DeepFocus (Alternatif/Rock) - Ankara

beyendim ben sizi :D:) tuttmm güsell olmş kayıtlarınzz seven nation armyden ziyadee bestenis daa gsll ayrıca sözler çok anlamlıı olmşş tbrk ederm hpinizi başarılar arkadaşlarr

Aaa şarkının adı Acele miydi? Ben de soracaktım ne diye ama unuttum dinlerken. :D Cidden çok güzel olmuş, vokalin sesi falan çok iyi. Eh tabi gitaristimizi de unutmayalım. :p Cover da ayrı bir güzel olmuş. Sabırsızlıkla bekliyoruz efendim. :D

Anturajjalka demiş ki:
Aaa şarkının adı Acele miydi? Ben de soracaktım ne diye ama unuttum dinlerken. :D Cidden çok güzel olmuş, vokalin sesi falan çok iyi. Eh tabi gitaristimizi de unutmayalım. :p Cover da ayrı bir güzel olmuş. Sabırsızlıkla bekliyoruz efendim. :D

lütfen tek gitarist degil gitaristlerimizi unutmayalım başkalarını hakkı geçmesin değil mi efendim

saygılar (bu arada ben değilim yanlış anlasılmasın)

rebelde_gokhan demiş ki:
lütfen tek gitarist degil gitaristlerimizi unutmayalım başkalarını hakkı geçmesin değil mi efendim

Evet, haklısın tabii ki; ancak ben orada kendi çapımda bir gönderme yapmaya çalışmıştım. =)) Neyse efendim gerek vokal, gerek davul ve gerekse gitaristleriyle gayet iyi bir grup; başarılı olacağına inanıyor ve hala sabırsızlıkla bekliyoruz kendilerini. :p

[Pop-Up!] - Acele

sararmıs ufacık bir yapraktım ben
kocaman bi agacın üzerinde
digerleri gibi benim de düşme vaktim geldiginde
ben hala umutluydum belki tutarsın diye..

ama sen kararsızlıktan suskun
ama sen kendine bile guvenemez olmus
ama sen fikirlerin yolunu sasırmıs
ama sen..
yanılmısım...

sıcak bir mayıs günü
üstümde küçük su damlacıkları günes ısıgında dans ediyor
hafif bir ruzgar sallandırır tutundugum çiçegini
ben hala umutluydum belki tutarsın beni diye..

ama sen kararsızlıktan suskun
ama sen kendine bile guvenemez olmus
ama sen fikirlerin yolunu sasırmıs
yanılmısım...

Deepfocus .. ÖSS'nin bi sonucu olarak- Gökan'ımızın Sakarya'yı, Serra'mızıın İzmir'de üniversite okumaya baslamaları- dağılmıştır! =(

Beraber geçirileen 1sene boyunca çok guzel çok basarılı işler çıkartan bu grubumu destekleyeen alkışlayaan herkesee sonsuzz teskkurler efeniim!!

Artııkk Pop-Up olarak bizz yolumuza devam ediyorzz! Deepfocus'tan 3 elamanla!

23 sayfalık forumumuza msj ataan, forumumuzu okuyuup sessizz kalanlara cok teskkurler!! Nicee Topic'lere artıık!! ..

Geri