Alive (Pop-Rock) - İzmir

Gerçekten çokgüzel ayrıntıları bir araya getirip sunabilen bir grup Alive felix de dinledim vaktim yoktu program sonunu getirmek istedim ama olmadı işte.
Sahne ve dinleyici iletişimi benim için çok önemlidir bu konuda şık bir köprü kumak da herkesin marifeti değildir işte o köprüyü kurabilen nadir gruplardan Alive..
Yolunuz açık olsun arkadaşlar..

release_ demiş ki:
Gerçekten çokgüzel ayrıntıları bir araya getirip sunabilen bir grup Alive felix de dinledim vaktim yoktu program sonunu getirmek istedim ama olmadı işte.
Sahne ve dinleyici iletişimi benim için çok önemlidir bu konuda şık bir köprü kumak da herkesin marifeti değildir işte o köprüyü kurabilen nadir gruplardan Alive..

ben uzun zamandır izliyorum alive'ı kitleyle iletişimleri iyidir. parça aralarında espri falan yaparlar bazen uzun uzun konuşur vokal. konuşurken dinleniyoruz 1 parça az çalarız artık gibisinden şeyler söyler. buarada çalarken kendi aralarında espri yapıp gülen ve gülümseyen adamlardır.

IceAge22 demiş ki:
ben uzun zamandır izliyorum alive'ı kitleyle iletişimleri iyidir. parça aralarında espri falan yaparlar bazen uzun uzun konuşur vokal. konuşurken dinleniyoruz 1 parça az çalarız artık gibisinden şeyler söyler. buarada çalarken kendi aralarında espri yapıp gülen ve gülümseyen adamlardır.
Dediğim gibi..O şık ve sağlam köprüyü inşaa etmek zordur ve Alive'ın bu konudaki performansı müzikal performansı kadar sağlam..
İz bırakanlardan olmalarını diliyorum :) ..

release_ demiş ki:

teşekkürler release_ iletişim zor iştir gerçekten bizim vokalist Aydok bu işi iyi becerir hakkaten. sahneye çıkınca kendini kaybeder alkolde kullanmaz buarada. sen onu 2003 te beride görseydin sahneden 4 defa düştü çok hiperaktiftir yerinde durmaz gecede 10 defa çarpışırdık beride. ozamanlar pek konuşmazdı daha sonraları çenesi iyice açıldı gevezeleşti iyice. :LOL: dans etmeyide çok sever alanını kısıtlayınca ters ters bakar. :x çağlara(gitar) fazla pedal kurdu diye söylenmiş bi adamdır kendisi.

uzun suredır kendılerını dınleyemıyorum ama alıve ızmırdekı kalıtelı gruplardan bırıdır:) bı ara o kadar cok dınlıyordumkı onları repertuarı ezberlemıstım:)cok eglenırdım cookkk:)ayrıca uzuldum asılın ayrılmasına.umarım yenı elemanlada en az asılle oldugu kadar basarılı olursunuz.ozledım valla sızı dınlemeyı en yakın zamanda gorusmek uzere arkadaslar:)

punkserkan demiş ki:
selamlar ;) egemencim davulcu aklima gelmio yaff ama gelince hemen haber veririm! acilse çarşamba günü boşum idare edebilirim istiyosaniz kolaygelsin :arrow:

baba çok saolasın çok acil bi durum yok 15, 20 içinde bulup çalışmaya başlamamız lazım. Asil bizi 1buçuk ay kadar idare edicek zaten oda müzisyenliğe ara vericeği için bırakıyo yoksa bi anlaşmazlık falan yok. yardımseverliğin için saol aklında olsun grupla devamlı çalabilecek istanbula antalyaya gidip kalma problemi olmıyacak bi adam lazım bize. belki vardır senin tanıdıklardan falan kolay gelsin..

dduuyygguu demiş ki:
uzun suredır kendılerını dınleyemıyorum ama alıve ızmırdekı kalıtelı gruplardan bırıdır:) bı ara o kadar cok dınlıyordumkı onları repertuarı ezberlemıstım:)cok eglenırdım cookkk:)ayrıca uzuldum asılın ayrılmasına.umarım yenı elemanlada en az asılle oldugu kadar basarılı olursunuz.ozledım valla sızı dınlemeyı en yakın zamanda gorusmek uzere arkadaslar:)

duygucum saolasın iyi dileklerin için. gel arasıra bekleriz adresimiz belli Basic Input Output System 00:00 - 03:10 aslında bu mesaja çağların cevap vermesi gerekirdi :LOL: ama bugun girmemiş foruma .. :D

co ya katılıorum ben de ..tarık olablir bence ..gerçi yeni bi grupta o (bj bonanza) bnm bildiim şu anda ama yne de bi öneri tabii..başarılar..

