Alive (Pop-Rock) - İzmir

righteous demiş ki:
Alive-keyboard demiş ki:
Alive grubunun efsane basçısı, bizimle yıllardır aynı sahneyi paylaşan, Kuşadası,Dikili,Bodrum'un ve İzmir'in neredeyse tüm barlarının kahrını çeken, yıllardır saçlarını kestirmemekte direten, sahnede coşkulu insan,slapleri sayesinde çocuğumun olmamasını sağlayan:) yüce insan Egemen Kanca grubuna dahil olmuştur. Alive olarak başarılar diliyoruz.

ilk alive ile bende başlamıştım rock dinlemeye (canlı) bios bara bir aralar sık sık gelirdim sonraları farklı sebeblerden dolayı bar hayatıma nokta koymuştum ama haberlerinizi egemen den her zaman alıyordum aranızda değişiklikler oldu ama ben yine de alive grubunu her zaman sevdim sizleride o güzel anılarla hatırlayacağım.

size ve egemene hayırlı olsun

umarım daha da güzel yerlere gelirsiniz...

Tüm iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz efenim. :D
Buarada 400. mesajımı yine her zaman yaptığım gibi Alive topiğine atmak istedim. Hadi bakalım kolay gelsin topiği bu gün internetine tekrar kavuşan Kartala emanet ediyorum...
:LOL:

Alive-bass demiş ki:
righteous demiş ki:
Alive-keyboard demiş ki:
Alive grubunun efsane basçısı, bizimle yıllardır aynı sahneyi paylaşan, Kuşadası,Dikili,Bodrum'un ve İzmir'in neredeyse tüm barlarının kahrını çeken, yıllardır saçlarını kestirmemekte direten, sahnede coşkulu insan,slapleri sayesinde çocuğumun olmamasını sağlayan:) yüce insan Egemen Kanca grubuna dahil olmuştur. Alive olarak başarılar diliyoruz.

ilk alive ile bende başlamıştım rock dinlemeye (canlı) bios bara bir aralar sık sık gelirdim sonraları farklı sebeblerden dolayı bar hayatıma nokta koymuştum ama haberlerinizi egemen den her zaman alıyordum aranızda değişiklikler oldu ama ben yine de alive grubunu her zaman sevdim sizleride o güzel anılarla hatırlayacağım.

size ve egemene hayırlı olsun

umarım daha da güzel yerlere gelirsiniz...

Tüm iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz efenim. :D
Bu arada 400. mesajımı yine her zaman yaptığım gibi Alive topiğine atmak istedim. Hadi bakalım kolay gelsin topiği bu gün internetine tekrar kavuşan Kartala emanet ediyorum...
:LOL:

:LOL: Rica ederim ne demek bana güzel saatler yaşattınız benim sizlere teşekkür etmem gerekiyor.

bu arada alive opus bar da sahne alacakmış epeydir dinlemiyordum bir akşam beraber dinleyelim içkiler benden :p

Alive-bass demiş ki:
Alive-keyboard demiş ki:
Alive grubunun efsane basçısı, bizimle yıllardır aynı sahneyi paylaşan, Kuşadası,Dikili,Bodrum'un ve İzmir'in neredeyse tüm barlarının kahrını çeken, yıllardır saçlarını kestirmemekte direten, sahnede coşkulu insan,slapleri sayesinde çocuğumun olmamasını sağlayan:) yüce insan Egemen Kanca grubuna dahil oluştur. Alive olarak başarılar diliyoruz.

2001 de grubu kurduğumuzdan beri inatla değişmeyen, Alive grubunun daimi ve kadim 2 üyesi olarak şeref madalyası almamız lazım aslında :LOL: Şaka bi yana çok uğraştık çok emek verdik. Neredeyse çalmadığımız bar, çalmadığımız müzisyen kalmadı. Senin askerlik olayı ve benim Kancaya geçmemle beraberliğimize bi süre ara vermiş olduk.

Buarada yeni Alive ekibine çok çok başarılar. Elimden gelen her türlü desteği vermeye devam edeceğimdir.

