamamak..

kim olduğunuzu tahmin eder gibiyiz. saygılarımızla...

ben beterbocegi gidip bizzat izledim son derece iyi oturaklı uyumlu bir grup
benim burdaki yorumum şu olabilir asansör müziği bile olsa yapılan işe saygı göstermelisiniz
isterse oyun havası çalsın sanane yane ??
artniyetli saygısızca ve sacmasapan bi yorum yapmışsın
aip

beter böcek ismi gerçekten orjinal..sizi dinleme şansım olmadı henüz ama arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla oldukça güzel bir sahneniz varmış.....umarım bi gün canlı dinleme imkanım olur..başarılar diliyorum arkadaşlar

kımse alınmasın ama ben kötüler demıorum sadece sevmıoruz dıorum...kımse kımseyı sevmek zorunda diil... :roll: .

Geri