Alarm! (alternatif punk rock)- İzmir

bende geçen cumartesi beride dinledim kendilerini gerçekten çok başarılılar bence repertuar gayet güzel fakat piyasa malum bahsedilmiş yukarda umarım başarınız daimi olur ve kitle sizi benimser...işte böyle yeni şeyler bekliyoruz artık izmirden ve bornovadan sıkıldık artık 3 senedir aynı şarkılar çeşit olsun dimi...kolay gelsin tekrardan...

seygiler...

selam arkadaslar...Umut isallah en kisa zamanda ilesir..! evet bugun calamiyorus ama olsin :( cumartesi bi terslik çikmassa BERi deyiz ;)
repertuar konusunda da; biz çalarken çok egleniyoruz degisik sarkilar efet farkindayiz ama artik birilerinin bunu yapmasi gerekiyodu :!: bizi anlarlar umuyorum en kisa zamanda... :!: SAYGiLAR.. ;)

selamlar...
10 kasım perşembe günkü ``felix`` programı benim sağlık problemim yüzünden iptal edilmiştir...herkesten çok çok özür dilerim...sanırım kendime iyi bakma konusunda biraz ``gayretsiz`` bir ruh halim var...hatta ne kadar zarar ziyan şey varsa,bilhassa ilgimi çekiyor :LOL: ...ama ben yine de derim ki,erkek adama bişey olmaz :LOL: hele bir de ALARM+ elemanı ise :twisted:...tekrar çok özür dilerim...cumartesi görüşmek üzere ;)

punkserkan demiş ki:
karabaglar cocuguna hastalik koyarmi beahh aslanim benim :D iyileste calalim söle bi inceden elerim kasinmaya basladi ;)
e karabağlar çocuu ii danseder bilirsinis dimi?o parçalarda arada döktürmek de olmas.böle kanıtlamakla yetinin artık :p düğünlerde beyaz plastik sandalyelerin arkasına sıralanıp (8 ve 8in katları şeklinde) çekirdek çıtlıomusunus? :p

perşembe gelse diye iple çektiğimiz, bizi bu artık kabak tadı veren repertuarlardan kurtardı yasasın dediğimiz ve "gitcek dinliycek eğlencek bi grup kalmadı" derdinden kurtulduk deyip hadi hoplamaya zıplamaya gidelim dicemiz bir anda nerden cıktı bu hastalık şimdi :x
unutmayın siz dışarda eğlenmek icin bekleyen sabrı tasmış kalabalığa karşı sorumlulukları olan bi grupsunuz ve hasta olmak size yasak!! sevgili umut hemen iyileşmen dileğiyle....bi de hasta olma bi daha pls... :twisted:

selamlar,saygılar...
bu arada arkadaşlar yakın zamanda alsancakta gündüz haftasonu partilerine katılmak gibi bir niyetimiz var...yaş sınırı olmayan partiler...genelde kalburüstü(!) gruplar pek yanaşmıyolar bu olaya ve en büyük nedenleri de ``das kapital``!...biz zaten öyle böyle karnımızın doyduğuna inanıyoruz,varsın ``jölelerimiz,saç bakım kremlerimiz`` olmayıversin...zaten senelerdir uğraşırım,pek bişeye benzeyemedim,malzeme belli:)...ve artık bu genç kitleye karşılık beklemeden birşeyler göstermenin zamanı geldi diye düşünüyorum...hatta onların şu ``derbeder`` olmuş üniversite gençliğinden daha fazla rock dinleyicisi olduğunu düşünüyorum...ve gerçekten müzik dinleyip eğlenmeye geliyorlar...çağrı bizden,destek sizden!!!...biz ALARM`a basalım,siz ortalığı ateşe verin!!!...şu izmir çukurundan o patron şehri istanbul`a kafa tutalım!!!...aslında hiç de zor değil,mevzu kendine yedirebilmek...kendine,bestelerine,sahnesine ``pohpoh`` beklemeden güvenen ``delikanlı`` arkadaşlar varsa bize ulaşsın...biz bu konuda elimizden geleni yapmayı düşünüyoruz...bu konuyu bir daha yazmayacağım,bununla övünür görünmek istemiyorum...mevzu budur,iç iç kudur...görüşmek üzere...

selam millet..
sefgili umut kardesime yürekten destek veriorum ;) caldigimiz yerin hic bi önemi yok yeterki bizim calarkenki duygularimizi ,hissettiklerimizi azicik da olsa hissedebiliosa dinleyenler(özellikle beste calerken) bu bizim icin daha önemli) hepinize saygilar cumartesi görüsürük herkesi bekliorus..biras degisik seyler dinlemek isteyenler kacinilmaz firsat:)
tesekkürler...

