Hard Luck (glam/klasik rock) - Ankara

aytac demiş ki:
geçen hafta pazar gecesi gelen herkesten tek tek özür diliyoruz . gizem ve ev arkadaşları, özlem ve can dostları, ömer ve kafadarları, gıda mühendisleri odası, emre ve yeni kesilmiş sakalı... kusura bakmayın.
:oops: Ne demek abi her pazar beraberiz zaten :p Ekimden belli tanıdığım tanıdıkça aytaç hocam dan aytaç lığa gelmiş az çok bişeyler paylaşmış olduğum kıvır saçlı gitar şeysi...
Ayda yılda bir gece çıkmışken ve bu pazara denk gelmişken ve aytaçı dinneyecekkene (hay şansıma) programın iptal olmasıyla aaa şanssızlığı da aynı ben dedirten ve ayrıca ritm, metronom vs. demediği zamanlar daha bi sevdiğim anaç, babaç, abiç şahsiyet-i ali aytaççımcanım,
Pazara görüşmek üzere... (tabi sakallarıda kes batıyo...)

dun aksam pek bicok eglendim arkadaslar, cok iyidiniz gercekten, ama dun ayri bi eglenceli ve hevesli havaniz vardi ki bu bize de yansidi, iyce costuk, yazasim geldi, ayrica o moralle moralimi duzelltiginiz icin teskur ederem:)kendime geldim yahu :p

bir de sonda caldiginiz 2. highway star icin ayriyetten merci bolbol,

had gorukuruk sora:)

keep on rollin' the rock!

gruba, yani komple 4 kişiye, veyahutta 14 kişiye farketmiyor; 50 ytl :LOL: ve cumartesi ve bu paraya çalan var inanamıyorum...

allahım, sen soktun sen çıkar ya rabbim...

aytac demiş ki:
gruba, yani komple 4 kişiye, veyahutta 14 kişiye farketmiyor; 50 ytl :LOL: ve cumartesi ve bu paraya çalan var inanamıyorum...

allahım, sen soktun sen çıkar ya rabbim...

arkadaşlar bir şeye açıklık getireyim...biz cumartesileri nedjimada çalıyoruz ve kesinlikle o paraya çalmıyoruz...nedjima yine döktürmüş :D ...politikaları bunun üzerine kurulu...oyuna gelmeyin...ucuza grup kapatmaya çalışıyolar...herkesin arkasından iş dönebilir...bugun cidden 50 milyon alacak grup bulsalar o çıkar ertesi gün 20 milyona başka bi grup bulunabilir...aman haa...

yakup bak sana haber gitmemiştir kesin. cumartesi yolcuda 21:30 da çalıyoruz tuşenin yerine. ogün sanlısoy konseri varmış da...

Geri