Ht-1 Kafayı Bilgisayar Güç Kablosu Ile Çalıştırmak

P

Pentaxian

Arkadaşlar Ht-1 kafa ve kabin aldım fakat aldığım kişi kabloları yollamayı unutmuş. Onlarda kargoda şuan ama yarın gelecek sanırım. Bende çok sabırsızım ilk defa kafa amfi kullanacağım. Baktım arkadaki giriş masaüstünün güç kablosunun girişine benziyor çıkarttım denedim, uydu. Fakat çalıştırmadım henüz bir şey olur diye. Size sorayım dedim? Açayım mı amfiyi? :D

Yok abi gelmedi. Bilgisayarın güç kablosunu taktım çalıştı sıkıntısız. Kapadım şimdi :)

Ülkmize giren modellerde 220-230v yazısı siyah bir bant üzeri yazılmış olarak 110v yazısı üstüne yapıştırılıyor bildiğim kadarıyla. Alan arkadaş yurtdışından alıp gelmediyse muhtemelen o üstünde 220-230v yazılı olan bandı sökmüş. Alet uygun yani ülkemiz şebekesine. başka türlü açıklama olur mu bu duruma bilmiyorum.

Amfi doreden alınma. Aldığım kişide bu forumdan.

çalıştır merak etme birşey olmaz, olursa sorumlusu benim deyince bende taktım fişi bitirdim işi :) Kendisi de elektronik mühendisiymiş

O zor be abi vallahi ht-5 düşünüyordum parada vardı ayıp mıdır söylemesi? Dedim boşver Ht-1 al geç. İyi ki de Ht-1 almışım.Volume 2-3 arası anca çalabiliyorum. Ht-5 alsam hiç açamayacaktım sanırım sesi.

Gündüz 5-6 ya çıkabilirim sanırım. Daha önce peavey vardı 80 watt 2 kere kavga çıkmıştı apartmanda :D

Ama ondan sonra tatmin etti beni Ht-1. Yarın iyice bir kurcalayacağım.

203910.jpg

Geri