Alive (Pop-Rock) - İzmir

alive! ben de özledim.ama bazı şeyler istediğiniz gibi gitmiyor. herkesin ayrıca özel hayatı var. o müziğin önüne geçiyor veya müzik insanlara sadece iş gibi geliyor. ya ben ne konuşuyorum burdan ya:) herkese saygılar sevgiler ii bayramlar.

arkadaslar alive'dan bilgiler takdimimdir:

kalvyeci asker kartal hala asker keyfi yernide son 3ay.GEL TESKERE GEL!

mert deseniz inceden bi rahatsızlık yasamıs ama iidir kendileri suan cok slmlar olsun

tuna'da askere gitmemenin yolunu ario hala =)

ve bu arada dun efsane bi performans sergilediler

carsambları mavide gorusmek uzere!

Grubun myspace sayfasi varsa yazabilir mi Alive elamanlarindan biri? Rahatlikla insanlar girip, sarkilarini dinleyebilirler.

ben bu grup hakkında fazla bişi bilmiorum ama kartal (mehmet abiyi) tanıorum kendisi şuan diyarbakır-erganide askerde şafak 44 gün sayıyo benim gitar hocam olur kesinlikle tam bi müzik adamı umarım en yakın zamanda bi albüm çıkarırlar anladığım kadarıyla kendilerine sadece bir yol çizmemişler(tür bakımından)her havadan var!umarım grubun tamamını dinlemek te nasip olur

-minefield- demiş ki:
Alive-keyboard demiş ki:
alive! ben de özledim.ama bazı şeyler istediğiniz gibi gitmiyor. herkesin ayrıca özel hayatı var. o müziğin önüne geçiyor veya müzik insanlara sadece iş gibi geliyor. ya ben ne konuşuyorum burdan ya:) herkese saygılar sevgiler ii bayramlar.
kartal özledik be seni ;)
ben de özledim.izmir'i, müziği.. her ne kadar burda çalsam da ebru gündeş,kayahan, ferhat göçer falan açmıyor be:)
bişey kalmadı 18 gün sonra bitecek. dönünce tekrar bi grup kurabilirim.ama oturmuş anlaşabileceğim bi grup bulabilirsem o da olabilir. bomba gibi dönüyorum. herkese sevgiler, saygılar. sevgili demet sana da övgülerin için teşekkürler.

Alive-keyboard demiş ki:
-minefield- demiş ki:
Alive-keyboard demiş ki:
ben de özledim.izmir'i, müziği.. her ne kadar burda çalsam da ebru gündeş,kayahan, ferhat göçer falan açmıyor be:)
bişey kalmadı 18 gün sonra bitecek. dönünce tekrar bi grup kurabilirim.ama oturmuş anlaşabileceğim bi grup bulabilirsem o da olabilir. bomba gibi dönüyorum. herkese sevgiler, saygılar. sevgili demet sana da övgülerin için teşekkürler.

Heyyt yürü be kartalım. Sert çalmayı düşünürsen sana bi grup ayarlayabilirim klavyeciye ihtiyaç varmış. Hele sen bi gel ... Görüşürüz özledik yaw

shape44 demiş ki:
Alive-keyboard demiş ki:
-minefield- demiş ki:
Alive-keyboard demiş ki:

Heyyt yürü be kartalım. Sert çalmayı düşünürsen sana bi grup ayarlayabilirim klavyeciye ihtiyaç varmış. Hele sen bi gel ... Görüşürüz özledik yaw
bitti egemenim be evde keyif yapıyorum, bi sorun olmazsa 1 şubat'ta ordayım.sert grup falan benden geçti be kardeşim, kaldırmıyor artık bünye:) herkese sevgiler saygılar. yeni projelerde görüşmek üzere

Geri