fungu

Moonstruck ve b.d.a güzel gerçekten. Pınar sağolsun gönderdi parçaları, çok güzeller. Myspace olayı iyi olmuş, umarım ilerde resmi sitenizi de açarsınız, hatta "contact" diye bir de link koyarsınızda, dünya çapından festivaller sizinle bağlantı kurar, dünyayı dolaşırsınız filan :D

Ne güzel temennilerde bulunuyorum di mi ?

merhaba arkadaşlar;

nokiasupersound'a katıldığınız şarkıyı dinledik.
çok güzel bir beste ve çok iyi bir yorum...biz çok beğendik.
Başarılar diliyoruz.

ŞARAP'tan sevgiler...

Selamlar :)

Şarkınızı dinledim.

Fransızca olması dışında herşey çok güzel (yanlış anlaşılmasın, ben bir Tıfıl mezunuyum, Fransızca'yla alıp veremediğim yok. Ama Türkçe olsa şansınızın daha yüksek olacağını düşündüm sadece).

Başarılar yarışmada

himm tesekkür ediyoruz..o sarkiyi fransizca yapmistik ehh yarisma icinde dil degistirme gibi bi opsiyonumuz olmadi tabi..

işalla ilerde turkce parcalarda yapcaz ama şimdilik dil kaygimiz en ön sırada degil sanırım ;)

Diğer şarkılarınızı da dinledim.

Canlı performansınızı bilmiyorum ama bence çok başarılısınız.

Bu sefer şarkıların dili üzerinde durmayacağım çünkü uluslararası düzeyde iş yapabilecek bir soundunuz ve şarkılarınız var.

Başarılar diliyorum

tekrardan tesekkür...:)

her carsamba replik bardayiz 11.30 civarı sahne alıyoruz canlı perfrormansada bekleriz ..

umarım birgün sadece kendi parcalarımızı calıyo oluruz sahnede.. ;)

Eğer duyduğum kaliteli müziği yapmaya devam eder, bu işin üzerine ciddiyetle gider ve doğru kanallara ulaşırsanız bence sadece Türkiye değil yabancılar da sesinizi ve şarkılarınızı duyacaktır, emin olun.

Tüm bu yorumları kayıtlarınızı baz alarak yapıyorum elbette.

Ama kayıt performansı böyle kaliteli olan insanlar herhalde sahnede de pek farklı değillerdir ;)

Görüşmek üzere

funguyu uzun süredir dinleyemiyorum,süper bi gruptu eminim muhteşem çalıyosunuzdur şimdi..ilk fırsatta replikteyim.
bu cuma işiniz yoksa sizde 19:00da garage'a gelin..
sevgiler..
serkan-burak-koray

gelicez buyuk ihtimal serkancım..sende birgün uygun olda replik e ugra..

bizi bu ara nokiasupersound heycanı sardı zaten..besteleri begenenlerden destek bekliyorus .. ;)

www.nokiasupersound.com diye linkide verim..:)

Bu gece ve her çarşamba 23.30 REPLİK BAR dayiz..bugunden itibaren 4 kişi devam ediyoruz artık,erçin(klavye) grubumuzdan ayrilmiş bulunmakta..o yuzden yavastan yeni bi repertuar oluşturuyoruz.duymayanlara duyrulur :!:

Geri