Arcane (thrash & death metal) - Ankara

Bülent, başın sağolsun.
Bence harika bir evlattın; her dakika onu düşünerek yaşadın. Kocaman bir vicdanın, temiz bir kalbin var.

Mekanı cennet olsun..

Telefonunu saçmasapan bir nedenden dolayı kaybettim ve burada topiğinizi görene dek size ulaşamadım.(Ezgi'ye de kaç kere gittim!!)
Saçlarımı toplatmadığınız bir gün yine Şaman'da yada Kaan'ın dev makarna kasesinin başında görüşmek üzere...

Bugün Trio Müzik'te Kerem ile muhabbet ederken öğrendim durumu.
Daha geçenlerde annesinin hastalığını ve durumunu anlatmıştı. 85 yılından beri annesi ile başbaşa kaldığını ve kimsesinin olmadığını söylemişti.
Tam bir şeyleri yoluna koymuşken böyle olması gerçekten kötü.

Başın sağolsun BÜLENT... :(

RectifieR ailesi olarak bulent abi ye bassaglıgı diliyoruz... umarız en kısa zamanda atlatır... yanındayız...

Bülayerim, davulcum bende hem kendim hemde grubum adına tekrar başın sağolsun diyorum. Herzaman bize ihtiyacın olduğunda yanında olucaz, iyi günde kötü günde Güzel anneciğin huzur içinde uyusun.

Yaw pazar günü konser var ama yane şimdi okuyunca burda olayı... abi ne diyim...fani dünya...başın sağolsun. Annenin mekanı cennet olsun.

her zaman yanındayız abi. konserde görüşmek üzere...siz abilerimle tekrar aynı sahneyi paylaşmak bana çok büyük mutluluk ve gurur verecek...görüşmek üzere pazar günü...

Bülent sağlam adamdır hepsini atlatacak ve herseyi artık yoluna koyacak ben inanıyorum. Yarın konserde beraber yer alacağımız tüm gruplara başarılar özelliklede Arcane'e . Boru değil kan bağımız var.)

Arcane ellerinize saglık ne diyim!! Bulent sana da cok cok tesekkur ederim kurulum ve ziller icin..Kendinize iyi bakın .)
Metin (Rewind /Bateri)

hepinize cok teskkurler güzel performans için...
ama bülent abiye ayrı teskkur ...saolsun ılgılendi bizle yane benle ben orda dawulla cebelleşirken... :LOL:
saolun varolun
stay heavy

Geri