Alarm! (alternatif punk rock)- İzmir

2005 yılında, gitar/vokalde Umut Kaya, bas gitarda Galipcan Altınkaya, davulda Serkan Calar tarfından kurulmus grup. alternatif, rock ve punk tarzında coverların yanında detone grubundan miras kalan beste calısmalarını da bar repertuarında bulundurmaktadır.

grup su sıralar bornova felix barda(eski born street) persembe gunleri sahne almaktadır.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
alarm+ grubu 12 kasım cumartesi gunu, bornova beri bar da sahne alacak. fakat beri bar programlarının devamlılıgı henuz kesin degildir.

Vay kardesim benden önce davranmissin :D bende bugun açmayi düsünüyodum :LOL:
Selam arkadaslar GAlipcaninda dedigi gibi degisik bisiler yapma cabasi icerisindeyiz.. biz çok egleniyorus umarim sizde bizi en kisa zamanda anlar ve bize katilirsiniz :) Sunuda belirtmeden geçemicem bara gelen arkadaslarimiz biras sasirabilirler repertuara ama eminim alisacaklardir ;) saglicakla kalin... ha bu arada su an sadece yeganepunk i çalios sahnede ama digerleride gelio haberiniz olsin sölemedi demeyin....gözünüz açik kulaginiz ALARM+ da olsin ;)

gittik, gördük, sevdik...yalnız repertuarda seçilen bazi sarkilar bana yeni yetme amerikan punk rock rock gruplarına fazlaca yer verdiginizi dusundurdu.en azından o sounda diim ben...replikas'ın son albümünden çaldığınız parçaysa tadından yenmiyor :) ...başarılar...

arkadaşlar hayırlısı olsun foruma gelmeniz güzel oldu....hoş geldiniz ayaklarınızı silin de girin yeni yıkadık ....neyse....arkadaşlar süper bir grubunuz var.....3 kişi çok da yakışan bir mevzuattır zaten sahneye....hayırlısı olsun...destekliyoruz sonuna kadar....

• Konu Sahibi Konu Sahibi
punkhero demiş ki:
gittik, gördük, sevdik...yalnız repertuarda seçilen bazi sarkilar bana yeni yetme amerikan punk rock rock gruplarına fazlaca yer verdiginizi dusundurdu.en azından o sounda diim ben...replikas'ın son albümünden çaldığınız parçaysa tadından yenmiyor :) ...başarılar...

cok tesekkur ederiz. acıkcası şimdiki repertuarın amacı tamamen eglenmek, eglendirmek. zamanla, dinleyicimiz alıstıkca ve biz bar grubu kimligimizden sıyrıldıkca daha ciddi punk gruplarının parcalarını da repertuara alacagız(örmenin, şimdiden bi adet sex pistols ekledik).

caldıgımız sarkının adı ''gece kadar rahatsız etmiyor''. replikasın ''avaz'' albumunden. mukemmel album mukemmel sarkı. bulun dinleyin....

selam arkadaslar..izmirde güzel repertuar hazirlamak okadar zor ki..çünkü millet degisik bi sarki(yabanci olabilir turkce olabilir)duydugunda garip garip bakar ya.. ülen napio bunlar der :) illa bildigi parcayi duymak ister yada eslik edebilecigi.! ama biz onu elimizden geldigi kadar yapmiyacagiz yani piyasa çalmamaya özen gösterices(isallah beceririz)mesela repertuarda türkce sarkilar da var... ama degisik parcalar oldugunu düsünüyorum.. nese bizim amacimiz çok farkli... bestelerimiz var onlari çalmayi düsünüyoruz daha çok vede eglendigimiz sarkilari okadar.. isallah güzel olur ve alisirlar :) ;) görkem hosgeldin bu arada.. :twisted:

onu bunu bılmemde detone ıyıydı graldılar abartmayalımda detonede sureklı dınledıgım 300 sarkılık cdmın ıcınde yer alıyordu (punkerland mp3lerı)

eger kı sız aynen devamsanız ılk demonuzu banada yollamanızı ısterım sevınırım

basarılar ve ıyı calısmalar

serkan bey biraz susun lütfen....ayrıca davul da gösterdiğiniz başarıların aynılarını halı saha maçlarında da göstermenizi reca ediyoruz....hep davula vurulmaz ki biraz da topa vur....altıpas çevresinden bloklar arasındaki boşlukları değerlendirerek 18 e doğru çapraz koşularla alan boşaltmanı bekliyoruz ......

calarsaatgitar demiş ki:
serkan bey biraz susun lütfen....ayrıca davul da gösterdiğiniz başarıların aynılarını halı saha maçlarında da göstermenizi reca ediyoruz....hep davula vurulmaz ki biraz da topa vur....altıpas çevresinden bloklar arasındaki boşlukları değerlendirerek 18 e doğru çapraz koşularla alan boşaltmanı bekliyoruz ......
davul demeyelim lütfen serkan bey kızabilir...:p

punkserkan demiş ki:
selam arkadaslar..izmirde güzel repertuar hazirlamak okadar zor ki..çünkü millet degisik bi sarki(yabanci olabilir turkce olabilir)duydugunda garip garip bakar ya.. ülen napio bunlar der :) illa bildigi parcayi duymak ister yada eslik edebilecigi.! ama biz onu elimizden geldigi kadar yapmiyacagiz yani piyasa çalmamaya özen gösterices(isallah beceririz)mesela repertuarda türkce sarkilar da var... ama degisik parcalar oldugunu düsünüyorum.. nese bizim amacimiz çok farkli... bestelerimiz var onlari çalmayi düsünüyoruz daha çok vede eglendigimiz sarkilari okadar.. isallah güzel olur ve alisirlar :) ;) görkem hosgeldin bu arada.. :twisted:

cts günü arkadaşlarım tesadüfen beriye gelmiş ve hepsi çook ama çok begenmiş özellikle pişyasa çalınmaması ayrı etkilemiş.benden sölemesi.başarılar...yüce rabbim nasip kısmet ederse(aslında hocalar ve sınavlar) bende bi gün gelicem inşallaaaah...

ehemehem demiş ki:
alarm+ grubu 12 kasım cumartesi gunu, bornova beri bar da sahne alacak. fakat beri bar programlarının devamlılıgı henuz kesin degildir.

hafta sonuda sıkıştırın bişiler ya:(öğrenciyis hafta içi gelemeyis...gelsek de ertesi gün iptal olur...ee böylece okul oku oku bitmes...

Evet arkadaslar tekrar meraba... ALARM+ grubunun çalacagi günler daha tam netlik kazanmadi! bizde çok hosnut degiliz bu durumdan tabi ama çalismalar hizla sürüyo..bi çok yer var gelin çalin diolar ama sartlar bazen uymuyo bakiyoruz iste... en kisa zamanda netlesir isallah :!:
Su an gözüken PERSEMBE(10 kasim oluyo) FELiX bar var (BORNOVA)
CUMARTESi(12 kasim oluyo)BERi Bar var simdilik böle
tesekürler..saglicakla kalin.. ;)

arkadaşlar foruma hoşgeldiniz, çok güzel bir trio olmuş, ben çok beğendim şahsen, umut'un sesini de çok özlemiştim.. umarim herşey yolunda gider, allah yolunuza taş koymasın....

selam millet;

10 kasım persembe gunku FELİX programımızın, saglık sorunları yuzunden iptal oldugunu uzulerek belirtiyorum. :zombi

12 kasım cuma gunku BERİ programımız hala gecerliligini korumaktadır.

bizi izlemeye devam edin. :D :kicsalla :beer

Geri