Neutron(Alternatif)-Ankara

Arkadaşlar benim bi net sorunlarım oldu bir iki kerede girdigimde forum başlığınızı göremedim :D kusura bakmayınız yaşlandık heralde gözler pert eheh...

Konserde iyiydiniz , yardım ve güleryüz için teşekkür ederim.

Melih ayaklık içinde sağol ;)

***FORTE Davul

24 Eylülde Garage'da sahnede olacaklar şuaralar geubun davulcusu Melih Didim'de çapkınlık yapıyor olduğu için ve diğer elamanlar da buralara bu aralar pek uğrayamadıkları için yazamıyolar olsun ben haber veriyim dedim....
Organizasyonda büyük ihtimalle 7veya 8 grup yer alacak ufak çapta bir festival tarzında herşey kesinleşince yakında açıklarız...Kesinleşen gruplar:
Eren Kömürlü,Nettlethrone,Origam,Burst Appeal,Defo,Neutron...

guitar352 demiş ki:
24 Eylülde Garage'da sahnede olacaklar şuaralar geubun davulcusu Melih Didim'de çapkınlık yapıyor olduğu için ve diğer elamanlar da buralara bu aralar pek uğrayamadıkları için yazamıyolar olsun ben haber veriyim dedim....
Organizasyonda büyük ihtimalle 7veya 8 grup yer alacak ufak çapta bir festival tarzında herşey kesinleşince yakında açıklarız...Kesinleşen gruplar:
Eren Kömürlü,Nettlethrone,Origam,Burst Appeal,Defo,Neutron...

erencim eywallah bu arada didim bayagı eglenceli ve verimliydi ;) fotoları bulusunca gostercem :D sezonun ilk konser bi aksilik olmazsa garagede erenin de soledigi gibi umarım zevkli ve eglenceli olur

gorusmek uzere

sezonun ilk konserini vermiş bulunduk ve bikaç yüz gün sora bunu yazdım :D grupca tatilimiz biraz(!) uzun bi tatil yaptık o yuzden playlisti degiştiremedik fakat bi dahaki konserde degişik bi playlistle çıkmayı planlıyoruz

sevgiyle kalın :D

uzun süredir gelemedigimiz topicte şunu belirteyim
NeutroN her grubun yaşayabilecegi ufak tefek sorunlar yaşadı ve bunu atlattı bazı kararlar alarak burda belirtecez yakında yeniden konserlere başlıyacagız...

adszlc7.png

NeutroN adındaki projelerimiz artık son bulmuştur . Bize bu isim altında destek veren bizimle ugraşan , bizim için ugraşan,konserlerimize gelen,kısacası yanımızda olan herkese kendi adıma teşekkür ederim . ...

bazı kararlar verilir sonra kararın dogrulugu için geçen zaman cok önemlidir. ne zaman ne olacagı belli olmaz tek istegim olanların hayırlara vesile olmasıdır :D

Geri