Echoes

Echoes_Yolcu_Afisi_by_FlowerPowered.jpg

cuma günkü performans için teşekkürler!immigrant song için daha bi teşekkürler,yoksa last kiss için de mi teşekkür etsem :D tamam,dedim ya,sadece güzel müzik için teşekkürler!!!bu arada alperle süper uyum!!!!

kayıt?

adınızı bir kaç arkadaşımdan duydum, dinleme fırsatı yakalayamadım ama pink floyd çuysanız zaten iyisinizdir:) acaba kayıtlarınızı indirebileceğim bir site var mı?

Sevgili spinally yorumun için teşekkürler..
sevgili lets-find,kayıtlarımızı internet ortamına koyma fırsatını henüz bulamadık bu pek yakında olacak..grubun ruhunda pink floyd yatıyor ancak son dönem pek çalmıyoruz floyd,malum pink floyd daha çok dinledikçe çalmak istemiyor insan,dinlemekle yetinmek istiyor..:)ancak bikaç floyd parçası ile led zeppelin ve deep purple parçalarını bizden canlı dinlemek istersen cuma akşamları ssk en üst kat Yolcu bara bekleriz..
grüşmek dileğiyle..

Arkadaşlar şunu da belirtmeden edemeyeceğim çünkü daha önce buraya net bi şekilde yazmadım sanırım..
Bundan böyle Echoes grubunun vokali sevgili Alper Fıratlı'dır.Kendisiyle yeni çalışmaya başladık ancak sanki yıllardır birlikte çalıyor gibiyiz.Eminim çok daha güzel işler yapacağız beraber..
Sevgili Emine'yle de çok güzel günlerimiz geçti.Grubun bu hale gelmesinde Emine'nin çok büyük katkısı olmuştur.Kendisine buradan sonsuz teşekkür ediyor ve müzik hayatında başarılar diliyoruz..

Selamlar :)

Bana birşey olduğu yok Aramis :)
Arkadaşlıkların önüne geçebilecek problemler oluyorsa bunu engellemek lazım. Sadece yerime Alper'i uygun görmüşler. Değişen tek şey vokal. Gerisine siz artık dinleyerek karar verin :D

Alper'le başarılar diliyorum sizlere çocuklar. Öptüm bakalım :p

Emine Echoes'un onemli bir parcasiydi, problem ne bilmiyorum ama uzuldum acikcasi, artık keep on movin dinleyemeyecegiz ha Emine'den...bundan sonrası icin 2 tarafa da basarılar arkadaslar.

Arkadaşlar Emine'yle hiçbir sorunumuz yoktu,gerçekten grubun önemli bir parçasıydı,ancak Emine'nin bazı tercihleri,imkanları ve müziğe bakış açısı yollarımızı ayırmamıza neden oldu.Bunları ben buraya yazmak istememiştim sevgili Emine açıklamak ister diye düşünmüştüm ancak Emine farklı bi açıdan ele almış sanırım konuyu..:)Ama yerine sevgili Alper'i uygun gördüğümüz doğru.Altar'cım Keep on movin'i belki Emine'den dinleyemeyeceksin ama bizden dinlemeye devam edebilirsin.:)
Başarı dileyen arkadaşlara sonsuz teşekkürler,elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.Görüşmek dileğiyle..

Burada gereksiz meşgul etmek istemiyorum kimseyi ama bikaç şey eklemem gerekiyor sanırım.

İki taraf olunması mümkün değil ne kadar kızsam da :D yine de çok seviyorum bu grubu. Canımdır bunlar. Canım çektiğinde gider dinlerim çok çok.Vokale geçen Alper zaten arkadaşımızdır. :D

Aramızda bi iletişimsizlik oldu hepsi bu ama siz Echoes dinlemeye devam edeceksiniz zaten.

Altar'a ve ö.m atan herkese hakkımdaki güzel düşüncelerinden ötürü teşekkür ederim.Yeni projelerde görüşmek dileğiyle...

Keep on playing rocknroll................

:( :( :(

N'aptiniz abicim ya??
Emine'yi seviyordum,Echoes ile de cok guzel bi uyum vardi,havasi vardi.Cok uzuldum ayriliga.

Nefes Bar'da ki Dazed And Confused'i hatirliyorum da o dogaclamalar,cigliklar.. ah be..
Sirf o degil,her konserdeki.
Neyse.. Artik Emine'yi de arada Echoes sahnesinde misafir sanatci olarak goruruz :)

Yeni vokalle basarilar Serkan'a,Koray'a,Burak'a,Echoes'a :D

*Okullar bittigine gore artik programa baslayabilirsiniz,hadi bekletmeyin artik :evil:

Long Live Rock 'n Roll :!:

K_r_m saol iyi dileklerin için..Emine her zaman bizi gelip dinlemekle yetinmeyip çıkıp şarkısınıda söyler..
ECHOES her Cuma saat 21:00-00:00 arası Yolcu'da sahnede olacaktır.Yolcu ssk en üst katta..
Grüşmek dileğiyle..

o çılgın elmas gökyüzünde biyerlerde parıldamaya devam edecek..

geçen hafta SYD BARRET'ı kaybettik..bu hafta onu anacağız ve bugünkü programımımızı ona adayacağız..
ECHOES saat 9:30dan sonra Yolcu'da sahnede olacaktır.Saat 11:30dan itibaren herzaman olduğu gibi jam session başlayacak ve çıkıp çalmak isteyen bütün arkadaşlar enstrümanını kapıp gelsin ve bizle sahneyi paylaşsın lütfen..
Ayrıca bugün isteyen arkadaşlardan da Syd Barret hakkındaki düşüncelerini sahneye çıkıp bizlerle paylaşmalarını diliyoruz..Görüşmek üzere..

RunRabbitRun demiş ki:
Burada gereksiz meşgul etmek istemiyorum kimseyi ama bikaç şey eklemem gerekiyor sanırım.

İki taraf olunması mümkün değil ne kadar kızsam da :D yine de çok seviyorum bu grubu. Canımdır bunlar. Canım çektiğinde gider dinlerim çok çok.Vokale geçen Alper zaten arkadaşımızdır. :D

Aramızda bi iletişimsizlik oldu hepsi bu ama siz Echoes dinlemeye devam edeceksiniz zaten.

Altar'a ve ö.m atan herkese hakkımdaki güzel düşüncelerinden ötürü teşekkür ederim.Yeni projelerde görüşmek dileğiyle...

Keep on playing rocknroll................
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
üzüldüm. echoes başarılar

Geri