SX gitarlar hakkında

Çok fena gazım var dişbudak strat alıp 70's strat yapmaya parçaları buldum schaller burgular 70'ler tip,mex köprü ve blok,pearloid pickguard.

Kocaman adamsın, Fender alacağına SX ile oynamaya utanmıyorsun değil mi :)
Tabii bunu diyen ben, bu başlığı kırkımda canlandırdım ve modlamaya giriştim. Ama sorarsan kesinlikle inkar eder, sana "Müfterisin eeeeyy kocamanadam!!" derim :D

Kendin almıyorsun başkalarına aldırıyorsun ayıp değil mi Hakan abi?Hem pu en üst model dişbudak sen pisssss fakirrr sst almış gidip azdamı ego olmaz insanda?

Edit:Greco'yu satsana Hakan abi

Son düzenleme:
Kendin almıyorsun başkalarına aldırıyorsun ayıp değil mi Hakan abi?Hem pu en üst model dişbudak sen pisssss fakirrr sst almış gidip azdamı ego olmaz insanda?

Edit:Greco'yu satsana Hakan abi

E ben alt tarafı arada bir, hani nadiren Gilmour, Blackmore neyin tıngırdatan bir adamım, benim neme Fender? Bana lüküs o lüküs :D
Ama boyama ve cilalaması bitince Greco için pazarlık ederiz. Yeter ki peşini şimdiden istifle ;)

Bu da bana John Frusciante ve @hackeiommi 'nin bir olup aldırdıkları bebek SX :D Daha modifiyenin M'sine uğramadı, o işlere girdikten sonra son halini de koymak isterim hadi hayırlısı :)

Dosyalar

• File 11.10.2015 21 30 17.jpeg
    File 11.10.2015 21 30 17.jpeg
    149.7 KB · Gösterim: 368
Sx sky a terfi ettim. Fender tipi headstock ilk uretimlerden. Satan abim zamaninda ciddi bir tutar odedigini dile getirdi. Yeni bastan modifiyeye devam, Srv tipi gold fender mex saddle alinirr, tabi varsa piyasada :cry:

Güle güle kullan. Saddlelarda bir sorun yoksa -bana öyle göründü- sustain bloğunu kontrol et, değişmemişse de bir nut al derim. Onlar çok daha mühim.

Güle güle kullan. Saddlelarda bir sorun yoksa -bana öyle göründü- sustain bloğunu kontrol et, değişmemişse de bir nut al derim. Onlar çok daha mühim.

3 yada 4. Sx im abi ilk adim onlar olacak emin ol. (y) Aslinda paldir kuldur ezbere modifiyeye girmeyi sevmem ama sustain sikintisi beni mecburiyete itti bu gitarda. Blok esik degisimini takriben saddle degisiminede ihtiyac duyacak gibi.

Geri