Amfiden Kayıt Almak Yardım..

Arkadaşlar medeli dd508 baterim var baterim kayıt alıyor kendiliğinden çokta güzel fakat bunu bilgisayara atamıyorum. Bu yüzden amfiden kayıt almak istiyorum sizin önerebilceğiniz bir alet var mı amfiye bağlanıp amfinin seslerini kaydedebilecek? Şimdiden teşekkür ederim
 
Amfinin mikrofon çıkışından pc nin ses kartına kabloyla giriş yapıp, pc den fl studio tarzı programlar ile kayıt yapabilirsin aslında.
 
Aletin L/Mono çıkışından ses kartına girersen davulun kendi sesleriyle kayıt alırsın. Ez drummer falan kullanacaksan midi kablosu alıp halledebilirsin.
 
Midi çıkışı vardır aletin, amfiye ne gerek var? Ses kartında midi girişi varsa oradan, yoksa midi-usb kablosuyla tak aleti bilgisayara, addictive ya da ez drummer gibi bi vst ile al kaydını, istersen direkt midi kaydet sonra kafana göre düzelt. eminim davulunun kendi tonlarından daha iyidir vst tonları.
 
Arkadaşlar dedikleriniz dediğimin cevabı değil. Bilgisayarım yok benim. Alet varsa amfiden kayıt alabileceğim onun cevabını verin lütfen
 
Bir saniye şimdi sen bize bilgisayarıma atamıyorum dedin, şimdi de bilgisayarım yok diyorsun. Anlamadım ben. Telefonuna kaydet o zaman ne bileyim.
 
Uzunca açıklıyım. Bilgisayarım istanbulda bateri kocaelide. İkiside kocaelideyken bilgisayara atamıyordum o yüzden istanbula götürdüm. Şimdi bilgisayarım yok bilgisayarsız kayıt almak istiyorum amfiden.
 
Valla Zoom'un ses kaydedicileri var, onun dışında bilgisayar olmadan zor görünüyor, bilemiyorum. Zoom Q3 falan olabilir.
 
Acaba diyorum yamaha pocketrak alsam kayıtı da yorganın altında kulaklıkla versem alete ? Telefonla bunu yapınca oluyor dışardan ses gelmiyor falan da mikrofonu kötü. İşe yarar mı sizce ?
 
Hah benim de bahsettiğim o tarz birşey zaten. Zoom'un daha ucuz ürünleri var onlara da bakabilirsin Do-Re'nin sitesinden.
 
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler