Gestapo [Rock] - Ankara

Ahaha tamam şükela şey seni :D Bunca insanın içinde rezil et sen beni,bende senin en söyleyemediğin şarkıları koyayım da nete gör sen :mrgreen:

Evet geçen bahsetmiştim stüdyoya kayDa gireceğiz diye kayıtlar yıldırım hızıyla bitti, bende sıcak sıcak koyayım istedim. İşte stüdyodan birkaç hücum kayıt örneği sizlere, beğenirsiniz inşallah :)

This Time

New Born

Beni buralar bozar derseniz:

www.myspace.com/gestapogroup

adlı adresten de dinleyebilirsiniz :)

This Time kaydını dinleyebildim şu anda myspace'den çok hoş güzel bir kayıt olmuş arkadaşlar elinize ve ağzınıza sağlık,kafi miktarda keyif aldım dinlerken :)

Teşekkür ederiz beyler, beğenilerinizi üşenmemiş yazmışsınız... Sağolun.

Ama üzerime çok yüklenildi bi şarkıyı MySpace'e koymadım diye :D

New Born cover'ı da MySpace'e eklenmiştir efendim, afiyetle dinleyebilirsiniz :)

Birgün inşallah besteleri de dinleyeceksiniz, şuan coverımsılarla yetiverin :)

voheyyy diorumm gençler şahane şahane!
her biriniz ayrı güzel geliyosunuz kulağa dinlerken.tebrik ediyorum.
ayrıca bassçınızın parmakları kopmadı inşallah muse çalarken :) onu ayrı bi tebrik ettim :)
bekliyoruz bestelerinizi de merakla.onlar da çok başarılı olcak eminim
kalın sağlıcakla

keti demiş ki:
voheyyy diorumm gençler şahane şahane!
her biriniz ayrı güzel geliyosunuz kulağa dinlerken.tebrik ediyorum.
ayrıca bassçınızın parmakları kopmadı inşallah muse çalarken :) onu ayrı bi tebrik ettim :)
bekliyoruz bestelerinizi de merakla.onlar da çok başarılı olcak eminim
kalın sağlıcakla

Aman efendım çok teşekkür ederim çok mutlu ettınız beni ve gıyabımda grubumu ama en çok ben mutlu oldum :D ...

Bunun dışında bu gece (gerçi gece demek ne kadara doğru olur :) )
7 ila 9 arası kayıtta duyduğunuz parçaların canlısını dinleme fırsatınız var ben olsam kaçırmazdım :LOL: zira gelecek günler ne getirecek belli olmaz :?
Neyse efenim bu gece 7-9 arası Yolcudayız herkesleri bekleriz.

ooo beyler elinize sağlık ya, oldukça keyifli olmuş...
kusura bakmayın daha yeni dinleyebildim ve yorum yapabiliyorum... gerçekten çok sağlam olmuş, hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum :)
hoşçakalın efendim :)

arkadaşlar yeni dinleme fırsatım oldu kayıt gayet güzel olmuş emeği geçen herkesi tebrik ederim ve tabiki devamını dilerim

tüm Gestapo çalışanlarına sevgiler selamlar vs vs

Kayıtlar çok güzel olmuş gerçekten.Özellikle Hakan'ın performansı süper.Gitar soundları oldukça iyi,güçlü..Hücum kayıtın en zor görevi olan bas ve davulu Mert ve Dağhan çok temiz halletmişler..Ne diyim elinize ağzınıza ruhunuza sağlık.Başarılar dilerim.

dewam Gestapo yolunuz açık olsun özellikle sewgili tenorumuz Hakan'a kucak dolusu sewgiler polifonik ailesinden.....

Cem(bas)....

arkadaşlar, dinleyen, değerlendiren yorum yapan herkese çok teşekkür ederim(z). :)
gönül isterdi daha az detonasyon içeren, daha akortlu ve daha sağlam tonların bulunduğu bir kayıtla karşınıza çıkalım. ama bizim de bu ilk kaydımız, şu aşamada elimizden geleni yapmaya çalıştık, umarım ileride daha farklı, sağlam kayıtlarla daha da önemlisi kendi bestelerimizle karşınıza çıkarız. vakit ayırıp dinlediğiniz için tekrar tekrar teşekkürler. güzel duyan kulaklarınıza sağlık.

Geri