Pes(rock)-istanbul

:arrow: 11 mayısta Pulptayız

:arrow: 12 mayısta Kültür Ünv'deyiz ayrıca pulptayız

:arrow: 14 mayısta belki bi ihtimal eskişehirdeyiz

:arrow: Bekleriz ;) :p

soundcheck programi ufak bir degisiklik ile 9 mayis sali 18.30 da sinek tv de yayinlanacak,konuk ise PES! :D

him-join me
jeff scitt soto-frozen
depeche mode-enjoy the silence
simply red-something got me started
ve ghostbusters soundtrack eserlerini seslendirdik,bir dinleyin efendim canli canli

:D

Cuma günü kültür ünv'de sahne aldık,aynı günün akşamı sahne dekoru değişen pulptaydık her zamanki gibi, yanlız bırakmayan herkese teşekkürler.

Çarşamba 20:00- 20:45 arası Eskişehir Anadolu ünv.

Perşembe gecesi de eskişehir hayal kahvesinde olacağız

Eskişehirlileri beklerim efem :)

Çarşamba ve Perşembe Eskişehir'deydik.Çarşamba 2 Eylül kampüsünde, Perşembe de Piiz grubuyla Hayal Kahvesinde çaldık, tek kelimeyle süperdi ve çok eğlendik :D
Anadolu Üniversitesi Rock klubüne, Piiz grubuna ve bizi dinleyenlere çok teşekkürler :)

cok saolun biz de cok eglendik sizler sayesinde,yine gelecegiz yine eglenecegiz hep birlikte cok tesekkur,piiz grubuna ve eskisehir dinleyicisine sonsuz sevgiler.. :D

way..kardeşlerim....nasılsınız...tebrik ediyorum hepinizi..resimleriniz de pek şugar olmuş...ben de evde kendi kendime kayıt yapmaya çalışıyorum bildiğiniz gibi...tolga anlatıyordur belki...onun dısında iş gucten oteye zaman ayırabilirsek taksim e geldikçe ugramaya calısıyorum ama bayagıdır goremedim sizi..ozledim hepinizi, muhabbetinizi...kendinize iyi bakın...sağlıcakla kalın...sonsuz başarılar...

Olm kendini tanıtsana önce :)

Yukardaki mesajın sahibi kişi (bulgurr) eski vokalistimiz Sonat İdi. Önemli bir şahsiyettir, halen grubumuzu takip etmekte, biz de onu takip etmekteyiz.
Kardeşim selamlarını ileticem yarınki provada, lakin Cuma gelmeye çalış ;)

Bu Cumaya Pulp'ta süpriz bir şarkı,süpriz bir konuk olabilir, olmayabilir de.. :LOL: :LOL:

gençler birkaç hafta pulpta izledim, başarılı gördüm sizleri..

özellikle frozen, ghostbusters cover'larınız ayrıca muhteşem..

bi de unutmadan bass çalan arkadaşa hastayız ailece..
muhteşem bir geri vokal, bass'a da gayet hakim..
harikasın ercan
:)

Geri