Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

güzel olacağa benziyo bu beste günleri , bekleyelim bakalım. Valla merak ettim 64 ün bestelerini , Tanselus seçilirseniz sizde, bildir de gelip dinleyelim abi. Bol şanslar.. Bu arada seçmeler vesilesiyle bizim yarınki stüdyoyu eşek tepmiş, neyse konserde de biz teperiz :LOL:

Bi yanlış anlaşılma var, biz Beste Günlerine katılmadık :) Hata biz Odtü Müzik Toplulukları etkinliklerine başvurmuyoruz, (bunu da oturup bi konuşmamız lazım bence :D )
Kurtlar Vadisi konusunda da şunu söyliyim :) 6464'üncü bölümü yayınlanıyomuş kadar baydım o diziden! Herkes konuşuyor ya! Bir de millet "abi Kurtlar Vadisi var ben kaçtım" demeye başladı paso! :D Herşeyi bırakıp Kurtlar Vadisini izliyor millet. 64 Olarak bu konuda da duruşumuzu belirlemeliyiz bence! :mrgreen:

Abi evet haklısın ama biraz yeni bir olay zaten :)

17 Aralık'ta Odtü Vişnelik Kampüsünde, yani normal kampüsün "A4" kapısına yakın olan, yani Yüzüncü yılda olan kampüste :D

Saat ve diğer gruplar da kesinleşsin başlık açarım zaten :)

Berkay, geçen senenin en başlarında ODTÜ'de MT toplantısına gitmiştik. Sen gitmiştin, Kayı ile ben taksiye binmiştik. Şerefsiz taksici arka kapı diye bizi Vişnelik Kampüsü'ne bırakmıştı. Sora sora okulu bulmuştuk.
Ve sonra da sen toplantının olmadığını söylemiştin. :D
Kayı'nın yüz ifadesini hala hatırlıyorum... :D :D :D

17 Aralık'ta olacağı kesinse yavaştan duyuralım milete. Sen bizi gelişmeleri buraya yazarsın.

deerrudolf demiş ki:
Obaa, bi zamanlar orada Solitude izlemeye gelmiştim. Solitude'u en sevdiğim dönemlerdi...

Bu kez de Sınıf 64 olsun, güzel de olur. Ehehe 8)
evşencim kusura bakma.kaç zamandır takılmıyorum foruma.neymiş o kozlar?bijenin balık hafızasıyla mı ilgili? başka bişey mi? ayrıca bak bizim konserleri kaçırma.metal alemini tanımak istersen bizden daha iyi bir başangıç bulamazsın.çok g.tü kalkık cümle oldu ama yakışır bize.bu arada gökhanım şekerim bi haber et konseri.yaladım herkesi.

serkan;
ablam ve gamzeden ögrendiim kadarıyla zaten yapmayı düşündüüm şeyler önceden yapılmış(yani tadı kaçtı...)konser haberlerini takip edip gelmeye calışcam!!!sizi dinlemeyi zaten çok istiyorum:)
görcez bakalım napıyosunuzzz 8)

Arkadaşlar malesef zamanın gruptan bazı kişilere uymaması sebebiyle Gazi'deki konser bu seferlik iptal olmuştur... Belki daha sonrakilere... Ama Vişnelik Konseri tam gaz devam geliba di mi Berkant? (Bi açıkla lan!!!)
(Serkan iyi açıkladım mı?) ;) :LOL:

Arkadaşlar 17 Aralık konseri Odtü Vişnelik kampüsünde herkese açık bir konserdir. 7:30da kapılar açılıcak, ve sahne alıcak gruplar da şöyle;

Kaotik
The Next Highway
Sınıf 64
Pin up

Oldu mu lan Gökhan??? :mrgreen:

Geri