Gestapo [Rock] - Ankara

arkadaşlar yarın gestapo grubu ile bi çalışma alacağız eğer bi aksilik çıkmazsa 24ünde ki konsere gestapo üyesi olarak katılacağım umarım iyi geçer ve öyle devam ederiz şimdilik görüşmek üzere

seyfi...

sertsessiz demiş ki:
Gestapo'nun sponsorluğunu mu? :) ne getiriyosunuz lan konsere böyle :p
Abi revü kızları düşünüyorum ama istersen sende çıkabilirsin sahneye :D
Sponsorluk işi ise bize destek verecek bir firma bulduk sağolsunlar ilgilendiler sponsorumuz oldular onların destekleriyle umarım Gestapo çok daha iyi ve güzel yerlere gelecektir

Arkadaşlar Gestapo grubunun yeni lead gitaristi Seyfi Sarıaslan olmuştur.Kendisi ile ilk kez stüdyo yapmamıza rağmen sanki yıllarca birlikte çalmış gibiydik umarım Seyfi ile Gestapo grubu çok çok daha iyi yerlere gelcektir.
Garaj konserinde karşınıza çok daha iyi çıkmak dileği ile..........
Tüm dostlarımızı konserimize bekleriz.
Saygılar.

arkadaşlar çok mutlu oldum umarım konsere kadar oturtursunuz parçaları konserde orda olacağımı biliyorsunuzdur zaten. hepinize kolay gelsin diyorum ayrıca tüm gestapo çalışanlarına selamlarımı gönderiyorum...!

evet arkadaşlar zaten hazır olan bir gruba girmek gerçekten stresli bir iş bunun farkına vardım :D ama emeğimizin boşa çıkmadığını görmek beni çok mutlu ettim beklediğimden de iyi çıktılar...umarım böyle devam eder garage konserine en iyi şekilde hazırlanıp alnımızın akıyla çıkacağız bu işin altından...herkesi bekleriz...görüşmek üzere müzikle kalın

seyfi...

Doğukan gerek sen gerekse Giray bize her zaman destek verdiniz ilk konserde olduğu gibi sizi orada görmek bizi çok mutlu edecektir;parçalar konusuna gelince yetişecek ve güzel olacak gelenlere umarız güzel anlar yaşatabiliriz.
Maresalx senle kader arkadaşı çıktık sende bende biçilenler tayfasındanız :LOL: şaka bir yana gerçekten gelememen çok kötü oldu ama önemli olan senin sağlığına kavuşman sen tekki iyileş icabında biz sana özel olarak bile çalarız :LOL: desteğin için çok teşekkürler kısa zamanda seni tekrar kendinden geçerken :D görmek dileği ile..........
:arrow: 24. de garajdayız bekleriz efenim herkezleri.......
Saygılar

anemininbascisi demiş ki:
seyfi'ye ve Gestapo'ya başarılar diliyorum. Umarim beraberliğiniz sayesinde çok iyi yerlere gelirsiniz.

teşekkür ederim soner iyi dileklerin için..bi yerden başlamak gerek değil mi :D bu arada perdesiz gitarda nasıl slap atılır gördüm..siteden ama görüntüler eski galiba pek mi genç duruyorsun :D neyse size de başarılar cümleten..

BandRoll demiş ki:
anemininbascisi demiş ki:
seyfi'ye ve Gestapo'ya başarılar diliyorum. Umarim beraberliğiniz sayesinde çok iyi yerlere gelirsiniz.

teşekkür ederim soner iyi dileklerin için..bi yerden başlamak gerek değil mi :D bu arada perdesiz gitarda nasıl slap atılır gördüm..siteden ama görüntüler eski galiba pek mi genç duruyorsun :D neyse size de başarılar cümleten..

hehe 4 sene evelin görüntüleri perdesizi ilk aldığım gün amerikada :)

freakpain demiş ki:
seyfi başarılar kardeşim ;)

çok sağol güneycim ankaraya gel de sahnemize konuk ol :D kim kalmış eskilerden :D izmire geleyim uzun uzun çalarım söylersin...[/quote]
inş dostum ilk konserinizde başarılar. seninle daha önce 2 kere sahneyi paylaşan biri olarak senin bunun üstesinden kalkabilecegine inanıyorum...başarılar yolunuz açık olsun...

Geri