Sustainiac Stealth Pro

burada satan birisi vardi, yanlis hatirlamiyorsam kendi gitarina takmak icin almisti.
arama yaparak konuya ulasabilirsen kendisine sorabilirsin. ben hatirlayamadim hangi uyeydi.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bi başlıkta gördüm "Reeve nickli bi üye satıyo diye hatırlıyorum" yazmış birisi, onun dışında yok ve o başlığıda bulamadım malesef.

Bu manyetikten Türkiye'de satan (ve monte eden) yer bilen var mı?

http://www.sustainiac.com/stpr-org.htm

Worldwide ship yani dünyanın heryerine kargo deniyor ama burda gümrükte sorun çıkartırlar mı? Fiyatı 230$ bu düşündürüyor beni biraz.
burda satan yok sustainiac. fernandes sustainer satan biri var, tabi arkadaşlar her zamanki gibi işi tam olarak bilmeden anlamadan yanlış yönlendirmişler.

Fernandesi seçmeni önermem, gitara yüklemesi sustainiac'a göre çok daha zor ve elektronik devresi fazla yer kaplıyor, sustainiac ile gitardan ağaç oymana gerek kalmayabilir.

Gümrükte hiçbir sorun olmuyor, 100 dolar üzeriyse gidip paşa paşa ödüyorsun %20sini alıyorsun. Hepsi bu.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
burda satan yok sustainiac. fernandes sustainer satan biri var, tabi arkadaşlar her zamanki gibi işi tam olarak bilmeden anlamadan yanlış yönlendirmişler.

Fernandesi seçmeni önermem, gitara yüklemesi sustainiac'a göre çok daha zor ve elektronik devresi fazla yer kaplıyor, sustainiac ile gitardan ağaç oymana gerek kalmayabilir.

Gümrükte hiçbir sorun olmuyor, 100 dolar üzeriyse gidip paşa paşa ödüyorsun %20sini alıyorsun. Hepsi bu.

Sustainiac istiyorum başta belirttiğim gibi zaten ben ama sustainiac fiyatı 230 dolar, geldiğinde sıkıntı çıkar mı bişey olur mu diye kaygılıyım çünkü yurtdışından alışverişim şu ana kadar hiç olmadı.

Zaten Lp gitarıma sustainiac aldığım taktirde ton potanslarını iptal edip switchleri oraya taktırmayı düşünüyodum yani delinmeyecekti böylece.

Bu manyetikten Türkiye'de satan (ve monte eden) yer bilen var mı?

http://www.sustainiac.com/stpr-org.htm

Worldwide ship yani dünyanın heryerine kargo deniyor ama burda gümrükte sorun çıkartırlar mı? Fiyatı 230$ bu düşündürüyor beni biraz.

Ebayden ayda 3 sey siparis ediyorum hocam eski line 6 30v mi ordan soylemistim gumrukte sikinti olmadi ama sans isi bu kalabilirde. Bence soyle ebayden kalirsada %20 lik pay cok degil oder alirsin

Geri