Gestapo [Rock] - Ankara

Merhabalar.Arkadaşlar dün biraz zamansal bir problem yaşadık ama sonuda bitirdik konseri.

Çok başarılıydınız.Vokaliniz gerçekten iyidi.Şarkı seçimleriniz çok iyi.Ben Fudge adına hepinizi tebrik ederim :)Başka konserlerde tekrar görüşmek dileğiyle.

Evet acısıyla tatlısıyla Gestapo kurulalı 1 koca sene oldu bu arada birçok eleman değişikliği yaşandı grup gerçek hailne ancak kurulduktan 6 ay sonra gruba Hakan Coşar'ın dahil olmasıyla kavuşmuştu bizim kuruluşumuzda en az bizim kadar emeği geçen Babür Cankara'ya teşekkürü bir borç biliriz bu arada bu güne kadar lead gitar pozisyonunda bize emek vermiş olan Caner'e,Soyhan'a teşekkür ederiz.Grup şu an ki kadrosuna 2 ay önce Seyfi Sarıaslan'ın katılmasıyla kavuşmuştur bize yanlız bırakmayan dostlarımıza arkadaşlarımıza kısacası destek veren herkeze teşşekür ederiz....
bu arada sürpriz gelişmler yaşanmakta grup adına olumlu olaylar gelişiyor yakında umarız güzel haberleri tekrar sizlere burdan ulaştırırız.
Saygılar.......

Evet acısıyla tatlısıyla Gestapo kurulalı 1 koca sene oldu bu arada birçok eleman değişikliği yaşandı grup gerçek hailne ancak kurulduktan 6 ay sonra gruba Hakan Coşar'ın dahil olmasıyla kavuşmuştu bizim kuruluşumuzda en az bizim kadar emeği geçen Babür Cankara'ya teşekkürü bir borç biliriz bu arada bu güne kadar lead gitar pozisyonunda bize emek vermiş olan Caner'e,Soyhan'a teşekkür ederiz.Grup şu an ki kadrosuna 2 ay önce Seyfi Sarıaslan'ın katılmasıyla kavuşmuştur bize yanlız bırakmayan dostlarımıza arkadaşlarımıza kısacası destek veren herkeze teşşekür ederiz....
bu arada sürpriz gelişmler yaşanmakta grup adına olumlu olaylar gelişiyor yakında umarız güzel haberleri tekrar sizlere burdan ulaştırırız.
Saygılar.......

Sevgili gestapo, garage konserinizi en önden izleyen biri olarak çok eğlendim gerçekten! Sahneye hakimiyetiniz ve seyirciye hitabınız her zamanki gibi çok iyiydi. Zamanla ilgili bazı problemler yaşanmış olsa da beklediğimize değdi. Ayrıca Hakan da yeni aygıtıyla harikalar yarattı, bir güzel coşturdu bizi öyle ki duyulan çığlıkların büyük bir kısmı Hakan içindi :tap: 8)
:dans ;)
1. yılınızda bu başarıyı yakalamış olmanız çok gurur verici bundan sonrasında da aynı başarıyı elde edeceğinize eminim. sevgiler

Arkadaslar gelemedim gercekten cok uzgunum.Cok ciddi sorunlar yasadim.Yoksa bende en onde sarkilariniza eslik etmek isterdim.Umarim kusura bakmamissinizdir.Ama Konsere giden herkese tek tek sordum.Hepside tahmin ettigim gibi cok iyi caldiginizi soledi.Birinci yilinizi kularim.Nice yillara...Ayrica bu guzel haberleride sabirsizlikla beklemekteyim.Hepinize sevgiler & saygilar....

14 Mart Salı Günü saat 20.00 - 22.00 arası Gestapo olarak Yolcu Rock Bar'da sahne alacağız gelme imkanı olan herkesi bekleriz. [Yolcu Rock Bar SSK İş Hanı 3. Kat]

nice yıllara arkadaşlar bende geldim geçen konsere bizi eğlendirdiğiniz için teşekkür ederiz...bu arada iki serzenişte buluncağım
1.niye ugly yi çalmıyonuz leee
2.le onca senelik arkadaşınızım bana bir şarı armağan etmediniz
2. si şakaydı tabiki :) ugly yi de çalın arada da keyfimizi bulalım

başarılar arkadaşlar. Sizden sonra da biz sahne alacağız. Sizinle tanışmak bizi mutlu edecektir. Tekrar sizlere kolay gelsin... Yolcu'da görüşmek üzere...

bolahenkg demiş ki:
nice yıllara arkadaşlar bende geldim geçen konsere bizi eğlendirdiğiniz için teşekkür ederiz...bu arada iki serzenişte buluncağım
1.niye ugly yi çalmıyonuz leee
2.le onca senelik arkadaşınızım bana bir şarı armağan etmediniz
2. si şakaydı tabiki :) ugly yi de çalın arada da keyfimizi bulalım

Ayhancım vakit sorunu yaşandı biraz,bizden 1saatlik repertuar istendi ama 50dk flm sahnede durabildik :) O yüzden senin favori şarkın olan UGLY'i çalamadık... Neyse Yolcu Rock Bar'da çalarız artık 14 Mart Salı Günü Saat: 20.00-22.00 arasında bi yerlerde... :D Hem 2. serzenişin için şunu söylemek istiyorum bizim tüm şarkılarımız sanaydı,1şarkı armağan etsek sana ayıp etmiş olurduk ;) [Nasılda iyi çeviririm dmi? :D ] Bu arada Kutay'a teşekkür etmeyi unutmuşum daha yeni farkettim,her ne kadar biraz aksilik olmuş olsa da yine de güzel bir organizasyondu,o bize teşekkür etmiş bizde ona teşekkür ederiz :)

Drednat demiş ki:
başarılar arkadaşlar. Sizden sonra da biz sahne alacağız. Sizinle tanışmak bizi mutlu edecektir. Tekrar sizlere kolay gelsin... Yolcu'da görüşmek üzere...

Teşekkürler,Drednat grubu ve elamanlarıyla tanışmak bizleri de mutlu edecektir. Umarım herhangi bir aksilik çıkmaz ve 2grup içinde en iyisi olur.
Yolcu'da görüşürüz :)

cagdas inan gelmeyi cok istiyorum hatta konusmustuk ama biliyorsun carsamba günü bizim durumumuzu, 7-9 studyo var... ama ugrayabilirsek geliriz... eminim ki gene cok basarılı bir konser olucak...
başarılar size ;)

1.yılınız kutu mutlu olsun sevgili gestapo.. Yolcuda başarılar umarım her hafta; bağırıp ,çağırıp ,zıplayıp ,eğlenip, içip kafamızı dağıttığımız gestapoyla beraber oluruzzz..hepinize kocaman öpcüklerrrr

garage konserinde bikaç eksik haricinde gayet iyiydiniz arkadaşlar, başarılarınız devam eder umarım!

Geri