fungu

zeynep gölge de ki performansın için çok teşekkürler, ayrıca diploman hayırlı olsun :) güle güle kullan inşallah... teması koparmak yok ona göre... kalınız sağlıcakla ey fungu camiası...

görkemcim yine geç bi cevap ama asıl ben teşekkür ederim:) süper bi gece oldu ben zaten artık diploma elimde pazarları sizdeyim hehehe
pnıar kardeşim hadi sen de mezun ol da artık kutlamayı yine hot saucela yapalım:) ayrıca sen mezun ol bi kurtul istediğin roxanne olsun:)

çağrıcım ipekcim ve sollovox nickli gizemli arkadaşım:) umarım bi gün bi yerlerde çalıcaz ama önümüzdeki aylarda öyle bir umut ışığı gözükmüyo çnkü bateristimizin evet yine bateristimizin!:((( bir takım engelleri var meşguliyetleri fln var,var da var bu nedenle valla ben evde takılıyorum buyrun gelin bi çayımı için müzik yapalım beraber ve lakin önümüzdeki hafta artık o şu meşhuur iki şarkımızın kaydını yapcaz bi de internet sitesi geliyo umarım artık o da ne zaman bilemiyorum gerçi ama kayıtları dinlemek isteyenlere bi siteye bi yere koyarım biter bitmez:)

ipekçim ayriyeten bir mezuniyet kutlaması yapmak lazım bunun dışında kuka afişli sollovox arkadaşım:) hüzünü ve mutluluğu bir arada yaşadım yazdıklarını okuyunca:p zira ben de çalmak istiyorum öyle ya da böyle müzik yapmak istiyorum engellerden gına geldi artık hep bişiler çıkmasından böyle işte ayrıca tavsiyelerine dikkat ediciim ve fakat ben sonic youth 'u canli olarak izlemek istiyorum özellikle:(((
bi de kimsin sen yaa...??:)

SEVGİLİ Nancy:)
nasıl gidiyor hayat,grup ve diğer zor olan işler????
Bir ara mutlaka görüşelim ok?
haydin kendinize iyi bakın:)
DEJA-VU DAN SİZE SEVGİLER VE SAYGILAR

Geri