Televizyon Makinası Programı Buluşması (12/11/2005)

sayın televizyon makinası katılımcılar. program sonrasında çekilmiş olduğunuz toplu resimde neden ben yokum! bunun sebebebini sorabilirmiyim sizlere ? bunun sorumlusu kimdir? sadece kahve almaya gitmiştim. beni bekleme zahmet ve nezaketinde bulunmadığınız için teşşekkür ederim :D

bu soruyu hangi başlıkta soracagımı bilemedim en son buraya düştüm...arkdaslar tv makinesi program müzigi olan machine in my head cart curt diye giden jingle in kaydına ulaşmam gerekiyorancak biryerlerden bulamadım eger sizde var veya nereden nasıl ulaşacagımı biliyor dasöylerseniz sevinirim...

yasal olanını bulamazsın.. tanıtım filmini bir ara yayınladılar ama içinde şarkı yoktu sanırım.. üstelik şu an tv makinasının resmi sitesi de yapım aşamasında galiba.. belki de toptankaldırmışlardır.. capturetv de ilk bölüm vardı.. muhtemelen jenerikte vardır başında... anca ordan alabilirsin.. ama şimdi baktığımda bulamadım ilk bölümü de..

Geçen tv makinesini seyrederken altta melodi reklamı çıktı. İşte Gtv yaz bilmem kaça gönder gerçek ses cebine gelsin diye. Mp3 destekleyen bir telefona melodiyi gönderip sonra bilgisayara alabilirsin. Tabi zahmetli bir iş ancak bungula'nın dediği gibi hiçbir yerde yoksa bunu yapabilirsin ancak. Tabi tv kartı olan bir arkadaşın varsa tv den de kayıt yapabilirsin ama o daha da zahmetli olur bence.

Tekrar başlık açmaya üşendim. Yeni adı ile Makina programı için bu tür bir aktivite olsa katılım ne olur ne biter? Eğer ben Makina programını sevmem onun yerine Sabah Sabah Seda Sayan'a falan gidelim derseniz o da olur. Maksat bir hareketlilik gelsin, gönüller bir olsun :p

Henüz ortada kesin birşey yoktur. Nabız yoklamak için ve başlığı güncelleme amacı ile yazılan bir mesajdır. Sizden gelecek tepkiye göre tekrardan böyle bir aktivite düzenlenebilir.

Ayarlama işi kolay ama bu sefer ekinti yapan kişilere kesin bir çözüm bulmadan pek girmek istemiyorum bu işe. Çünkü programa gidince oradaki organizatörlere iki saat durumu izah etmek (birşeyler söyleyip kandırmak işte) sıkıcı bir durum. Birkaç hafta içinde asarım bir başlık buraya tarih, nasıl, nerde v.s diye..

Cihan bende geliyimmi:D ahahaha morningrey ben dam bulurum sende resimdekini kap gel :D ayrıca sorun yok o konuda hadi gidek diyelim bakalım ben varım benden oke cihan gelmeyeni atarız tehidi işe yararmı? :S

Geri