fungu

sollovox demiş ki:
gilberte demiş ki:
death cab for cutie süperdir

Bence biraz bayık..... ama sadece bir albümünü dinleyebildim.....
Forumda müzik muhabeti amaç... yok bu gün söyle iyidiniz şu iyi şu kötüden ziyade.... bu tarz da dinleyen az kimse var.... haliyle bu albümleri bulmakda zorlaşıyor....
öyle böyle şöyle..... Iron & Wine...

bende 3 adet albüm war yeni bi tane daa çıktı (transatlantiscm) ama bulamadım daa
"photo album" tawsie ederim bi süre soora hastası bile olursun içinde süper şarkılar barındırır

biziz bar programının iptal olması kanımca pek iyi olmadı.bence mekan çok sağlam bi grubu ve beraberinde müthiş bi müzik ziyafetini elinin tersiyle itmiş gibi gözüküyor.bununla birlikte birkaç gün önce fungumuzun bestesini dinleme şerefine nail oldum ki dinlememle zaten kafayı yedim.herşeyden önce muhteşem bi şarkı.grubun tüm elemanları çok iyi bi performans sergilemişler şarkıda.ancak kulağıma çarpan 2 durum var ki,işte onlar beni benden aldı.birincisi gerçekten olağanüstü derecede zekice yazılmış gitar partisyonları.nekadar efektli gitar tonuna karşı alerjim olsada müziğe fazlasıyla iyi yedirilmiş.vokale baktığımızda cici arkadaşımız zeynep şarkı boyunca döktürmüş,özellikle şarkının son bölümünde bence kendi yeteneğinide aşarak(bilmiyorum o bunun farkında mı acaba) muhteşem bi performans sergilemiş.insan o bölümde inanın ki rüyalar alemine dalıyor.daha ne diyebilirim ki...bu güzel,kaliteli eserlerin çoğalmasını ve biran önce kulaklarımızın şenlenmesini talep ediyorum.çok mu birşey istiyorum?!!!saygılarımla....

Kayıdınızdaki ilk şarkı çok çok iyi, ellerinize sağlık süpper olmuş..
Vokaller inanılmaz güzel şarkı çok farklı ve güzel insanı hem sakinleştiriyor hemde harekete geciriyor.
Gerçekten çok iyi umarım güzel derece yaparsınız..
Çünkü bu iş dereceyi hakediyo bence..

efenim ben bişi diemicem yeni de =)
ehe ailecek severek dinlioruz
manhattan da çıkıp bu kdr ii bi playlist çalmak hemde ii çalmak vallahi kıbleye döndürtüosunuz adamı
hehhe bütün beleş biraları da ben içiorum çarşambaları artık bu çarşamba başkası içsin be

bira nedir ki ?? fuzuli seyler bunlar. ha ben icmisim ha sen icmissin gene efes kazanio tuborg kazanio cok afedersin tekel kazaniyor kardesim. söyle bir fikrim var. artik alkol icmeyelim. gunahtir en nihayetinde

dou_hhh demiş ki:
bira nedir ki ?? fuzuli seyler bunlar. ha ben icmisim ha sen icmissin gene efes kazanio tuborg kazanio cok afedersin tekel kazaniyor kardesim. söyle bir fikrim var. artik alkol icmeyelim. gunahtir en nihayetinde

Ya hoca çok güldüm ya :D :D Adam "tekel kazanıyor" demeden önce "çok afedersin" demiş. Anlayan varsa beri gelisin :)

Geri