Hard Luck (glam/klasik rock) - Ankara

evet özlemin dediği gibi, sanırım hard luck son programını geçtiğimiz cuma yapmış oldu. şimdiye kadar gelip izleyen eğlenen herkese çok teşekkürler...

Evet dağıldık, darma dağın olduk, aytaç darma dağın etti bizi :)

Kendisinin yurtdışı planları olduğu için, (gerçekleşmesini can-ı gönülden istiyoruz) gruba son verdik. Zaten ankaradaki bar piyasasının hali harap, bir de biz vurmayalım daha fazla dedik :D

myspace sayfamız var, hatıra olarak işe yarar belki :) bar grubu olduğumuz için demomuz yok, kamerayla çekilen canlı bir led zeppelin cover'ı sitede mevcut.

www.myspace.com/hardluckankara

slm eski wormz yeni hard luck abiler :) gerçi artık hard luck da yok :(

ama yazıyım dediğim 1 olay var..2005 de wormz u ODTÜ rock şenliğinde izlemeye liseden kaçıp gelmiştim demiştim ya,yarın grubum deli pena ile ODTÜ rock şenliğinde çalıcaz..gelsenize,ben sizin konserinize gelmiştim :p :)

öyle yazıyım dedim,hadi görüşrüz :)

Hay kafamı şeyapayım, foruma girmiyorum nicedir...

fyrad, yazını zamanında görseydim Delipena'ya kesinlikle gelirdim. Zamanında okuldan kaçıp rock şenliğini izlemeye gelmek şimdi ise orada sahne almak çok güzel bir duygu olsa gerek, işte olması gereken ruh budur...

80ler konusuna gelince, aslında "Seksenler and the city" diye bir belgesel film çeksek ya... :LOL:

Herkese selamlar...

Geri