DeepFocus (Alternatif/Rock) - Ankara

evet orkunun dedigi gibi konser gerçekten iyiydi cok eglendik otcan'ın sahne konusmaları gerçekten cok iyidi :)

evet bizlerde biraz tatil yapalım yeni yeni sarkılar calısalım ilham geldikce güzel besteler yapalım (ama bu sefer eglenceli diilde daha hoş bi şey olsun dimi) sonbaharda yeniden huzurlarınıza cıkalım

son olarak konsere gelen herkese cok tşekkürler

Tarihe aldırmayıınn!!.. :).. Ö.S.S Günü Konser Öncesi.. ve Konser Enstanteneleri..!! 8)

suc501676am.jpg

suc501647sa.jpg

suc50179330wu.jpg

suc501782tx.jpg

...

hehe :) bizim solak davulcu hiç boş durmamış hemen resimler inmiş bakıormmm güsel çekmişim :) şimdiik gelgelelim sizeee yahu topu topu 3 saat stüdyo yptınz ama yetti konsere yeni vokaliniz hayırlı olduu :) vlaa hoştu güseldii balınıza yne herkes varken çaldınıs ama ya ytr çnkü hep aynı şarkılar.. değiştirseniz artık biras.. muse çalıosanız bile diğer şarkıları çalsanız .. her grup kesin bi time is running out yada cant take my eyes of you çalıo .. abi değiştirin biras farklı bişiler çalın farkınız olsun.. bide orkuncuk dio ki artık lovesong bizim grubun marşı gibi oldu die.. oda çok piyasa değiştirin marşınızı:) bana kalırsaa yaa otcan birascık kassada hysteria çalsanız yadaa wings of a butterfly çaln abi çk güsel şarkı :) hımmmm bide bnce her konsere aynı tür giyinip çıkın yaa çok şirindi gömlek kravat .. gerçi ara verceksnz artık dimi yaz için.. emrede gidio sanırım .. nsee ama bncee bi kaç kayıt daha yapın hem eğğlence olur hemde şu anatolian rock a koyarsınz çok az kaydınz var ama ev kaydı olmasın mümkünseee bide hafiften coverleyın şarkılarıı ayrıcaa lovesong a kesin yeni bi kayıt yapın hiç bişi duylmuoo en güsel seven nation armyy bnuda sölemek lasım.. haa bide hani duman çalıodunuz.. türkçe bişiler çaldınzda uutmayın duman çalmayı.. ayrıca şu tarzınızada bişiler yapn artık sadece alternatif olmasın yaa :) plsss hehe yaa çok mu yassdm ynee.. nseee yeni vokaliniz hayrlı olsnn veee ara verdiniz süreç içerisindede gelişmeniz dileğyleee muj dan bu kdr yorum yeter

hmmm ben son iki şarkıya yetişmiş olsam bilee gercekten guzeldiii.serra bu gruba ii oldu.studyoda izlediimden cok farklıydı herşey yerli yerine oturmus.nese yannıs seyirci azlllııı uzuoo beni, bole bi gruba bu kadar seyircii pek hoş olmuuoo.şimdi sanırım yaz tatili nedeniile ara vericenis... nesee mujdeye bi kaç bşii soliim barii mujdee bencede sarkıalrı deiştirsinler biras hysteria ,wings of a butterfly super olur ta en baştan beri bende diom ama bence love song a dokunmasınlar çunku o sarkı deep focusla ozdeşleşti artık bence hiç çıkarmayın her konserde calın.... nese benden bu kadar hadin eyw.... :D

DeepFocus Bildirisidir; :p
LoveSong asla ama asla grup repertuarından çıkarılamaz, çıkarılması teklif bile edilemez.. O Şarkı bizim Marşımızdır ve Değiştirilermez.. Eheuhe :) Yani böyle kısaca

Evet Gerçektende çok hoş bir konser geçirdik, Sanırım en harika çaldığımız konser buydu... Gelen Dinleyen, Yorum yapan herkese çok teşekkürler.. :)

gökhanı tanıyorum emre de okuldan arkadaşım deep focus ta olduğunu bilmiyodum çok sağlam işler yapacaksınız gerçekten işallah birgün hep beraber aynı sahnede yer alırız öss gecesi gelemedim valla koydu açıkcası ne yalan söyliim ama yer yerinden oynamış anlaşılan heheheh hadi rasgele ...

Goruyorsunuz arkadaslar benim mesajimla gokhanin mesaji arasinda gecen zaman 20 gunden daha fazla, Grubumuzun Grafik Dizayn Destek unitesinide kendi uzerime almayi planliyorum, bu cocuk calismiyor pek. :)

O degil de, Sitemiz en yakin zamanda bizi anlatan hersey, resimler , konser kayitlari, demo kayitlari ve bir dolu ivir zivirla acilacaktir, burdan duyurula...

Bu arada hepimiz tatildeyken , kucuk bir haber daha vereyim..

DeepFocus'a kardes geliyor :) Evet yanlis okumadiniz, tamamen yeni bir proje olan [Pop-Up!] adli yeni grubumuz kurulma asamasindan gecmis, guzel bir kadroyla, biraz daha degisik bir 'Sound''la cok yakinda sahnelerde olacaktir.

Vokal - Cansu
R. Gitar - Arda
L. Gitar - Emre (Ben Oluyorum bu sahis)
Davul - Orkun (DeepFocus'tan dir kendisi yine)
Bas - Otcan (Otcan'ida DeepFocus'tan bilirsiniz)

Daha fazla bilgi vermeyelim, biraz da supriz olsun bizi takip edenler icin.. Cok Yakinda elle tutulur bir is yaptigimizda Pop - Up' in da forumunu acacagizdir efendim..

Bomba gibi geliyoruz, tatilden sonra gorusmek uzere Efenim ;)

Geri