Şimdi çaldığım son dönemlerden sevgili grup arkadaşlarımla ilgili ufak enstantaneler;

Ulaş : Dileğe bakarak " Benim gıcık sevgilim ben sana neler...."
Egemen (Gtr): "Abi tizleri kısarmısın" bide " küçük sevgilimi bu gün çalmasak"
Kartal : program sonu "another day çalalım" bide "sushine'in bokunu çıkarmayın"
Çağrı : "Takılalım abi" & " gel çal abi"
Ben : "solo atcam ben something got me çalalım"

haha.. arada gel takılalım abi :LOL:

İrtibatı koparmayız yaw ayıpsın. boş günümde gelirim takılırız haftasonları bilumum :):) piknik ve paint ball organizasyonlarında beraberiz zaten. Efendime söyliyim halı saha maçı olur pes turnuvası olur hepsine katılırız yani...

Dinlemeye her gittiğimde çok eğlediğim çoook iyi bi grup ALIVE! ilk kez felix te dinledim şuanda mavi ve opus ta çalıolar..izmir in en iyi en keyifli grubu bence :) özellikle bi klavyecileri var ki acayip karizmatik:)bi o kadar da tatlı ! şimdi askere gidiyo bi beş ay göremiycez onu Alive ın klavyesinde..dönmesini bekliyoruz şimdiden,özliycezzzz!!!!!!

yorum ve düşüncelerin için teşekkür ederim sayın misstral. estağfurullah diyorum bir de:) sana ve senin gibi müzikten anlayan insanlara çalmak zevk gerçekten. bazı şarkı isteklerini karşılayamadık ama napalım artık.askerden dönünce inşallah.bu arada aleykümselam egemencim. tezkere mezkere içimi sıkma benim:)

Alive-keyboard demiş ki:
yorum ve düşüncelerin için teşekkür ederim sayın misstral. estağfurullah diyorum bir de:) sana ve senin gibi müzikten anlayan insanlara çalmak zevk gerçekten. bazı şarkı isteklerini karşılayamadık ama napalım artık.askerden dönünce inşallah.bu arada aleykümselam egemencim. tezkere mezkere içimi sıkma benim:)
Emrin olur komutanım :) :) :LOL:

Alive-keyboard demiş ki:
righteous demiş ki:
Kartal ne zaman gidiyorsun ne zaman geliyorsun? :D
cuma izmir'den ayrılıyorum ve antakya'ya gidiyorum.ayın 10'unda nereye gideceğim belli olacak.12'sinde katılıyorum.bakalım neresi çıkacak!alive'nin son üyesi de ayrılmış oldu bu arada:) bu gruba şimdiye kadar katkısı olan herkese teşekkürler ve sevgiler.

Hayırlı yolculuklar ve hayırlı teskereler diliyorum kartal'ım
hayırlısı ile git gel daha sana hep beraber doğum günü partisi yapacağız
:) bir kaç yıl önce dungeon da denk gelmiştim doğum gününe.

evet alive i kuranlar dağıldı buna üzüldüm ama hayatın neler getireceği hiç belli olmuyor...

Kartal'ım kıbrıstan bize selam gondermen dilegiyle! Artık bi kıbrıs ordu evi cikarmasi yaparız?

Hayır o bisey deil arkadasım bak klavyeeye en son 200 verirorum hbrin ola...

CCB demiş ki:
Kartal'ım kıbrıstan bize selam gondermen dilegiyle! Artık bi kıbrıs ordu evi cikarmasi yaparız?

Hayır o bisey deil arkadasım bak klavyeeye en son 200 verirorum hbrin ola...
kıbrıs? güzel bir temenni:) bi gideyim kıbrıs sorununu bile çözerim. ama bakalım. klavyeleri satmıyorum.teklif için teşekkürler yine de. müzikle kalın efendim.

Alive-keyboard demiş ki:
diyarbakır'a gidiyorum ergani'ye. diyarbakır halkına alive grubunu tanıtıcam. aynı zamanda karpuz işine girmeyi düşünüyorum. şaka bi yana 6 ay sonra görüşürüz. herkese saygılar sevgiler.

Hayırlı teskereler baba. Alive'ın ilk vatani görevini yapan üyesi olarak seninle gurur duyuyoruz... :LOL:

Geri