Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

konser mi istiyorsunuz? alın bakiim o zaman...
CROSSFİRE & SNF 64
21 Kasım - Pazar
İzmir - Ooze Bar

hatta soyle birsey de var isteyenlere...

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
NIGHTWOLVES, 21 Kasım CROSSFIRE & SNF 64 İzmir konserine tur yapıyor.
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

NIGHTWOLVES olarak CROSSFIRE ve SNF 64 ile birlikte yolculuk yapıp, yeni şarkılardan oluşan parça listesi ile sağlam bir performans izleyerek geri döneceğiz.
Konser için 20 Kasım cumartesi gecesi geç saatlerde Ankara'dan yola çıkılacak. Öğlene doğru İzmir'e varmış olacağız. Konserden hemen sonra da Ankara'ya dönüş var, tahmini olarak pazartesi sabah 05.30 ile 06.00 arası Ankara'ya varmış olacağız.
Araç, Stüdyo Raven'dan kalkacak ama güzergah üzerinden binmek de mümkün.

Araç 2004 model Volkswagen Volt. Televizyon, kalorifer, klima var. Özellikle klima ve kalorifer var.
Geçen İzmir konserinde Şubat ayı sabaha karşı Afyon'dan geçerken büzüğümüz büzüşmüştü. Şoförümüz de sağlamdır ayrıca, Yusuf Abi (Ankara Anadolu Lisesi)

Ücret : Gidiş + dönüş + konser bileti 20 milyon TL.

İlgilenenler en kısa zamanda [email protected] adresinden, buradan forumdan ya da Deniz'e (Rebel) 0533 221 7757'den telefon yolu ile ulaşabilir.

UYARI : YER SINIRLIDIR, gelmek isteyenler en kısa zamanda iletişime geçsin.
Son başvuru tarihi 15 Kasım.

gbanes374 demiş ki:
konser mi istiyorsunuz? alın bakiim o zaman...
CROSSFİRE & SNF 64
21 Kasım - Pazar
İzmir - Ooze Bar

hatta soyle birsey de var isteyenlere...

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
NIGHTWOLVES, 21 Kasım CROSSFIRE & SNF 64 İzmir konserine tur yapıyor.
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

NIGHTWOLVES olarak CROSSFIRE ve SNF 64 ile birlikte yolculuk yapıp, yeni şarkılardan oluşan parça listesi ile sağlam bir performans izleyerek geri döneceğiz.
Konser için 20 Kasım cumartesi gecesi geç saatlerde Ankara'dan yola çıkılacak. Öğlene doğru İzmir'e varmış olacağız. Konserden hemen sonra da Ankara'ya dönüş var, tahmini olarak pazartesi sabah 05.30 ile 06.00 arası Ankara'ya varmış olacağız.
Araç, Stüdyo Raven'dan kalkacak ama güzergah üzerinden binmek de mümkün.

Araç 2004 model Volkswagen Volt. Televizyon, kalorifer, klima var. Özellikle klima ve kalorifer var.
Geçen İzmir konserinde Şubat ayı sabaha karşı Afyon'dan geçerken büzüğümüz büzüşmüştü. Şoförümüz de sağlamdır ayrıca, Yusuf Abi (Ankara Anadolu Lisesi)

İlgilenenler en kısa zamanda [email protected] adresinden, buradan forumdan ya da Deniz'e (Rebel) 0533 221 7757'den telefon yolu ile ulaşabilir.

UYARI : YER SINIRLIDIR, gelmek isteyenler en kısa zamanda iletişime geçsin.
Son başvuru tarihi 15 Kasım.

beni yazın ben geliyorum

Başlıkta bir sorun var ya. 37. sayfa var gibi görünüyo ama yok :D

Düzeltme: Galiba birisi bir mesaj atıp onu silmiş onun için böyle oldu. Ben mesaj atınca geri geldi 37. sayfa, iyi de oldu :D

beyler uzun zamandır görüşemiyors benimde zamanım kısıtlı olduğundan dolayı fazla mesajları okuyamadım falan

ama bayramda evdeyim bol bol görüşürüz....

ayrıca usta birliği olarakta MANİSA - Kırkağaç Komando Eğitim Alayı

benim gibi çelimsiz birini komando yapcekler yaaaav :p

görüşmek üzere.....

:twisted: NIGHTWOLVES, 21 Kasım CROSSFIRE & SINIF 64, İzmir konserine tur yapıyor. :twisted:

:twisted: NIGHTWOLVES olarak CROSSFIRE & SINIF 64 ile birlikte yolculuk yapıp, yeni şarkılardan oluşan parça listesi ile sağlam bir performans izleyerek geri döneceğiz.
:twisted: Konser için 20 Kasım cumartesi gecesi geç saatlerde Ankara'dan yola çıkılacak. Öğlene doğru İzmir'e varmış olacağız. Konserden hemen sonra da Ankara'ya dönüş var, tahmini olarak pazartesi sabah 05.30 ile 06.00 arası Ankara'ya varmış olacağız.
:twisted: Araç, Stüdyo Raven'dan kalkacak ama güzergah üzerinden binmek de mümkün.

Geçen İzmir konserinde Şubat ayı sabaha karşı Afyon'dan geçerken büzüğümüz büzüşmüştü. :LOL: Şoförümüz de sağlamdır ayrıca, Yusuf Abi (Ankara Anadolu Lisesi) :LOL:

:twisted: İlgilenenler en kısa zamanda [email protected] adresinden, buradan forumdan ya da Deniz'e (Rebel)
0533 221 7757'den telefon yolu ile ulaşabilir.

:twisted: UYARI : YER SINIRLIDIR, gelmek isteyenler en kısa zamanda bizimle iletişime geçsin.
:twisted: Son başvuru tarihi 15 Kasım.

banner.jpg

iLKeR_ank demiş ki:
beni yazın ben geliyorum

Yalnız hemen belirtmemiz gereken bir nokta var.
Araçta yer sınırlı, o yüzden seni "şimdilik" yedek listeye aldık.
Öncelik doğal olarak Fan Club üyelerimizin olacaktır. Araçta yer olmazsa ve gelmek isteyen bir üye gelemezse, "üyeyiz ama üye olduğumuz kulübün etkinliğine katılamıyoruz" gibi bir şikayet duymak istemeyiz. Bu yüzden de öncelik üyelere veriliyor. Üyelerden talep olmaz ve araçta yer kalırsa İLK olarak seni dahil edeceğiz, hiç merak etme.
Özür diliyor, anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz.

Konu ile ilgili NIGHTWOLVES sitesi forumunda da görüşebiliriz.
İlgi için de teşekkür ederiz.

banner.jpg

ben de gelemiyorum, 22sinde sondaj sınavım var.yerime benden 100 kat daha iyi bi basçı var.mustafa hocam.ona da teşekkür ediyim burdan beni kırmadığı için.başarılar beyler...

Geri