müzisyenin sorun günlüğü

Müzikle uğraşıyoruz ve bazı ortak sorunlarımız var(pek sıradan oldu ama). Yazalım bunları buraya...

1.11.2005

kafayı yiyecem artık, para yok yok yok. kanal kayıt için acilen para bulmam lazım, Allah'ım bir yol göster!

21.11.2005

steve vai izliyorum yine içimdeki tüm solo yazma isteklerim, solo düşüncelerim falan bok oldu... dallama herif... + hala 60$lık bir elektro gitarla idare ediyorum... tonmu?? oda ne hehe...

Benim sorunlarım saymakla bitmes bin tane pena alrım lazım olur bulamam.Aklıma çok iyi bi riff gelir kaydetmem gerekir programım olmas,daha bi pressesörüm bile yoq.Ton desen allah'a emanet.Grupta arıza çıkar.Stüdyo için her hafta bi ton para bayılırsın falan filan işte :?

Berklee College of Music şart diyorum başka bişe demiyorum. İşallah 2 sene sonra gidicem. Ben bu işi yapmazsam iflah olmam. Bu yol uğruna çok şey kaybettim ama ilerde bana fazlasıyla dönceenden eminim. Hadi hayırlısı. Bi başka yanda da mühendis olmak vardı. Allah korudu.

Anfinin sesini açamıyorum alt komşu geliyor kapıya ses 1.5 da :? Kendi çaldığımı bile duyamıyorum nerdeyse... Ayrıca şu 2 günde gitar öğrenip grup kuranlarada hayranım.. 4 senedir bişey beceremediğim için...

abi led zeppelin vokali yapıyorum bazen yetiyor gırtlagım bazen eytmiyor.ufff geçen kayıt yaptk inanamadım sesime resmen berbattı.akıl vercek müzisyen lazım..of fff içimi dökecek kismede yok :(

az önce stüdyodaki calışmadan eve doğru gidiyordum.. markete girdim.. bir iki bisey almak icin.. sarhosun teki ne var bu kutuda dedi, bende gitar var dedim, O da bana o zaman çal bize bir azeri müzügü dedi.. bende ne biliyim abi azeri müzügü falan dedim.. O da yani yalnızca uzun saclı, sakallı gezinen herifin tekisin o zaman dedi.. bende evet abi, ne yapalım oyleyiz dedim.. tabi icimden turk tarihinde bilinen tüm küfürleri ederek..
nelerle ugrasıyoruz ya...

Manisa gibi müzik anlayışı sadece düğünlerde pop çalmak olan,senede en fazla 3 kere düzenlenen onada konser başına sponsorlardan en fazla 250 milyonluk bütçe çıkrılan rock konserlerde çalmaktan
bıktım!

Yaş oldu 20 hala kaçamadım bu şehirden!Seneye de giremezsem düzgün bir piyasaya yakarım kendimide gitarıda!(Pedallarla amfiyi isteyen olursa bırakırım:( )

Geri