Demir Demirkan

Bana göre de Demir Demirkan'ın vokalleri, söylediğiniz kadar, kötü değil. Sadece vitüöz müziği yaparak bir noktadan sonra dinleyicileri sıkmak yerine, müziğinin içinde sözler kullanarak daha da olumlu bir hava yaratıyor bence. Ve söylendiği üzere, birçok yeni yetme grubun vokalinden ve solo çalışan şarkıcıdan da daha iyi bir sese sahip. En azından nasıl kullanacağını biliyor.

Saygılar...

rüzgar isimki parça çok yakında hitindir deymiş demir'in ağzından yazıyorum bunalrı. klipde süpermiş su altında falan çekilmiş. ve şarkı sadece gitarlardan oluşuyormuş, tam o muhabbeti ederken sonsuz çalmaya başladı aha böle bişi işte dedi.

metanch4 demiş ki:
geri dönme olayı olarak algılanamaz ki, sonuçta hala arkadaşlar ve beraber takılan insanlar bunlar

ok doğru söylüyorsun fakat metaininde grubu boşladığı ve onun yüzünden grubun bu hale geldiği ayan beyan ortada.onun yerine demirmi acaba die de aklıma gelmedi değil yani.

ben zannetmiyorum..pentagram sayfası demir için çoktan kapanmış..en son ki adana konserinde konuşmuştuk ..öle bişey olmayacak falan demişti gerçi yine bellimi olurr..yok yaaa olmazzzz 😉 😉

demir abının tekrar donecegını sanmıyorum ya yanı sonucta bulmus kendı yolunu ama tabı ıplerın kopması demek degıl hala ıcın de vardrı PETAGRM zaten gerı donmesı cok sacma olur 🙂

aysu_ demiş ki:
demir demirkan'ın albümlerini bulabilme imkanımız var mı acaba?? istanbuldayım ve bildiğim bütün yerleri sordum bulamadım. "istanbul 2004"ü buldum bi tek.

İstanbul 2004 disinda maalesef pek bulma sansin yok.. Neden boyle soyluyorum. Cunku gectigimiz yil icerisinde Taksim ve Unkapani dahil bir cok yerde eski albumlerin cd'lerini aradim ve bir sonuc elde edemedim.. Belki depolerda unutulan varsa ve bir gun raflara cikarilirsa sansimiz olabilir.. Onun disinda, eger yeni bir baski yapilmayacaksa bu imkan dahilinde gorulmuyor..

cumok84 demiş ki:
sound666 demiş ki:
netten indirmek istemiyorki :twisted:

Şunu belirteyim,albüm yapanlar 3 sene önce yaptıkları albümden bugün para kazanamıyorlar.Yani eski albümlerini orjinal almanın sanatçıya hiçbir getirisi yok sanırsam..

Orjinal album sanatciya getirisi oldugu kadar, onu alan dinleyiciye de arsiv degeri acisindan bir haz getirir arkadaslar.. Sonucta, tamam belki eski bir albumu almak sanatciya katki saglamayacak.. Hatta su an bile aldiklarimiz ne decere katki sagliyor orasi bile tartisilir belki.. Ama soz konusu albumleri orjinal kutusu, kitapcigi ile vb. unsurlarla dolabinda, rafinda saklamak isteyen ve buyuk ya da kucuk capli bir arsiv olusturmak kisiler icin onemli bence...

Burock1905 demiş ki:
cumok84 demiş ki:
sound666 demiş ki:
netten indirmek istemiyorki :twisted:

Şunu belirteyim,albüm yapanlar 3 sene önce yaptıkları albümden bugün para kazanamıyorlar.Yani eski albümlerini orjinal almanın sanatçıya hiçbir getirisi yok sanırsam..

Orjinal album sanatciya getirisi oldugu kadar, onu alan dinleyiciye de arsiv degeri acisindan bir haz getirir arkadaslar.. Sonucta, tamam belki eski bir albumu almak sanatciya katki saglamayacak.. Hatta su an bile aldiklarimiz ne decere katki sagliyor orasi bile tartisilir belki.. Ama soz konusu albumleri orjinal kutusu, kitapcigi ile vb. unsurlarla dolabinda, rafinda saklamak isteyen ve buyuk ya da kucuk capli bir arsiv olusturmak kisiler icin onemli bence...

O konuda haklısın,ona birşey söylemiyorum.Sadece bana yapılan eleştiriye bir cevap niteliğindeydi yazım.

Geri