Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

Cem uzun zamandır soundclick e girmiyodum.
Bi göz atiim dedim ve ne kadar da iyi etmiş olduğumu gördüm.
Yeni besteler çok ii ama şu dandik vocal tarzından vazgeç bence çünkü sesin gayet ii.

merhaba sınıf 64
merhaba serkan abi.duyduğuma göre çok iyiymişsiniz. abim beni istanbuldaki konserinize getirecek. sizi dinlemek için sabırsızlanıyorum. özellikle elektrolar süpermişşşşşşşşşş.....

Afişi de biz koyalım...

20subat.jpg

banner.jpg

okul zamanı olmasa gelmeyi isterdim. ama istanbulda kimim kimsem de yok :(
bu arada amblem süper durmuş, mavi daha hoş durmuş sarıdan, acaba kim yaptı :p
konser de eminim süper olur. haydi gösterin İstanbul'a, Ankara metalinin ne kadar güçlü olduğunu...

Gelmek isteyenler için Ankaradan tur var...
Tüm Ankara dışı CROSSFIRE konserlerine olduğu gibi 8)

GİDİŞ DÖNÜŞ + KONSER BİLETİ = 50 ytl
Cumartesi gece Ankara'dan yola çıkacağız. Pazar sabah üzeri, öğlene doğru İstanbul Taksim'deyiz. Ankaralı gruplar ile birlikte keyifli bir yolculuk olacak.
Gelmek istiyorsanız en kısa zamanda bize Turk Rock özel mesaj, NIGHTWOLVES forum ( http://nightwolves.crossfirenet.com ),
mail ( [email protected] ) ya da telefon yolu ile ( Deniz 0533 221 7757 ) ulaşın.

Yani junkcan, bekleriz...

banner.jpg

yıkalım istanbulu da insanlar logoyu görünce cici kızlar tadında grup bekliyo şimdi.allahtan diğer gruplar türün rengi hakkında biraz bişeyler söylüyo.ulan berkay ne olm böyle.canın saolsun hadi :) hadi bakalım gidelim de biraz sansasyon yapalım.nasıl olcaksa?

di_giorgio demiş ki:
yıkalım istanbulu da insanlar logoyu görünce cici kızlar tadında grup bekliyo şimdi.allahtan diğer gruplar türün rengi hakkında biraz bişeyler söylüyo.ulan berkay ne olm böyle.canın saolsun hadi :) hadi bakalım gidelim de biraz sansasyon yapalım.nasıl olcaksa?
abi valla ben sert logo da yaptım, berkay istedi sert olmamasını ve en çok o logoyu beğendi ;)

Nightwolves demiş ki:

Cumartesi gece Ankara'dan yola çıkacağız. Pazar sabah üzeri, öğlene doğru İstanbul Taksim'deyiz. Ankaralı gruplar ile birlikte keyifli bir yolculuk olacak.
Gelmek istiyorsanız en kısa zamanda bize Turk Rock özel mesaj, NIGHTWOLVES forum ( http://nightwolves.crossfirenet.com ),
mail ( [email protected] ) ya da telefon yolu ile ( Deniz 0533 221 7757 ) ulaşın.

banner.jpg

Bu çok iyi olmuş :D

nightwolveslar hep birlikte isanbula ;)

junkcan sen de.... :roll:

gbanes374 demiş ki:
Nightwolves demiş ki:

banner.jpg

Bu çok iyi olmuş :D

nightwolveslar hep birlikte isanbula ;)

junkcan sen de.... :roll:

:) okul olmasa orda olurduk ama artık ankarada başka bi konserde izleyeceğiz sizleri :)

sevgili sinif 64 elemanlari,
oncelikle gelemedigim icin üzgünüm,gelmeyi stres atmayi cok isterdim sizlerle beraber,ama olmuyor malesef. hepinize basarilar. Baris

:twisted: sevindim adiniza!
Basarilar! eminim guzel olacak... 8)

Berkay'a selamlar :twisted:

gorusmek uzere!
F*CKING HOSTILE!

SuperJointEzekieL

Geri