DeepFocus (Alternatif/Rock) - Ankara

kayıtları koyabilmişsiniz sonunda ii de olmuş ben önceden de sölemiştim zaten kayıttaki şarkılar içinde love song benim favorim die ama daha iyi kayıtlarınızı da sabırsızlıkla beklemiyo değilim
bi de konser bekliorum artık malum sınava da az kaldı sıkıntı basıyo insanı :)
umarım bizim okulun (AAAL) şenliinde de sizinle coşucaz
başarılar arkadaşlar

walla love song u herkeşler gbi bende çok begendim.hemde çok çok çok begendim.. bence kayıt kalitesi o kadarda kotu diil gayet ii net duyuluoo herşeyy. seven nations army i de begendim ama love song kadar diil. başka kayıtlarınızı bekliooruz buyuk bi sabırsızlıkla... daha ne dielim nossun !!! deepfocus daha sert muzik yapsın! deepfocus daha sert muzik yapsın! (çılgın kalabalık) :D

20 Mayıs Cumartesi günü If Performance Hall'da sahne alacağız.. Daha afiş çıkmamış sanırım ama kapı açılış 14:00 gibidir. 2. grup olarak sahnede olacağız..Bizi seven dinleyen, eğlenmek isteyen herkesler davetlidir.. Bizi yanlız bırakmayın :)

20mays3my.jpg

Herkeşee Başarılar..DeepFoCuS_ adınaa herkeşide bekleriss :)

hihi şmd bşlıalmm size eleştirileree en bşataa tbiki sadece alternatif çalıo olmnıs abi müzk dünyanın en gzl şeyi daha geniş yararlanın ya çok kapsamlı olsn kndini göstern bidee mümknse hysteria çalın bidakinee bide duman çalın nolck ki sevmesensde çalın bis sevios :) hmm bide şey olsn daa sık konser vern bu arada vokal değişiomş ona aslnda bn üsldm tarz gsldi ama ynisi daa ii olur inş.. ayrıca sizn kaytlarda ses az glio tbi kayda baalı bişide ben lovesong u çok beendim daaha farklı çk gsl olmş yaa bu arada ya szn kndi bestenize bi söz yazın artık ya çok tatlı aslna dölede gzlde sözler pek doru diil snki orspu orospu baarıo çocukcaazz oraya kdr çk gsl bncee daa çk kayıt ypn bide pff amma çok yasdm ya muj dan bu kdr yorum yeter

Tekrar hatırlatalım, biricik grubumuz DeepFocus yarın saat 16:00 civarında If Performance Hall sahnesinde olacaktır.. Eğlenmek isteyen, güzel müzik dinlemek isteyen herkes gelmezseniz hata yaparsınız.. Bekleriz efenim ;)

evet bu sefer bizden once birilerinin yorum yazmasını cok bekledim ama kimse yazmamıs bari ben yazıyım

evet önceki kadar hareketli bi konser diildi birazda tahilsizlik yanımızdaydı orkun hasta halde cıktı caldı zaten cok fazla halsizdi calarken bi kac sarkıyı o sebeple calamadan indik ama caldıklarımızda bi kac küçük hata dısında kötü diildi ama ne yalan atıyım önceki konserlerimiz gibi cok fazla keyif alamadım kendi adıma

bakalım pazar günü aaal lisesi şenliklerinde cıkmak için bi studyoya giricez aaal ögrencileriyle eger begenirlerse burdan size yine iletilir bi de konser hakkında yorum yaparsanız cok seviniriz

tebrikler arkadaslar güsel konserdi. eglendik. gecenki if konserinde galatasaraylı olan varmı diye bi soru gelmişti.. ben yine onu bekledim.. ama :LOL: şaka bi yana.. tebrikler tekrardan..

bu arada bestede cok iyi ama sarkıyı or.spu ettiniz abi :!: :p

aaal şenlikleri için gerilen studyoya otcan arkadasımız gelemedigi için pek bişey yapamadık finalleri dolayısıyla gelemedi

cıkamıycagımızı burdan belirtiyim aaal'de cıkıcak gruplara burdan basarılar dileyelim

eeett bu son 2gunumuz grup adınaa bayaa guzel geçtii :S .. konser bnm için ızdırap gibiydi ztn :( hastalıktan.. neyse olan olmus!!

o diilde .. artık vokal arayışına girmiş bulunmaktayızz! Arif ' e teşekkurmuzu de edelim!!.. bize katkısı olduu hersey için..!

kısacasıı..

Deepfocus Bildirisidir :).. ;

Deepfocus_ vokal aramaktadır!!

olum koydugun smiley cıkmamıs insanlar deneme studyosunu bişey zannetcek neyse vokal arıyoruz orkun demiş bari forum ilk sayfada kalsın bende soliyim

evet vokal arıyoruz

rebelde_gokhan demiş ki:
olum koydugun smiley cıkmamıs insanlar deneme studyosunu bişey zannetcek neyse vokal arıyoruz orkun demiş bari forum ilk sayfada kalsın bende soliyim

evet vokal arıyoruz
olm cogu insanın msn i vardır hrld :).. ve herkes'' :S ''nin :? oldunu biliodur!! ..

o diilde ...eet VOKAL Arıyoruzz :!:

Geri