Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

Gözlerime ve kulak memelerime inanamıyorum 64 dönmüş 8O vatana, millete, Türk Modern Tireşinin Yeni Dalgası'na hayırlı olsun. Orda olacaz demek isterdim ancak şehir dışında olma olasılığım yüksek. Kısmet, bakalım. Çağlar, hastasıyım ters psikolojinin :twisted:

kucukfprum.jpg

Umarım bu son düzeltme olur :)

Yılların Yadigarı Kimsenin Çürütemediği ve Eskitemediği Sınıf 64 Pazar Günü Sahne Alacak.

Bu Grupla Eğlenmeyeni Dövüyorlarmış :LOL:

İşin Şakası Bir Yana Aylardır Sahne Almayan Deneyimli Sınıf 64 ,

Yolcu'yu İnletip , Yıkıp Gideceğe Benziyor 8) Aylarca Bende Sahne

Almasam Herhalde Seyirciye Saldırırdım :LOL: Bakalım Eski Gazınız Hala

Üzerinizde Mi ? :twisted: :metal

Şimdiden Başarılar...

Dün tozlu gitarlar gördük :D Neredeyse 1 sene olmuştu ki , döndüler..Tonlar çok iyiydi , herşey tane tane duyuluyordu.Metal konserlerinin talihsiz ensturmanı bass gitar da kendini çok iyi gösterdi.Herşey uyumluydu.Tekrar pistlere dönmeniz şerefine :D

Kolay gelsin

Sınıf 64'e yorum yapamayacağım ! Nedenini sormayın çünkü eski Sınıf 64'ten tek farkı inanın bana şuan çok daha iyi olmaları...

Yaklaşık 13125163259 gündür sahne almamalarının nedenidir sanıyorum.İçlerinde gaz kalmamıştır tahmin ediyorum. :D

Sanki canlı performans yoktu içeride cd'den dinliyorduk parçaları :)

Süperdiniz ellerinize ve emeğinize sağlık...

Bir daha ki organizasyonlarda görüşmek üzere...

Beyler çok beğendik. Sınıf 64 kendi elemanlarının ilgisini daha çok hakediyor gibime geliyor.Tabi şahsi fikrim. İlla cover olacaksada
da boyle gruplar çalsın.Başarılar.

Hesapladım; ben bu adamları 6-7 senedir izliyorum türlü türlü yerlerde türlü türlü biçimlerde ama açıkça diyebilirim ki dünkü kadar iyi bir performansı hiç izlememiştim. İlk iki parçada hareketsiz durmanızı bunca zamandır konser vermemenin paslanmışlığına verirsek başka bir hata göremiyorum zaten.
Cümleten makina gibi çaldınız, CD'den dinler gibi dinledik. Hele Jackson avatar basıp Ibanez ile konsere çıkan Berkay'ın hain tutumu çok iyi bir ton yakalamasını sağlamış zannımca. Sololar harikaydı..
Hah ama basçınızın bir teli fazla, bir ara laf arasında söyleyin de haberi olsun. Alenen söylemeyin, rencide olmasın.

Yukarılarda bir yerlerde ciddi anlamda bulunan umutsuzluğumu gömdünüz gençler; ellerinize ayaklarınıza sağlık. Ama bu kadar özletmeyin ulan kendinizi her sefer.

Biz teşekkür ederiz izlemeyeli uzun zaman olmuştu:D Yine mükemmeldiniz.Hepinizin ellerine saglık.4 Kasıma bekleriz sınıf 64'ü!!Calısmalarınızda kolay gelsin.Thrashfire dan selamlar..

Geri