Neutron(Alternatif)-Ankara

arkadaşlar eleştireliriniz için teşekkürler herkesin beni begenmesini bekleyemem ben herzaman oldugu gibi calısmalarıma devam etcem
yeniden tesekkurler 8)

arkadaşlar konserlerde coşun coşturun inşallah eğlenmeye gelecez ama ne zaman bilmiyoz hade 100ümüzü kara çıkarmayın! :D :p :twisted: KİM TUTAR BE SİZİ!

HEP DESTEK TAM DESTEK!

umarım güzel bi konser olur zaten bunun için herkes elinden geleni yapmaya calısıyo
bu yuzden pazar gunu cok eglenceli olcak die düşünüyorum 8) :metalhead

evet arkadaslar bende grubun eski elemanı olarak tamamen ve sadece melihin arkasındayım ama ön tarafın tersi olan arkasındayım:) o ayrıca anlar...yeni kadroyla umarım iyi yerlere gelirsiniz.telefon kulturunun gelişmesi ve iletişimle ilgili yeni calısmaların aranız(mız)da devam etmesi dilegiyle!..basarılar ve saygılar...(caglar)

Konsere az kaldı biraz sonra evlerden çıkarrız belki millet çıkmıştır.neutron'dan iyi bir performans bekliyorum konserden sonra bi konser kritiği de yaparız.Hadi neutron sallayın garage'ı sonra da sallanan garage'ı bir daha da biz sallayalım ve insanlara unutulmaz bir konser yaşatalım.

ben hiç dinlemedim ama gerçekten bayağı güzelmişler tutankamon dan duydum bana anlatırdı hep. kayıtlarınız internette war mı nereden bulabilirim? yoksa hemen koyun samsun da belli bir dinleyici kitlen hemen olur merak etme

ben hiç dinlemedim ama gerçekten bayağı güzelmişler tutankamon dan duydum bana anlatırdı hep. kayıtlarınız internette war mı nereden bulabilirim? yoksa hemen koyun samsun da belli bir dinleyici kitlen hemen olur merak etme

evet garage konseri güzeldi herşey yolunda gitti bizi yanlız bırakmayan herkese cok teşekkürler bu arada gelmek isteyipte gelemeyen arkadaşlarda umarım yakın tarihte olacak konserimizde bizi yanlız bırakmazlar konser haberlerimize buradan ulaşabileceksiniz

bu arada eren kömürlü-talat oflaz ve saykan sanin de gercekten cok iyi bi performans sergiledi onlarada bizim güzel gecemizi daha da güzelleştirdikleri için teşekkür ediyorum

thuthq demiş ki:

su an cover calısmalarındayız ama yakın tarihte kendi bestelerimizle kayıta gircez onları internete koyacagız o zaman dinleme imkanınız olacak

jimy demiş ki:
evet arkadaslar bende grubun eski elemanı olarak tamamen ve sadece melihin arkasındayım ama ön tarafın tersi olan arkasındayım:) o ayrıca anlar...yeni kadroyla umarım iyi yerlere gelirsiniz.telefon kulturunun gelişmesi ve iletişimle ilgili yeni calısmaların aranız(mız)da devam etmesi dilegiyle!..basarılar ve saygılar...(caglar)

cağlarım arkamda fazla durma bilirsin benim gaz halim bayıltma özelliğine sahip :D düşüncelerin beni mutlu etti bu arada sen ve bizim aramızda hiç bi zaman eski sozcugu barınmaz sen bizim herzaman varsın tabiki surekli görüşecez hatta msj ı okuyunca bi caldırda arayıp bi konusalım :D hadi koçum kendine iyi bak 500 grubuna ve sana basarılar :LOL:

nette kayıtlarınız warsa nerede bulabilirim arkadaşımdan duydum ben de sizi neoron olarak biliyordum

Öncelikle performansımız hakkındaki iyi yorumundan dolayı çok teşekkürler melih...
Şimdi ben de sizin başarılı performansınız hakkında bir iki şey söyleyeyim
Sevgili neutron sizi bir daha tebrik ederim.İyiydiniz gerçekten.NeutroN adı altında ilk konserinizi verdiniz hayırlı olsun iyi bi başlangıçtı bundan sonra ki konsere de melihciimin söylediği gibi burdan ulaşabilirsiniz...
Neutron'u takip edin derim ben...
haydin şimdilik benden bu kadar

jimy demiş ki:
Olm çaglar lavukluun alemi yok olmuşla bitmişe çare yoktur nekadar arkamızda olmasanda sanada basarılar böle bişi diceni beklemiodum neyse

konser afişi dikkatimi çekti....bu nasıl bir ezikliktir ki konser afişinde ilk gurub neutron yazar ...baba gurub da sanki eren kömurcu gbi gösterilir ayıptır be

Geri