Alive (Pop-Rock) - İzmir

egemen saçlarını kestirsin..peruk niyetine satışını yapsın..sonra bütün bara bira ısmarlasın....bu ne be....bu kadar da geyik olunmaz ki kardeşim......böyle tartışmalara GERENK YOK arkadaşlar...:)

unholy_goddess demiş ki:
iki yandan örsün bence
askere giderken dipten kazıtıp kendime peruk yapıcam :LOL: :LOL: :LOL:

Zephry demiş ki:
kısa ve öz olmuş saolasın

roxanne demiş ki:
bu hafta ordayım yine o zaman....artık anons edersiniz roxanne için michelle i söylüyoruz diye...:p şaka, arkadaşım...çok sevinirim........
Ayıb ettin söleris roxanne için michelle çalarız, michelle içinde roxanne çalarız :LOL: :LOL: :LOL:

ya ben egemenle konuşmuştum bana kestircem dedi şaşırdım ama sonra 3_4 santim kestircem dedi hah şimdi oldu dedim yok abi bu adam bin kişiden 999 u kestir dese gene 5 santimden fazla kestirmez artık o saçla mezara kadar ya boşverin adamın saçını ayrıca bence o öyle mutlu saçını kestirse heralde gitar çalmayı falan unutur adamın istikbaliyle oynamayın yazık o kadar emeğe böyle yetenekler az gelir dünyaya kıymet bimek lazım.

yelizzz demiş ki:
alive ı 2 senedir izliyorum. çok beğeniyorum performanslarını. özellikle de solist çok iyi.. yeni bir tartışma konusu açıyorum.. basçı saçlarını artık kestirmeli mi kestirmemeli mi??
evet bende kestirmelimi saçlarını diye düşünmüştüm ve bu konuyu kendisi ilede konuştum bana kestircem dedi şaşırdım ama daha sonra 4_5 cm dedi hah şimdi oldu dedim yok abi bu adam 1000 kişiden 999 u kestir dese bile boş kestirmez hem kestirse heralde gitar çalmayı da untur bence hiç adamın istikbali ile oynamayalım o böyle mutlu bence bırakalım adam hissettiği gibi yaşasın böyle yetenekler az gelir değer bilmek lazım.

aslında daha güzel bi oylama başlatalım solist program ortasında tişörtünü çıkarıp şarkı söylesinmi bence hoş olur (ama biraz sıska vücut çalışmalı) bu göbek muhabbetlerinede son nokta olur.

msm23 demiş ki:
ya ben egemenle konuşmuştum bana kestircem dedi şaşırdım ama sonra 3_4 santim kestircem dedi hah şimdi oldu dedim yok abi bu adam bin kişiden 999 u kestir dese gene 5 santimden fazla kestirmez artık o saçla mezara kadar ya boşverin adamın saçını ayrıca bence o öyle mutlu saçını kestirse heralde gitar çalmayı falan unutur adamın istikbaliyle oynamayın yazık o kadar emeğe böyle yetenekler az gelir dünyaya kıymet bimek lazım.
işte son nokta. Uğraşmayın şu adamın saçlarıyla yaw. :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: msm23 baba güzel cevap vermiş.... Antalyaya selamlar......

babalar demoyu yeni dinledim, ellerinize sağlık.umarım bir gün alive ın albümünü görürüz sevinir mutlu oluruz,gurur duyarız.hepsini teker teker acayip sevdiğim alive a buradan selamlar.cumartesi wanlive gecesinde buluşmak üzere :)

vaay sonunda bugünleride gördük,demoyu koydunuz ve bi alive bestesi dinleyebildik.niye bukadar sakladınız bizden!bende wanted_keyboard'a katılıorum,ellerinize sağlık diyorum,başka söze gerke duymuyorum...çok iyisiniz.
darısı internet sitesinin başına :p

wanted_keyboard demiş ki:
babalar demoyu yeni dinledim, ellerinize sağlık.umarım bir gün alive ın albümünü görürüz sevinir mutlu oluruz,gurur duyarız.hepsini teker teker acayip sevdiğim alive a buradan selamlar.cumartesi wanlive gecesinde buluşmak üzere :)
Saolasın baba bizde seni ve tüm Wanted ailesini çok seviyoruz cumartesi wanalive gecelerinde, yine hepberaber el ele Türkiyenin aydınlık geleceğine, mutlu ve huzurlu günlere :D :D :D :D

funky_marla demiş ki:
vaay sonunda bugünleride gördük,demoyu koydunuz ve bi alive bestesi dinleyebildik.niye bukadar sakladınız bizden!bende wanted_keyboard'a katılıorum,ellerinize sağlık diyorum,başka söze gerke duymuyorum...çok iyisiniz.
darısı internet sitesinin başına :p
Eywalla funky biz uzun zamandır dinlemiyoduk Son Olurmuyu. Bugünlerde bi dinledik hoşumuza gitti :D :D :D :D hadi koyalım bari siteye dedik. Öle işte esti yani anlıycağın.... :LOL: :LOL:

evet arkadaşlarrrr bence de saclarını kestirsin eger kestirmicekse topuz yapsın.

bence solist t shirt ünü cıkartmasın gereksiz bi davranış. asıl böle şeylere gerenk yok yane!!!!
ama barmen cıkartabilir:)

shescosmic demiş ki:
evet arkadaşlarrrr bence de saclarını kestirsin eger kestirmicekse topuz yapsın.

bence solist t shirt ünü cıkartmasın gereksiz bi davranış. asıl böle şeylere gerenk yok yane!!!!

bence de t-shirt ünü çıkarmasın.. o şarkı söylemek için orda.. solist ya hani!!! murat lütfen daha düzeyli tartışmalar başlatalım :roll: .. bu konuyu da burda kapatalım ;)

funky_marla demiş ki:
yeni şarkı var mı yeni şarkı??
fragile, All that she wants, lonely no more, you can touch this, şairin elinde, michelle ve yakında kısmetse love of my life.

shescosmic demiş ki:

Evet Murat ya nedir bu böle. Yok solist'in t-shirtü yok basçının saçı yok barmenin vücudu. :LOL: :LOL: Aaaaa olmuyo ama forum kurallarını okuyunuz lütfen. :LOL: :LOL: Müzik diyorum başka bişey demiyorum yani,,,,, :LOL: :LOL:

selaam alive,ben geldiim!hepinizi severim bilirsiniz ama en çok da davulcunuzu tabiki :p nezamandır gelemiyorum artık bi cuma geleyimde en önde yelizle kurtlarımızı dökelim dimi ama.şişşt aydok,benim için geldiğimde keep the faith çalın be,nolur,bide davulcu bana love song'u göndersin hehe
yalan dostum laylaylay aydook bi daha ... :D

Geri