fungu

:))) arkadaşlar saat 5 itibariyle trt fm stüdyolarından selamlar:) hepinizin yeni yılı kutlu olsun geç oldu ama.Ayrıca da yarın artık alt mı üst mü bilemem ama gölgedeyiz ve hepinizi bekliyorum fungu diye sorun gösterirler :)
saat 12 buçuk'da çıkıyoruz ama erken gelinip catwalk'un dinlenilmesi şiddetle tavsiye edililr:)

Golgede ilk defa dinleme imkanım oldu, fena değildi ben sevdim ama vokal hanım pek hoşnut değildi.
Umarım bundan sonra hep hoşnut olacağı programlar ve konserler ile devam ederler..
İnsanın yüzü gülünce bu performansınada yansıyo=)-
Başarılar Fungu..!

ah ah keske ilk dinleyişin bugune denk gelmeseydi cünkü hakkaten cok sorun yasadik..yoksa diger günler birak zeynep in somurtmasini yerinde durmasi imkansiz gibi bisey..:)
bu hafta adam gibi soundcheck yapcaz onceden dikilcez golgenin kapisina isalla sorun kalmayacak..
saol genede destek icin bekleriz gene ;)

ARkadaşlar açıkçası cuma gecesi benim geçirdiğim en kötü"gecelerden biri oldu zira çok çok geç çıktık sahneye ve zaten o saate kadar beklemiş seyirciyi daha fazla bekletmemek stresi vardı bende.Üstüne soundcheck yapılmadığı ve de camların önünde çaldığımız için sahne içinde sound felaket bir hale geldi.Açıkçası bi noktadan sonra o kadar acı çekmeye başladım ki hiç bir şey yokmuş gibi davranabilmek imkansız hale geldi kusura bakmayın arkadaşlar ve üstüne de diyorum ki umarım bu cuma çok daha başarılı bir sound ile hem biz hem siz keyif alarak çalarız.Hoşçakalın...

sizi ilk defa cuma günü dinledim... deyim yerindeyse "denk geldiniz" :) soundun iyi olmamasına rağmen bana kalırsa siz iyiydiniz! yan tarafta süleyman bağcıoğlu çaldığından pek fazla kalamadım ama yine de kaldığım süre zarfınca eğlendiğimi söyleyebilirim... başarılar, kolay gelsin

NancySpungen demiş ki:
ARkadaşlar açıkçası cuma gecesi benim geçirdiğim en kötü"gecelerden biri oldu zira çok çok geç çıktık sahneye ve zaten o saate kadar beklemiş seyirciyi daha fazla bekletmemek stresi vardı bende.Üstüne soundcheck yapılmadığı ve de camların önünde çaldığımız için sahne içinde sound felaket bir hale geldi.Açıkçası bi noktadan sonra o kadar acı çekmeye başladım ki hiç bir şey yokmuş gibi davranabilmek imkansız hale geldi kusura bakmayın arkadaşlar ve üstüne de diyorum ki umarım bu cuma çok daha başarılı bir sound ile hem biz hem siz keyif alarak çalarız.Hoşçakalın...
senin sesin yeter be abi napcan soundu moundu :D :D
fungu rulezzz

bozma moralini zeynepçim bak yukarıdaki arkadaş ne demiş, sesin yeter senin :)
sonuçta bilen biliyor fungu'nun ne kadar iyi bir grup olduğunu, önemli olan o.

sollovox kardeşim çok haklısın monitörler ve diziliş konusunda bakalım bu hafta bizi neler bekliyor:) görkemciim nerelerdesin sen yaa valla saolasın ama işte insanın içine sinmeyince bişey üzülüyo:( ve ipkciim artık bu hafta bekliyorum bak bayram da zaten tatil geliyosun diyorum:) Ve tamam bu hafta somurtmayacağım ( yeni kurallara uymaya zorluyorum kendimi) vee son olarak da diyorum ki Fungu bu hafta da Gölge jazz Bar'da saat 00.30'da Catwalk adlı güzide gruptan sonra sahne alıcak ,hepinizi bekliyorum yeni bir beste ve yeni şarkılar var :)

grup 'a sesleniş

Sevgili grup arkadaşlarım bu akşamki programda yokum ama biliyorsunuz olmayı çok istiyordum. Umarım geçen haftaki sorunlar bu hafta olmaz. Size iyi programlar.Bol şans !

size katılıyorum arkadaşlar, ve bara gerçekten müzik dinlemeye giden insanların sayısının artacağını umuyorum. catwalk da fungu da bunu sağlayabilecek repertuara ve performansa sahip çünkü.

Geri