Echoes

KAKAO2007b.jpg

arkadaşlar tüm geçmiş olsun dilekleriniz için sonsuz teşekkürler,sayenizde hızla iyileşiyo parmak..sanırım cuma kendine gelir artık..
bi aksilik olmazsa CUMA akşamı tekrar YOLCU BAR 'da olacağız..görüşmek dileğiyle..

süper echoes'a

beyler slm, bn Caner. öncelikle sahnede mükemmel olduğunuz kadar hepiniz birer kişilik olarak da öylesiniz. ii ki tanışmışız sizlerle. Serkan geçmiş olsun dostum nası bi kaza olduysa artık üzüldüm.Dikkat et kendine ki sololarını daha çook dinleyelim! bu arada kusra bakmayın ne zamandı gelip dinleyemedm bi de sınawlar girdi araya şimdi! özellikle koray baba sn kusra bakma Cadı tahtasında dinledim sei snra gelemedm. Burak gelince bi Wish you were here isticem abi tmm mı! :D yeni yılınız da kutlu olsun saygılar&sevgiler echoes

süper echoes'a

beyler slm, bn Caner. öncelikle sahnede mükemmel olduğunuz kadar hepiniz birer kişilik olarak da öylesiniz. ii ki tanışmışız sizlerle. Serkan geçmiş olsun dostum nası bi kaza olduysa artık üzüldüm.Dikkat et kendine ki sololarını daha çook dinleyelim! bu arada kusra bakmayın ne zamandı gelip dinleyemedm bi de sınawlar girdi araya şimdi! özellikle koray baba sn kusra bakma Cadı tahtasında dinledim sei snra gelemedm. Burak gelince bi Wish you were here isticem abi tmm mı! :D yeni yılınız da kutlu olsun saygılar&sevgiler echoes

süper echoes'a

Gittim bizzat dinledim ,yetinmedim çıktım sahnede test ettim.Kapıştım Serkan'la sahnede.Çıktım sahneye,"hadi bunu da yap"dedim ,fazlasıyla yaptı;"hadi şunu yap" dedim ,daha daha iyisini yaptı.O zaman kendi kendime dedim ,Serkan'ın parmağı artık iyileşmiştir,herkese duyurulur. Echoes cuma gecelerimizi canlandırmaya devam edecek :D

Arkadaşlar,ECHOES cuma günü Yolcu programı saatlerinde değişiklik oldu.Bundan böyle her CUMA saat 20:00-23:00 arasında YOLCU'da olacağız.Bizden sonra saat 23:30 gibi IN ROCK sahne alacaktır.Görüşmek dileğiyle..

Bu aksam echoes bir harikaydi.
Gerci moralim bozuktu dinlemeye gittigimde (Hrant Dink'in oldurulmesinden dolayi).
Echoes'u dinlemek icin Yolcu'ya geldigimde kapida kocaman bir adam "bu aksam In Rock var giris....ytl" dediginde biraz sinirlendim. Tamam In Rock cok iyi muzik yapan bir grup, Yolcu'ya gelmeleri de sevindirici ama ben Echoes dinlemeye gelmistim.
In Rock'i senelerdir dinliyorum ve cok seviyorum. Sadece Suleyman Bagcioglu degil onlar grup olarak muhtesemler en azindan Ankara icin.
Echoes'da oyle, samimi ve guzel muzik yaptiklari icin, amatorlugun butun hos yanlarini tasidiklari icin. Ayni sekilde samimi bir dinleyici kitleleri var.
Gelen insanlar Echoes ve In Rock dinlemek icin geldi ama kapidaki eksik aciklama beni biraz rahatsiz etti. Keske "bu aksam Echoes ve In Rock var" deseydi o kocaman adam.

echoes'u en son odtü bahar şenliğinde dinlemiştim ve uzun bir aradan sonra geçen cuma yeniden dinleme fırsatı buldum. ilk olarak gruptaki inanılmaz gelişme dikkatimi çekti. gruptaki bütün taşlar yerine oturmuş ve echoes dinleyiciye çok daha fazla şey sunabilir hale gelmiş. sade bir cover grubu olmaktan çıkılmış ve şarkılara grup kendi ruhunu katmaya başlamış. bunu özellikle whole lotta love da farkettim(davulcu arkadaşı tebrik ediyorum bu arada) güçlü gitar soloları, dinamik bir bas, heyecan veren bir davul ve harika bir vokal bir araya gelince ortaya her hafta büyük keyifle izlenebilecek bir echoes çıkmış. başarılarınızın devamını diliyorum arkadaşlar.
ayrıca in rock ın da aynı gece çıkması yolcuyu cuma gecelerinin vazgeçilmez mekanı haline getiriyor (biraz reklam gibi oldu :)) yani kısaca ssk çilesi devam edecek gibi gözüküyor ;)

Geri