Gestapo [Rock] - Ankara

buket_ege demiş ki:
arkdslar bu grup olamamıs. daha cok calsımanız lazım. ozellıkle gıtarıst... cıdden olayın artıslık kısmını ogrenmıs ama muzık kısmı bos... vokal fena deıl ama mımıklerı cok kotu onunda....

Selamlar
Dün akşam ki performans için bunları söylediysen cidden kötü bir performanstı ama hiç bir artislik yaptığımı hatırlamıyorum. Hatta kötü geçtiği için kafamı kaldırıp seyirciye bakamadım bile denebilir. Zira bu şarkıları tek gitarla çalmadığımız için ve ani bir durum olduğu için çok karambole gelmiş bir programdı. Ama belki de karıştırıyorsundur bu grupta şu an çalan toplamda 3 tane gitarist var grubun normal düzeni 2 gitar üzerine kurulu. Bir bakıma değişmeli çalıyoruz denebilir. :D Neyse dünkü performansı pek de önemsememek lazım. Çok daha iyisini yapabiliyoruz emin ol ;)

dunkunden bahsetmıorum.. sen olgunluk gosterıp ustune alınmıssın ama
gecen haftalardan bahsedıorumm...

Gerçi Hakan demiş ama son anda bir değişiklik oldu, Yolcu Programı bu hafta için iptal edilmek zorunda kaldı.
"Ah ulan!" diyenler hafta içi çıkacağımız bara gelebilirler yada 1 hafta bekleyip Yolcu'ya gelebilirler.
Özür diliyoruz.

Ha unutmadan bende kendi adıma özür diliyorum grubun 7/24 gitaristi olaraktan :) Hafta içi Manhattan'a çıkamadım ama bu haftadan itibaren Manhattan'da da Seyfi&Çağdaş ikilisini göreceksiniz...
Bu haftadan itibaren Manhattan mı dedim? 8O
Allah mı söyletti ne? :D

Güzel gelişmeler var, bizi izleyin efendim... ;)

Tekrar programdaki aksaklık için özür dileriz.

Selamlar...
Üstteki mesaja baktım da zamanı gelmiş :)
Bugün itibariyle Manhattan ile anlaşmış bulunmaktayız, salı geceleri (oh artık tekrardan gece diyebiliyorum :D ) bizi orada görebilirsiniz.
Bunun dışında bir gelişme daha var, ona YUH diyeceksiniz, demeyin diye beklemedeyiz :)

Sonuç:

Gestapo HER SALI 23:00'de MANHATTAN'da!

yarın yani cuma günü saat 4'de Başkent Üniversitesi şeniliğinde sahne alcaz.
herkesi bekleriz (özellikle beni yakından görmek isteyenler bu fırsatı kaçırmasın :utandim ,çünkü konserden sonra imza dağıtcam 8) )

uzgunum arkadaslar vasatı asamamıssınız.. turkrock takıpcısıyım.. yazılanlarda anlatıldıgına gore beklentım cok buyuktu. ama begenmedım. ıyı bır grup deıl yanı...

Dinlemekten çok keyif aldığım gruplardan sevgili GESTAPO ahalisii...meraba...bugün yolcuda program var mı? bi aksilik olmazsa gelmeyi planlıyorum...görüşmek üzere

rightmeteor demiş ki:
uzgunum arkadaslar vasatı asamamıssınız.. turkrock takıpcısıyım.. yazılanlarda anlatıldıgına gore beklentım cok buyuktu. ama begenmedım. ıyı bır grup deıl yanı...

:LOL: Millet koşullanmış bizi izlemeden yorum yapma furyası başladı forumda. Neyse yine de olgunlukla karşılayıp "eyvallah" diyerekten gülümsemekten kendimi alamıyorum.

Tapatay demiş ki:
Dinlemekten çok keyif aldığım gruplardan sevgili GESTAPO ahalisii...meraba...bugün yolcuda program var mı? bi aksilik olmazsa gelmeyi planlıyorum...görüşmek üzere
Maalesef bir süre için bar programlarına ara verdik şu sınav dönemini sorunsuz atlatıp ondan sonra önümüze bakacağız bir süre için barlardan uzak kalıyoruz ilgilenen herkese teşekkür ederiz.

Bu İzmir'lilerin bize gıcığı var, hep kötü msj atanlar İzmir'li ve hatta hepsi de Anemi'ye gıcık 8O :mrgreen:
Bizim aramızda da Seyfi İzmir'li, acaba düşünüyorum Seyfi İzmir'e gitti de bi nane mi yedi orda? :LOL: O yüzden mi olgunlukla karşılıyosun Seyfi? :mrgreen:
Yok şaka maka olgunlukla karşılıyoruz. Wir wißen dass wir müßen arbeiten mein shatz ;) Anlayan anladı nokta

Das macht doch keinen spaß
Es ist so langweilig, ist so langweilig
Ich habe keine lust... Das macht doch keinen spaß...

Daha dün gibi aklımda, nasıl kazımışlarsa... :)

Ayhanım özle biraz yaw :D Ben haber veririm sana ;)

3 haziran pazar günü, yolcu gruplarının solistlerinin katılımıyla bir karaoke gecesi yapılacakmış, saat 20:00'de yolcu'da. ben de yetişebildiğim ölçüde katılacağımdır. yetişebildiğim ölçüde diyorum, çünkü o gün polifonik korolar şenliğinin son günü ben de gençlik korosundayım ve konserimiz olacak, konserden çıkıp yolcuya gitmeyi planlıyorum. ilgilenenlere duyurulur.
bu arada umarım grup arkadaşlarım beni yalnız bırakmazlar o gün. haftaya c.tesi dünyanın öbür ucuna gidiyorum belki de gitmeden çıktığım son sahnem olacak :(
bütün dostlarımızı bekliyoruz...

karaoke-ilan-internet.jpg

Geri