CO demiş ki:
selam herkese ,egemen valla bi davulcu sıkıntısı var sorma ama isterseniz pacmenden ayrılan tarıkla konuşun?

ya cinnamonise'in dediği gibi bj bonanzada çalıyo o gerçi pek aktif bi grup değil ama aklımıza geldi zaten tarık. 20 gün arıycaz bakalım ne olucak birilerini bulcaz elbet tarıklada konuşmayı düşünüyoruz buarada.

Alive'dan bahsederken oturup düşünmek gerek!! Piyasadaki öteki gruplardan çok farklı bir grup! Oturup izlenilmesi gereken bir grup:)) Olması gereken birçok şeyi bu grupta görüyorum. Normalde bazı gruplar 5,6 şarkıdan sonra gelenleri havaya sokabiliyo.. ama bu arkadaşlar 2. şarkıdan sonra milleti zehirliyo:)) bir bakmışsınız havaya girmeyen kalmamış mekanda! Sahneye fazlasıyla yakışan bir grup! Her tarzı başarıyla çalabilen nadir gruplar arasında benim için:)
Kısacası yeni davulcu çok şanslı birisi olucak! ACABA KİM 8)
Bu adamları kıskanmamak içten bile değill 8) 8)

ben aydok a hayranım ses güzel duruş güzel eh yakışıklıda e birde efendiliği var gerçi hepsi öyle

dungeon da izlemiştim o gece kartalında tesadüfen doğum günü idi güzel uyumlu neşeli bir grup yılbaşında zengin olursam sponsorları olacağım :)

pırıl pırıl insanlar birbirlerini bulmuşlar rahatsızlığım olmasa evvelki yıl olduğu gibi sık sık gelirdim inşallah 2006 da mayıs ayına kadar iyileşirsem :) sık sık gelirim.. umarım yaşamınızdaki tüm istekleriniz gerçekleşir...

McMannes demiş ki:
Alive'dan bahsederken oturup düşünmek gerek!! Piyasadaki öteki gruplardan çok farklı bir grup! Oturup izlenilmesi gereken bir grup:)) Olması gereken birçok şeyi bu grupta görüyorum. Normalde bazı gruplar 5,6 şarkıdan sonra gelenleri havaya sokabiliyo.. ama bu arkadaşlar 2. şarkıdan sonra milleti zehirliyo:)) bir bakmışsınız havaya girmeyen kalmamış mekanda! Sahneye fazlasıyla yakışan bir grup! Her tarzı başarıyla çalabilen nadir gruplar arasında benim için:)
Kısacası yeni davulcu çok şanslı birisi olucak! ACABA KİM 8)
Bu adamları kıskanmamak içten bile değill 8) 8)

McMannes güzel bir noktaya değinmiş her tarzı başarıyla çalabilen bir grup hakkaten bi bakmışsınız glam bi bakmışsınız r&b ,rock , popjazz alternatif, klasik rock hepsinin hakkını vererek, soundunu tutturarak başarıyla izleyiciye sunabilen bir grup bence tekrardan başarılar dilerim. yolları açık olsun yeni davulcu oldukça şanslı evet katılıyorum

McMannes ve Hot-tequila'ya grubum adına teşekkür ederim. sound konusunda biraz titiz davranıyoruz belki ondan kaynaklanıyodur. biçok tarzda parça çalmamız 2001 den buyana tarzımızın evrim geçirmesinden kaynaklanıyor muhtemelen. ilk stüdyolarda rock'n roll çalıyoduk (4 yıl önce) sonraları alternative ve rock ağırlıklı bir repertuar oldu. Berideyken klasik bar repertuarı vardı. Geçen yıl r&b, pop-rock ve mtv olayına girdik bu yılda pop-jazz olayına daldık ucundan biraz allah sonumuzu hayır ede

Ben aliveye gelmeden once full rock bir repertuar vardı :) Ben biraz pop-jazzci bir piyasadan bu gruba geldigim icin repertuar biraz sekillenmeye basladı her tarzdan sarkı oldu..(Aydokunda icinde varmıs soyledigine gore kabul ettirememis :D) Sound konusunda hakkaten titiz davranıoruz.. Hic biseyi oylesine millet gaza gelsin calalım diye calmıoruz.. McMannes ve Hot-tequila'ya sonsuz tesekkurler emeklerimizin karsılıgını boyle duymak cok guzel..

Geri