Arcane (thrash & death metal) - Ankara

ankirock'a gelebilmem o anki durumuma bağlı abiler, sizi izlemeyi feci istiyorum, bilirsiniz..
diomanzz6.gif

Ankirock Fest.'te 10 Haziran pazar günü olacak konser kötü hava şartlarından ertelendi. Festivali düzenleyenler bu konserin yeni tarihini www.ankirockfest.com sitesinde açıklayacaklar. Bir aksilik çıkmadığı takdirde önümüzde ki iki hafta içerisinde olacaktır.

bu revın rikord'un konseri bu ctesi olacağdı yau.. lan gafayı sıyıracam gari, iki hafta var daha mk..

ep'de çıksın gari, fazlaca beklemedik mi yau..

arcane2xr9.jpg

...soul arcane...

iki hafta kaldı, sadece iki hafta.. yardıracaz mk \m/

hatta \mk/

bu arada, kendi hazırladığım bir video'yu da paylaşmak istiyorum.. arkeyn sevenler kesin izlesin, tarzdaş gruplardan alıntılar yaptım, belki henüz farkmadığınız grupları keşfedebilirsiniz elleam \m/

Death - Thrash - Chaos (episode 1)
http://www.youtube.com/watch?v=yOvlB9-yB9Q

bu arada, 3 bölümden oluşuyor bu video serisi, velhasıl-kelam diğer ikisinin üstünde henüz çalışıyorum.. arkeyn de listedeydi de, iki'de miydi üç'te miydi.. üç'teydi üç'teydi, yok iki'deydi, ı ıh üç'teydi.. evet evet iki'deydi, ele işte..

bekleyin anacım.. \m/

İlk kez izleme fırsatı buldum dün gece. Bence Tahrip ile birlikte günün en iyi performansını gösterdiniz. Başarılar beyler.

Bir de yukarıdaki resimler çok güzel, bi abimiz vardı tüm gece sahne etrafında fotoğraf çeken sanırım onun eserleri. Günün tüm resimlerini bulabileceğimiz bir yer var mı?

Geri