Conan demiş ki:
selamlar,saygılar...
bu arada arkadaşlar yakın zamanda alsancakta gündüz haftasonu partilerine katılmak gibi bir niyetimiz var...yaş sınırı olmayan partiler...genelde kalburüstü(!) gruplar pek yanaşmıyolar bu olaya ve en büyük nedenleri de ``das kapital``!...biz zaten öyle böyle karnımızın doyduğuna inanıyoruz,varsın ``jölelerimiz,saç bakım kremlerimiz`` olmayıversin...zaten senelerdir uğraşırım,pek bişeye benzeyemedim,malzeme belli:)...ve artık bu genç kitleye karşılık beklemeden birşeyler göstermenin zamanı geldi diye düşünüyorum...hatta onların şu ``derbeder`` olmuş üniversite gençliğinden daha fazla rock dinleyicisi olduğunu düşünüyorum...ve gerçekten müzik dinleyip eğlenmeye geliyorlar...çağrı bizden,destek sizden!!!...biz ALARM`a basalım,siz ortalığı ateşe verin!!!...şu izmir çukurundan o patron şehri istanbul`a kafa tutalım!!!...aslında hiç de zor değil,mevzu kendine yedirebilmek...kendine,bestelerine,sahnesine ``pohpoh`` beklemeden güvenen ``delikanlı`` arkadaşlar varsa bize ulaşsın...biz bu konuda elimizden geleni yapmayı düşünüyoruz...bu konuyu bir daha yazmayacağım,bununla övünür görünmek istemiyorum...mevzu budur,iç iç kudur...görüşmek üzere...

+1 takdir ettim seni umut simdi...tam gaz devam.

selam arkadaslar...ben size ALARM+ programindan hatirlatmalar yapayim.. :!: :!: :!:
ÇARSAMBA............BERi BAR(Bornova)
PERSEMBE.............FELiX BAR(bornova)
CUMARTESi............BERi BAR(Bornova)
simdilik böle saygilar sunarim kendinize iyi bakin ;)

selam arkadaşlar hepinize yeni çıktığınız bu yolda başarılar diliyorum..
umutcum ben senin yeteneğine çok inanıyorum..orta okulda lise de kulaktan gitar çalan, doğru düzgün cover yapılmazken kendi kendine bunu yapan bi adamın yeteneğine güvenilmez mi zaten...dinlemeye gelemedim sizi ama en kısa zaman da gelicem felix te hastalığın nedeniyle programın iptal edilmişti..

aysuna da söledim kıbrıstan gelince gelicek ve sana bol şans dilediğini iletmemi istedi..ben aytan..ve bizim gibi her zaman olduğu gibi tüm y.e.a.l. yanın da cnm...

liarliar demiş ki:
selam arkadaşlar hepinize yeni çıktığınız bu yolda başarılar diliyorum..
umutcum ben senin yeteneğine çok inanıyorum..orta okulda lise de kulaktan gitar çalan, doğru düzgün cover yapılmazken kendi kendine bunu yapan bi adamın yeteneğine güvenilmez mi zaten...dinlemeye gelemedim sizi ama en kısa zaman da gelicem felix te hastalığın nedeniyle programın iptal edilmişti..

aysuna da söledim kıbrıstan gelince gelicek ve sana bol şans dilediğini iletmemi istedi..ben aytan..ve bizim gibi her zaman olduğu gibi tüm y.e.a.l. yanın da cnm...

varolun,sizleri çok özledim...fırsat buldukça gelin programlara,görüşelim...benim hayatımın en güzel dönemiydi o Y.E.A.L. yılları...hala o koskoca ``jungle`` da söylediğimiz şarkılar kulaklarımda çınlıyor...beni hiçbir zaman yalnız bırakmayın:)...kocaman öpücükler...

sevgili umut un düşüncelerine yürekten katılıyor ve destekliyorum...sozkonusu genç kitlenin gelecekte sağlam ve kaliteli bir müzik kitlesi ve kültürü oluşturması adına yapılacak etkinliklerde PUNCH olarak yanınızdayız...İZMİR e yazık olmasın artık...PUNCH Burak

eyvallah Burak kardes..valla bu piyasada bazi seyleri basarmak çok zor sende bilirsin yanliz olmadigimizi bilmek güsel saolasin ;)
bu arada gecen geldik sizi dinlemeye ama sen yurt disina cikmissin:(
nese bi daki sefere isallah..hadi kendine eyi bak kolay gele elemanlara selam byes

umutcum biz perşembe felixe gelmeyi düşünüyoruz..programınızda bi aksilik var mı?iyileşebildin mi?perşembe görüşürüz..

Evet hadi hayirlisi bakalim :!: bu arada programlarimizda su an YEGANEPUNK(yeganeask) adli sarkimizi caliorus,dinleyip düsüncelerinizi yasabilirsiniz :!: .Diger bestelerimizi de düzenleme asamasindayiz onlarida en kisa zamanda programlarimizda yer verices..
tesekkurler simdilik ALARM+ dinlemeye devam cunku hep yeniliklerle karsilasacaksiniz ;) saygilar..

ALARM+ 'i henüz sahnede izleyememiş olsam da reprtuarlarının çok sağlam olduğunu biliyorum.Ayrıca nokiasupersound'a gönderdikleri YEGANEPUNK'ın da sonunda geniş bi dinleyici kitlesine ulaşabilecek olması çok sevindirici..21 Kasım'dan itibaren oy yollamaya başlicam..Bol Şans ;)

Geri