Kehanet (Heavy Metal) - Ankara

Merhabalar

Grubumuzda bass çalan Anıl' ın , grubun kararı sonucu Kehanet ' le yolları ayrılmıştır.Kendisine bundan sonra başarılar diliyoruz.

Bas gitara Kehanet ' e Semih isimli arkadaşımızı dahil etmiş bulunuyoruz.Kehanet sadece son Biziz konserinden sonra 2 hafta ara vermiştir.Yoluna ve konserlere son sürat daha sağlam bi şekilde devam edecektir.İlgilenenlere duyurulur ;)

Sevgiler & Saygılar...

_KehaneTEmre_ demiş ki:
Merhabalar

Grubumuzda bass çalan Anıl' ın , grubun kararı sonucu Kehanet ' le yolları ayrılmıştır.Kendisine bundan sonra başarılar diliyoruz.

Bas gitara Kehanet ' e Semih isimli arkadaşımızı dahil etmiş bulunuyoruz.Kehanet sadece son Biziz konserinden sonra 2 hafta ara vermiştir.Yoluna ve konserlere son sürat daha sağlam bi şekilde devam edecektir.İlgilenenlere duyurulur ;)

Sevgiler & Saygılar...

Hayırlı olsun.. Umarım bu değişiklik grup tam toparlanmısken geriye dönüş olmaz sizin için.. :!: :!:

Eee kimdir bu semih arkadaşımız bi geçmişi, bi hikayesi varmıdır :LOL:

hepınızın yenı yılı yenı umutlarla yenı mutluluklarla yenı ufuklarla yenı asklarla yenı heyecanlarla ve bınlerce fırsatlarla dolu olsun hepınızın yenı yılı guzel gecsın...

abı hepınızı cok sevıyorum ben ya... konserlerınıze gelemıyorum dıye kızmayın ha.. tarz farklı oldugu ıcın pıs pıs bakıyolar kotu kotu konusuolar kalabalık olmasalar :D

Uğurcum güzel sözlerin için çok teşekkürler bizde sizleri çok seviyoruz :)

Tüm turkrock camiasının yeni yılı kutlu olsun :)

Sen gel konserlere kim Napıyomuş bakıyım dağatırım kırarım kafalarını ben varken kimse bişey yapamaz sana :LOL:

Sevgiler & Saygılar & Mutlu Yıllar...

Teşekkür ederi"m"z umarım kaliteli sert müzik dolu bir yıl olur 2006 :twisted: :LOL:

Yeni yıl , yeni şarkılar , besteler...Bu sefer söylemicem sonra konserde playlisti ispiyonluyolar :LOL:

yine mi degisiklik?
uzun bi aradan sonra gelip dinlemek istiyorum. ayrica haber veriniz gelecek konseri, basarilar.
emre dogum gununmus benim haberim yoktu. kutlu olsun ;)

K_r_m demiş ki:
yine mi degisiklik?
uzun bi aradan sonra gelip dinlemek istiyorum. ayrica haber veriniz gelecek konseri, basarilar.
emre dogum gununmus benim haberim yoktu. kutlu olsun ;)

Teşekkür ederim...

Bir konuda bilgi vermek isterim.Amacımız elbette bir kadro oturtup sürekli o kadro ile devam etmek.Fakat insanları tam anlamıyla tanımak bazen 3-5 ay bile sürebiliyor.Ve bu nedenle bir süre sonra bazı konularda uyuşmazlıga düştügünüzü farkediyorsunuz.Herhangi bir konuda kişisel eksikligi oldugunu düşündügümüz ve grubu olumsuz yönde etkiledigini düşündügümüz elemanın yerine daha uyumlu , bizim için daha sağlıklı olcak birini gruba dahil etmek sizinde takdir edeceginiz üzerine daha mantıklıdır.

Uzun lafın kısası eleman değişikligi bizim duraksamamızı veya gerilememizi sağlamıyor , aksine her seferinde bir adım daha ilerliyoruz aslında.Ve bildiginiz üzere metal camiasındada profosyonel olsun amatör olsun her grupda eleman değişikligi sürekli yaşanıyor...

Sonuç olarak Kehanet tam gaz devam hiçbir sorun yok pimi çekilmiş el bombası gibi patlamaya hazırız :twisted:

Umarım en kısa zamanda olacaktır bir organizasyon ve burdan bilgi edinebilirsiniz yeri saati vs. hakkında...

Sevgiler & Saygılar...

Kardeşim bu şehir ölü şehir gibi bişey oldu ya.. Ankara ki metal in başkenti türkiyede ne gruplar çıkarmış ne albümler hediye etmiştir ama yok abi destek yok .. Yolcu gibi bi yerin türkü bar oldugu bi ülkede Heavy Metal grupları ne yapsın :LOL:

Ama biraz sabır yeniden bu müziğe dönüş olacak ama 1 ama 2 sene ama 5 sene sonra .. :metal

FateX demiş ki:
Kardeşim bu şehir ölü şehir gibi bişey oldu ya.. Ankara ki metal in başkenti türkiyede ne gruplar çıkarmış ne albümler hediye etmiştir ama yok abi destek yok .. Yolcu gibi bi yerin türkü bar oldugu bi ülkede Heavy Metal grupları ne yapsın :LOL:

Ama biraz sabır yeniden bu müziğe dönüş olacak ama 1 ama 2 sene ama 5 sene sonra .. :metal

Metal dinleyen adam keyife gidip oturup içmek yerine Yolcu'ya gidip metal gruplarını dinlemezse tabii ki kapanır mekan. Melatonin orada program yapıyordu hani destek? İnsanlar konserlere de gitmemeye devam ederse artık metal konserlerini rüyasında görür millet.

Her organizasyonun her programın bi reklamı olması lazım... Reklamı iyi yapmadıgın sürece kimse gelmez tabi.. Adam gibi organizasyon olmadıkca kimse gitmiyor .. Çünkü büyük organizasyonların reklamı da çok iyi yapılıyor.. Şekil 1A AnkaRocK 700 biletli kişi vardı içerde... Ahanda destek budur :metal

FateX demiş ki:
Her organizasyonun her programın bi reklamı olması lazım... Reklamı iyi yapmadıgın sürece kimse gelmez tabi.. Adam gibi organizasyon olmadıkca kimse gitmiyor .. Çünkü büyük organizasyonların reklamı da çok iyi yapılıyor.. Şekil 1A AnkaRocK 700 biletli kişi vardı içerde... Ahanda destek budur :metal

O zaman 8 Ocak'ta Heavy Metal 2 konseri var Garage Bar'da kapı 16.00'da açılıyor, buyur gel :)
Yani reklam yapılıyor birileri duyuyor ama duyanlar işi olmasa da gelmeyip Keyif'te ucuz bira içmeyi tercih ediyorlar.

Geri