DeepFocus (Alternatif/Rock) - Ankara

arkadaslar chilek sacmaladı 8O 8O mp3 fln yok onlar bizim kndımızı tanıma calısmalarımız yorum yap dıe yollamısstık ama saol haykırdı :oops: :oops: ama 20kasımı bnde cok merak edıorum.. buara mp3lerı :LOL: :LOL: dinleyenlerden ii elestırıler aldık.. içimizz sımdılık rahat..

saygılar.. ;)

amca demiş ki:
konsere izlemeye gelcez. gitarist adil, alternatif tarzı tam olarak yansıtıyor. Vokal de gaza geldiğinde gerçekten çok iyi oluyor. Ama benim gözler gökhanda olcak Very Happy Başarılar arkadaşlar...

elimden geldiğince severek çalarım dinlediğim müziği. uzaktan bakınca da anlaşılır umarım...

hepimizi takip et bence, ayrım yapma:) - beni daha dikkatli izlersin gene de sanırım. ne de olsa daha beraber yapıcak çok işimiz var . . . -

arkadaslar konserden sonra bunları daha cok konusma fırsatımız olcak ama henüz yeni bi grubuz ve git gide de gelismekteyiz lutfen bize yapıcı elestiriler yapın...
---saygılar---

arkadaslar bugunden itibaren tam bi hafta kaldı konserimize ve cok iyi hazırlanıyonuz umarım iyi olur her studyo biraz daha iyi calıyoruz umarım konserde bi aksilik cıkmaz ve deepfocus ilk konserinde iyi bi izlenim bırakır :)

eet bugunde bitti ciddi az kaldı.. hadi bakalım son 3studyo!!!umrm; konser gercekten guzel gecer hepımız cok eglenırız!!

:!: **bidee bizimle çıkıcak gruplar bıze hbr verılırse cok ii olur.. :!:

saygılar.. ;)

Keske cyprus larda olmasam da sizleri izlemeye gelsem.....ama malesef.......basarilar size........konserde bi sekilde kayit alip bana yollarsaniz cok sevinirim....sizin burda reklaminizi cok yaptim arkadaslarda dinlemek istiyolar...:D

saoll serkan bey 8O umrm senıde gorurrzz konserdee.. gercekten basarılar bizee yaa :roll: :roll:

buarada reklamı bn yapıcam gökan gitar aldıı :!: :!: .. :!: :!:

fender telee.. grubumuzaa hayırlı olsun..

saoll serkan bey 8O umrm senıde gorurrzz konserdee.. gercekten basarılar bizee yaa :roll: :roll:

buarada reklamı bn yapıcam gökan gitar aldıı :!: :!: .. :!: :!:

fender telee.. grubumuzaa hayırlı olsun..

ya orkun niye bole yapıyosun utandırıyosun beni neyse saka bi yana tele benim gitara ilk basladıgım gunden beri hayalimdi ve sonunda ulastım cok bahtiyarım

bizim elemanlara sölüyorum geyiği buraya da taşıdınız ya helal olsun.
bu arada şimdiden destek veren herkese teşekkür ediyorum.umarım tatmin ederiz.

Geri