Alive (Pop-Rock) - İzmir

Dün gece Didim Altınkum Valentine'de çaldık.. 5 saat sahnede kalmamıza rağmen eğlenceli bi' programdı... :) Bu gece de bayram programı nedeniyle 00.00'da Alsancak BIOS Bar'dayız.. Bekleriz...

Bu gece yine yeni yeniden coşturdunuz bizi. Bayram münasebetiyle ekstra güzel geldi soundunuz kulağıma. :) Hadi kolay gele kalın sağlıcakla . Bayramınızda kutlu olsun

sonunda az da olsa izleyebildim sizi... :) az bi zmnda bile eğlendik, eğlendirdiniz yanii... gerçi bazı taleplerim karşılanamadı ulaşcığım :D
bu seferlik böyle oldu, çarşamba yine geliriz bu sefer daha çok kalırız :LOL:

başarılarınızın devamını dilerim... :elsalla

leyla..

Teşekkürler arkadaşlar... Biz de çok eğlendik... Yine bekleriz... Leyla'cım diğer taleplerini de karşılıycam en kısa zamanda (aman yanlış anlaşılmasın).. :)

mavincigun demiş ki:
Bu gece 23.45'te Alsancak BIOS'tayız... :) Leyl de gelicek.. Tayfaya duyrulur :)

Ulaş :? bu durum tayfayı niye ilgilendirdi ben anlamadım :oops: :LOL:
gelmesem mi? :roll:
Bi aksilik olmazsa gelmeye çalışcam da ben sahneye çıkıp, şarkı filan söylemicem ya, sıradan dinleyiciyim...
Her yeni dinleyicinize bu ne alaka onur duydum, sağolun... ;)

leyl.. :)

Beyler bu gece harikaydınız bakıyorum. Seven nations army bomba oldu slaplar falan ege coştu yine. Yeni parçalarda yapmışız hayırlı olsun. "Ne varsa eskilerde var" demiştik hatırlarsınız belki 80lere devam.

ya arkadslar bence yavas yavas gızemınızı kaybetmeye baslıyorsunuz.sizi guzel yapan sey sey muzıgınızle cok on plnda olmanızdı.ama artık bunu ulas arkadsımız degıstırmeye basladı.butun sıtelere uye ve hepsınde sankı daha yenı bı grup gıbı alıve ın reklamını yapıo.ve dagılmanıza ragmen grubunuzun kalıtesıne yakısmıo.. ve bıraz daha arka planda kalarak ınanın bana eskısı gıbı basaılı olursunuz... nacızane bır eleştırydı.umarım dıkkate alırsınız.

Geri