fungu

chinomoreno demiş ki:
sollovox demiş ki:
gilberte demiş ki:
death cab for cutie süperdir

Bence biraz bayık..... ama sadece bir albümünü dinleyebildim.....
Forumda müzik muhabeti amaç... yok bu gün söyle iyidiniz şu iyi şu kötüden ziyade.... bu tarz da dinleyen az kimse var.... haliyle bu albümleri bulmakda zorlaşıyor....
öyle böyle şöyle..... Iron & Wine...

bende 3 adet albüm war yeni bi tane daa çıktı (transatlantiscm) ama bulamadım daa
"photo album" tawsie ederim bi süre soora hastası bile olursun içinde süper şarkılar barındırır

kim post rock seviyo lan?! öperim onu ben..
http://www.kafabindunya.guzeldir.com derim bi de törkiş post rock diye..

Sarkilari internet üzerinden dinlemek çok zor oluyor bağlantı sebebiyle hepsini istiyorum ben ;) ama dinleyebildigim kadarıyla da gayet guzeller basarılar diliyorum sizlere FUNGU hoşçakalın

Vay be Zeynep! Vay be Pınar! (birtek sizleri tanıorum o bakımda hitap böyle oldu) ya da

Vay be Fungu (emeği geçen herkes hesabı)!

Henüz canlı dinleyemedim sizleri fekat kayıtlarınızı dinleme şerefine nail oldum. Çok güsel olmuş. Sizi canlı izlemekten kendimi alıkoyamayacağım. Alıkoymuyorum. En yakında geliorum. Dinliorum.

antisocial demiş ki:
chinomoreno demiş ki:
sollovox demiş ki:
gilberte demiş ki:
death cab for cutie süperdir

Bence biraz bayık..... ama sadece bir albümünü dinleyebildim.....
Forumda müzik muhabeti amaç... yok bu gün söyle iyidiniz şu iyi şu kötüden ziyade.... bu tarz da dinleyen az kimse var.... haliyle bu albümleri bulmakda zorlaşıyor....
öyle böyle şöyle..... Iron & Wine...

bende 3 adet albüm war yeni bi tane daa çıktı (transatlantiscm) ama bulamadım daa
"photo album" tawsie ederim bi süre soora hastası bile olursun içinde süper şarkılar barındırır

kim post rock seviyo lan?! öperim onu ben..
http://www.kafabindunya.guzeldir.com derim bi de törkiş post rock diye..

Şu ara ivy diye bir gruba takıldım..... tüm albümleri hoş özellikle geust room ve apartment life....
Eskilerden Lemonheads.......Bu arada beni tekrar her an atabilirler pek kavgacıyım....... her an hissettiğimi söylüyorum....kimsenin hoşuna gitmesede umrum değil ama hak etmediği halde kırdıklarım varsa özür...
90 ların başındaki modern rockla elektronik müziğin karışımı pek ileri gitmeden daha doğrusu yavşatmadan sert bir şerkilde olabildiğince ileri gidilerek mikslenirse güzel olur.......
nirde Bullet with Butterfly wings ler

despite all my rage i am still just a rat in a cage

bi de Erdem e gitar set up ını özellikle Line 6 in hangi pedalını kullandığını soracaktım......
Sebep Line 6 FM 4 aldım synt olarak çok sert ve tonları bozuyor aslında hoşuma da gidiyor ama arada soft synt yakalama istiyorum onu da Korg Pandora px4 de alıyorum ama onun kontrolü hem zor hemde empedans problemi yaratıyor....
Gitar tonları olarak şu ara en beğendiklerimden biri kendisidir...

demo

Şu anda demoyu cde takıp dinleyebileceğiniz versiyonu mevcut tabi isteyen eğer [email protected] adresine mail atarsa ordan haberleşip bir adet cd veririz pek tabiki..
Ayrıca ee evet fungu çok dııt bi gruptur o her neyse allah iyilğini versin illa bişey yazıcam diye kasıp bunu mu yazdın yani, arkadaşlar lütfen müzik dışındaki yorumlarınızı,fikirlerinizi ya da dedikodularınızı özel mesaj yoluyla halledin!!! 8)

arkadaşlar bizde bu akşam sezonu açiyoruz..
bu gece ve bundan sonraki HER ÇARŞAMBA 00.00 DA MANHATTAN dayiz..
herkesi bekleriz..

Ayrica bugun Sehacan i da istanbula ugurlicaz heralde gitmeden sahneye cıkıp bişler mırıldanır.. ;)

hayir 2 hafta önce manhattan la yollarımızı ayırmış bulunmaktayiz(biraz arabesk oldu cümle sanırım)
;)
ama yakında gene ortalıkta görünücez..burdan haberdar ederiz

Ne yalan söyliiim canlı performansını hiç beğenmemiştim ( bir kez dinledim)
ama şarkılar özellikle local prince çok iyi olmuş bence ki ben alternative pek dinlemem.
Daha da önemlisi çok profesyonel olmuş
Tebrikler başarılarınızın devamını dilerim...

Geri