Demirhan Baylan

herkese yeniden selamlar... 2005 albümü için hazırlıkların sonuna geldim sayılır. Bir terslik olmazsa Mart ayı içinde yeni albümüm etrafta dolanmaya başlayacak... sahne performanslarına da geri dönmeyi planlıyorum. Komik ama ciddi bir albüm geliyor... haber vereyim dedim : ) sevgiler

selamlar.abi albüme sevindim.heyecanla bekliyoruz...komik ama ciddi yaklaşımı daha bir merak uyandırdı.başarılar....

11 Şubat Cuma gecesi Orta Kemancı'da bir konserim olacak... bu sayfaya uğrayan arkadaşalara da özel olarak ileteyim istedim... Ekip şöyle;
Bas/Vokal: dB
Gitar: Berk Arıhan
Klavye: Mert Topel
Davul: Kerem Kabadayı...

Herkese Sevgiler

Demirhan Baylan Yavuz Çetin'in "yaşamak istemem" isimli parçasında bas ı çalmıştı güzelde çalmıştı fakat neden özellikle o parçada çaldı anlayamadım?

Ekşisözlük'ten davulda Kerem Kabadayı'nın olduğunu da öğrendikten sonra 11 şubat orta kemancı konserine gidemiyor olduğum için daha da bir üzüldüm..... Ankara'ya da bir gelseniz aynı kadro....

muhim olan konuk davulcu deil müziktir arkadaşlar lütfen müzik ve forumun kime ait olduğuyla ilgili konular seçelim iki yetenekli insanın beraber sahneye çıkması harika muhtesem ezgiler yükseleceğinden eminim ama bu benim için bir felaket çünkü istanbulda bir sekilde bu konseri izlemem lazım arkadaslar istanbul dıında olanlara önerilebilecek (bu konser) için seçenekler nelerdir kara kara bunu düşünüyorum son günlerde

konserdeydim.demirhan baylan yine bomba çaldı basını.kerem kabadayıyının çalışı beni çok sarmadı.morveötesi dışındaki performansını merak ediyordum.morveötesinde çalması daha iyi bence.cengiz baysal bekleyenlerden biriydim aslında.yurtdışındaymış.bu arada çalan gitarist berk arıhan ilk deefa izledim çok başarılıydı.klavye de mevcuttu grubta.ama ses düzeninde problem vardı sürekli ve gitar klavye sorun yaşadı..ama tercih meselesi tabi ki.kimileri de berk arıhanı sevmeyebilr.ama gitardında teknikte vardı duyguda.

arkadaşlar gereksiz taratışmalardan uzak duralım buradaki konu müzik ve demirhan baylan ın müziğidir.Lütfen bu konulara yoğunlaşalım eğer illaki tartışma yaratıcam diyorsanız ö.m diye bir sistem var ondan yararlanın

demirhan baylan yeni albümüde 18 dk lık bi şarkı olduğunu iletti.değişik bi albüm olacak yine anladığım kadarıyla

vay süper 18 dk ha bayağı cesaret gerektirir aslında böyle bir davranış ama ben demirhan baylana çok güveniyorum yine son derece güzel,düşündürücü,güldüren ve değişik bir lbüm olacağı kesin

Geri