Echoes

dikkatini çekmesi gereken insanların da dikkatini çeksin diye aynı girdiyi buraya da yapıyorum...

"arkadaşlar echoesla süren uzun pazarlıklarımız sonuca bağlanamamıştır...bunu üzüntüyle bildirmek isterim...tam korayı halledik (pamela konserini sabote etmek suretiyle) derken başka bi arkadaş (ağzımdan hayatta alper ismini alıp onu rencide etmemi sağlayamazsınız) kendine çeşitli işler yaratmak suretiyle echoesun bizi bütün bi cuma gecesi boyunca yalnız bırakmasını sağlamıştır... gün gelir bunların hesabını sorarız echoes, neyse :D ...

yani işin özü şu... cuma gecesi 22'de başlamak üzere alabildiğine GURU...

@Yolcu Hard'n Heavy

"

bi daa olmasın echoes... pis küserim...

Arkadaşlar biliyorsunuz 24 Kasım yüce kişilik Freddie Mercury'nin bu dünyadan göçüp gidişinin yıldönümü.Bu vesileyle arkadaşlarımızın oluşturduğu 2 müzik topluluğu Başkent ve Bilkent mt 2 ayrı organizasyon düzenliyor.Buradan katılmak isteyen arkadaşlara duyuru yapmak istedim.

Başkent üniversitesine her saat tunus caddesinden ve sıhhiyeden servisler var.

2. organizasyon 22,23,24 kasım tarihlerinde bilkent üniversitesinde gerçekleşecek.
ayrıntılı bilgi için http://www.bilkentmuzik.com/showthread.php?t=51 sitesine bakınız.

Elbette biz de Echoes olarak bu organizasyonlara katılmaya çalışacağız ve Cuma gecesi Yolcu Bar'da Freddie anısına kadeh kaldıracağız.

There's no chance for us
It's all decided for us
This world has only one sweet moment set aside for us
Who wants to live forever??
Who dares to love forever?
When love must die..

Sevgili dostum ve Hair grubunun davulcusu Eren ile yaptığımız bir çalışmayı sizlerle paylaşmak istiyorum.Bas gitarı ve gitarları ben çaldım,Eren synthleri bilgisayarda yazdı ve davulu çaldı.Bir beste değil,kayıt tekniği ile uğraşırken yapılan bir çalışmadır.İsmi Gece.Ancak beraber besteler yapmaya karar verdik o ayrı..:)umarım beğenirsiniz.

http://rapidshare.com/files/72211440/gece.mp3.html

Onursalcım pek anlamıyorum bu işlerden anlayan biri halledicek yakın zamanda..

Echoes hafta sonu programı;

CUMA:YOLCU HARD'N HEAVY 21:30

CUMARTESİ:ÇİZMELİ KEDİ (konur cd. 5/5 eski dost karşısı) 20:30

görüşmek üzere..

Onursal,tekrar yükledim kaydı rapidshare'de..umarım bu sefer becerebilmişimdir.

Yolcu'da ve Çizmeli Kedi'de bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkürler.Bu programlar aynen haftaya tekrarlanacaktır..

babalar if haberinizi bekliyoruz heyecanla. echoes gibi gruba tunalı dolayları pek bi yaraşır. :)

walla hepinizi tek tek çok seviyoruz. güzel müzik yapan, güzel insanlar, cuma görüşürüz ;)

Biz de Guru'yu çok seviyoruz,her cuma gecesi keyifle dinliyoruz..

Echoes bu haftasonu yine;

Cuma Yolcu'da,
Cumartesi Çizmeli Kedi'de..

Saat 21'de programlarımız başlamak üzere olacak.Cumartesi Çizmeli Kedi programımız biraz jam session tadında geçecek,bizimle çalıp söylemek isteyen herkesi bekleriz,enstrümanını kapan gelsin..

Echoes bu hafta program;

Cuma Yolcu Hard'n Heavy
Cumartesi Çizmeli Kedi
Pazar If (Ankara Üniversitesi Tıp fakültesi'nin Aids haftası nedeniyle düzenlediği organizasyon.saat 21:00 civarında başlayacak program,biz saat 22:00'de sahnede olacağız)

Sonraki hafta perşembe(13 aralık) günü ODTÜ Rock'n Blues festivali kapsamında 15:30'da odtü mimarlık amfideyiz..

teşekkürler funnyasme..
Odtü'de gerçekten çok eğlendik,her zamanki gibi çok keyifli bir odtü mt organizasyonuydu,tekrar odtü mt'ye ve orada bulunan herkese çok teşekkür ederiz.
Echoes programları devam ediyor,
Cuma 21:01 Yolcu Bar
Cumartesi 21:01 Çizmeli Kedi..

Bugün yani Cuma Yolcu programı bizim için ayrı bi keyifli olacak çünkü grubumuzun en cool ve seksi elemanı Burak Türkmen 26 yıl önce bugün dünyaya gözlerini açmıştır..Kendisine buradan mutlu ve müzik dolu yıllar diliyorum..
Görüşmek üzere.

ya arkada$lar ozur dilerim gelemedim, onemli bir sorunumuz cikti berber gelmeyi planladigimiz arkada$larimizla. butun hafta bunu bekleyip gelememek kotu oldu, n'olur kusura bakmayin.
bir yandan da du$unuyorum, umarim serkan'in $arap teklifi gecerliligini yitirmemi$tir :D ba$ka bir zaman egleniriz beraber artik, tekrar kusura bakmayin, operim

Geri