R.T.D / Reset To Default

KONSER

rs14afiswebbe4.jpg

Dün akşam Yolcu'da bizi ve diğer 3 süper grubu desteklemeye gelen o müthiş seyirciye, sahneyi zevkle palaştığımız BlackTooth, Arcane ve Crossfire'a, tabi ki ve tabi ki başta Ankara'nın Hicri abisi olmak üzere tüm RS tayfasına sonsuz teşekkürler!!! EN KÖTÜ GÜNÜMÜZ BÖYLE OLSUN!!! :metalhead :metalhead :metalhead

beyler sizi bi rockstationda izledim ve bir çok kez daha izlemek istiyorum ama nedense bütün performanslarınızı haftaiçi yapıosunuz ve ben kafayı yiyorum :( zaten metalcore u adam akıllı yapan tek grup sizsiniz ankarada olmama rağmnen sizi izleyemiyorum. lütfen imkanınız varsa su performanlarınızı haftasonu verin...kolay gelsin.. saygılarımla..

metalcore/punk(ne alakası var diyeceksiniz ama olsun yaa) icra ediyorsunuz iyi müziğiniz de var bence...ama zor dergisindeki kritiğede katılmadan edemiyeceğim...fark yaratan bir grup değilsiniz,yaa öyle bir piyasanın olmadığı ülkemizde kimse çokda kaliteli birşey beklemiyor ama farklı birşey bekliyor... sizin gibi 100000 lerce grup var yurt dışındaa..haa bizim hedefimiz ülkemizdeki müzik kalitesini yükseltmek diyorsanız eyvallah.sound olarak çok iyi yerdesiniz ama müziğinize farklı şeyler katsanız tam süper olucak :)

ravenwoods demiş ki:
metalcore/punk(ne alakası var diyeceksiniz ama olsun yaa) icra ediyorsunuz iyi müziğiniz de var bence...ama zor dergisindeki kritiğede katılmadan edemiyeceğim...fark yaratan bir grup değilsiniz,yaa öyle bir piyasanın olmadığı ülkemizde kimse çokda kaliteli birşey beklemiyor ama farklı birşey bekliyor... sizin gibi 100000 lerce grup var yurt dışındaa..haa bizim hedefimiz ülkemizdeki müzik kalitesini yükseltmek diyorsanız eyvallah.sound olarak çok iyi yerdesiniz ama müziğinize farklı şeyler katsanız tam süper olucak :)

öncelikle görüslerini belirttiin için tesekkür ederiz.
yanılmıyorsam zor dergisindeki kritik ''Black Or Grey'' adlı demomuz için yapılmıştı.son demomuz ''Visions of Self Destruction'' ın her açıdan o demodan basarılı olduunu düsünüors.onuda dinleip yorum yaparsan sevinirz;)

peki tamamdır :) ''black or grey'' son demonuz sandım ben kusura kalma...dergide yeni çıkmıştı bende son demo sandım ne bilim :) son demonuz hakikaten güzel olmuş.

tosba_cagdas demiş ki:
beyler bu 28 inde planladığınız dorock bar organizasyonu güncelliğini koruyormu?
o organizasyonda ufak bir gecikme var aslında... tam tarih kesinleşince burdan haber vereceğiz mutlaka ;) ilgiden dolayı teşekkürler :)
egexxxx demiş ki:
beğenmedim beğenemedim. bir metalcore dinleyicisi olarak çok daha iyi yapılabilceği kanısındayım. zaten metalcoredan uzak gördüm ;)
düşüncelerin için teşekkürler, aslında tek bi türe takılmadan elimzden geleni yapmayı çalışıyoruz. :)

evet arkadaşlar son haberleri aktaralım; önümzde iki güzel konser görünüyor şu anda... ilki 13.maıys.2007 saat 17.00'da İstanbul'da DoRock Bar da... ikincisi ise 10.haziran.2007 de Ankara'da Anki Rock Fest te saat 14.00'da.
Bu iki konsere de herkesi mutlaka bekliyoruz.
Daha detaylı ve de taptaze bilgiler için http://www.myspace.com/resettodefault adresini şereflendiriniz lütfen :)
Güneşli günler dilekleriyle ;)

Geri