Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

istemez mi gönül şöyle teşbih-i beliğ dolu bir manzumeyi riffler eşliğinde nağmelendirip doya doya küfür etmek. ancak "şunu bilin ki lordum barbar sınıf 64'ün tek bir amacı vardı. tüm neo-klasik post-emo treşçileri tek bayrak altına toplamak" (uykuluyum saçmalıyorum)

neyse spoiler vereyim 2 yeni şarkı var belki 3 olacak. bizim için bu bile rekor sayılır kaldı ki beste olagelsin çıksın.

ama neden exodus çalalım ki? exodus da kim oluyor? kirk bile adam edemedi onları da doğru yolu buldu. illa treş çalmak istiyorsak matalika var patlatırız bi viski in dı jar herkes treşe doyar.

bir de blue-jean dergisindeki metalciler popçular kavgalarını özledim ya onları geri istiyorum.

http://rapidshare.de/files/17997871/SNF_64_-_Death_-_The_filozofir.avi.html
Pek duyulmamış ama idare edin artık... :p
Daha fazlasını izlemek isteyen yarın Garage'daki konserimize gelebilirler... :LOL:
23nisankucuk4ti.jpg

hmmmm... konser baslangic parcaniz biraz kotu olsa da iyi konserdi beyler dagittik arkada valla. acayip eglendik. amerikayi sikmek cok eglenceliydi alternaif thrash metalin amina koydunuz valla:) exodusu yetistirememis olmaniz gozumuzden cok dusurdu sizi ama haberiniz ola. cem kardes te herhalde en gaz konserin vermistir. paso headbang yapti la. helal kardes. berkay zaten yorgundu. pekte gaza gelemedi zaten. hadi beyler iyiydiniz gene.

exodus_deniz demiş ki:
exodusu yetistirememis olmaniz gozumuzden cok dusurdu sizi ama haberiniz ola.

Evet benim gözümden de düşürdü kendimi.

Konserde yine her zaman olduğu gibi gitarım cortladı. Aslında zaten cortlamıştı ama evde ve stüdyolarda çalıştığı için pek dikkate almadım. O yüzden MindCrime'dan Onur'un gitarını kullanmak zorunda kaldım. Ona da ne kadar teşekkür etsem azdır ama çok fazla teşekkür edince de kızdığı için fazla bokunu çıkarmayacam burdan. :D

Konsere gelince ben kendi adıma rezalet çaldım. Ama sanırım çok belli bi sıçış olmadı grup adına ve umarım bas gitarlar çok duyulmuyordu. :D Konserin başında bir takım aksaklıklar yüzünden yine kendi adıma pek eğlenemesem de Amerika'ya sövmeye başlayınca baya eğlendim. :D

Konsere gelip eğlenen herkese, özellikle Rectifier ve Mindcrime elemanlarına ayrıca Çağlar ve Emre'ye ve saymayı unuttuğum herkese çok teşekkür ediyorum. Ama girin azcık yorum yazın "şöyle kötüydü böyle rezaletti" ya da "beste yapın la kerizler" diye ki biz de tembelliği bırakıp çalışalım azcık. :D

dread and the fugitive mind süferdi :metalhead
halitin gitarinin sahne heycani yüzünden yine sesi cikmadi , adamin morali bozuldu ama keskin bakislariyla bizleri büyülemeyi bildi :twisted:
güzel konser oldu ,tebrikler

V_Bassman demiş ki:
Konserde yine her zaman olduğu gibi gitarım cortladı. Aslında zaten cortlamıştı ama evde ve stüdyolarda çalıştığı için pek dikkate almadım. O yüzden MindCrime'dan Onur'un gitarını kullanmak zorunda kaldım. Ona da ne kadar teşekkür etsem azdır ama çok fazla teşekkür edince de kızdığı için fazla bokunu çıkarmayacam burdan. :D
kaç kere söyleyeceğim olum benim gitarım senın gitarın...işte o kadar ...bu arada ellerinize sağlık hopladık zıpladık coştuk...dread and the fugitive mind çalan grubun sırtı yere gelmez :)

Konserimize gelip, beğenen, yorum yapan arkadaşlara teşekkürler...
Ben de kend adıma, ekipman desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Bektaş'a ve kurulumda yardım ettikleri için, Sercan, Kerem ve Bülent Abi'ye tekrar teşekkür ediyorum buradan...
Görüşmek üzere...
;)

Geri