Echoes

gerçekten echoes u çok özlemişim!! çalarken heycanlandım bi an için kendimi okadar kozmik hisofernik bi duruma soktum ki bida dünyaya dönemiycem sandım ama malesef ki bu yazıyı yazabildiğime göre dünyadayım: (((

Sevgili Echoes, ben Filiz jonglörden (siyah beyaz tele) :) sizi bir türlü izlemeye kalamadım saat eve dönüş için geç oluyor :) Bu hafta dinleyeceğim umuyorum bir aksilik olmazsa sizleri, cuma görüşürüz, başarılar :)

cuma bende bu dünyada değildim koray gibi..arada kaçmak iyi oluyomuş..arkadaşlar,cumaları gösterdiğiniz ilgiye sonsuz teşekkür eder maalesef bu cuma yolcuda çalamayacağımızı üzülerek bildirir sonraki hafta görüşmek ümidimi belirtmek isterim..
bol zeppelinli günler..

Malesef canimiz gitaristimiz Serkan'in, basina gelen talihsiz bir kaza sonucuna parmagi kirildi. :( :( Bu yuzden bu haftaki (yarinki) Echoes programinda HAiR sahne alacak. Saat 21:30 civarinda baslayacak programa, 60'lar, 70'ler Rock 'n Roll, klasik ve hard rock parcalarini seven ve dinlemek isteyen herkesi bekleriz..

Serkan'a cok cok cok cok cok cok cok gecmis olsun!!
Umarim pargmagi cabucak iyilesir de ozledigimiz Echoes programina en kisa zamanda devam edebiliriz.

arkadaşlar çok teşekkürederim gerçekten,çok duygulandım..görülmez kaza işte..aman dikkat edin kendinize elinize..
çok da özlemiştim çalmayı nese artık,yine keyifle hair izleriz..

Serkan kendi adıma ve grubum adıma çok geçmiş olsun diyorum. :(
Umarım diğer arkadaşlarında dediği gibi çabucak iyileşirsin.
Dikkat et kendine,sen bize lazımsın ;)

Geri