Gestapo [Rock] - Ankara

beyler tebrikler,gayet iyi performanstı...
şarkıları da iyi seçmiştiniz bence...cogunu biliyordum hatta you give love a bad name de sesim bile kısıldı:)

çok iyidiniz ya.insanlardan da benimki gibi çok iyi tepkiler geliyo harika bi başlangıç yaptınız ve abi çok yol katetmişsiniz çok kısa zamanda inşallah böyle devam eder

gerçekten çok teşekkürler yorumlar için parçanın ruhunu gerçekten yansıtabildiğimiz ve sizi coşturabildiğimiz için çok sevinçliyim umarım bu kadar güzel dileklerinizin karşılığını sonraki konserlerde de verbiliriz aynı bu konserde olduğu gibi
bu tip güzel organizsayonların diğer üniversitelere ders olması dileği ile!!!!!

Hakancım gelemedim ama iyi olduğundan eminim, tüm gestapo tayfasını kutluyorum, başarılarınızın devamını diliyorum...
sevgi,saygı...

Beyler utandırıyorsunuz bizi her mesajınızda daha çok seviniyoruz sizin desteklerinizle çok daha iyi yerlere gelicez umarım aslında hep beraber gelsek daha güzel olur umarım hep beraber çok daha iyi yerlere geliriz
sizlere çok daha güzel mesajlar yazdırabilmek dileği ile

beyler okulda söyledim burda yinelemek isterim
Gerçekten çok iyiydiniz,hepinize tebrikler ve başarılar..
Başka bi konserde yine beraber çalma dileğiyle
serkan-echoes

ilk konser böleyse devamı nasıl olur bilmiyorum...eglendirdiniz,saolun..
tebrik ediyorum basarılı bir grup(sonunda yazma fırsatı buldum)Çağdaş fotoların bende bi imza atıver:p

yolunuz acık , şansınız bol olsun... nice konserlere gestapo ile :)

niye ööle diyosun hocam ya, !!!...
bence gayet iyi walla
gerek isim gerekse müzik bakımından çok iyi yolda arkadaşlar,
her zaman arkanızdayız gestapo...
Long Live Gestapo...

Yani mahcup ediyorsunuz,Sercan'a(Gryllus),Furkan'a(Endorphine),Fahri'ye(Deep Inside) Serkan'a(Echoes) Giray'a(Gryllus/Endorphine)çok teşekkürler.
Böyle müzikle iç-içe olan güzel insanlardan güzel mesajlar almak bizleri çok sevindiriyor.

Grup olarak yeni planlarımız var-güzel fikirler çıkıyor;bunlar,hayata geçme olasılıkları arttığında,forumda yer bulacaklar.

Sıkı projeler üzerinde duruyoruz ve tam gaz çalışıyoruz!
Bizi izlemeye devam edin... :)

Teşekkürler Yenal abi aklımızda bir kaç proje var onlar üzerine kafa yormaya başladık tabii bu arada parçalar ekliyoruz kısa süre içinde tekrar huzurlarınızda olcaz
ilgilerinize layık olmaya çalışıyoruz

Bu ne ya?

Arkadaşlar nasıl bir grup adı seçmişsiniz kendinize? niye milyonlarca masum insanın ölümüne sebep olan bi örgütü ad olarak seçtiniz sizin derdiniz ne?

Geri