Echoes

Echoes gerçekten güzel müzik yapıyor;kendi içinde tutarlı ve çok sağlam bir repertuarı var :) bu hafta jam session a gelemedik; ki bu hafta normalde jam session dan daha fazlasına gelecektik o da bir takım nedenlerden dolayı olamadı; önce özür diliyor sonra tebrik ediyorum...

Glitter Bass...

schmaetzius yorumun için teşekkürler,haftaya cuma yolcuya jam sessiona bekleriz..
ECHOES çarşamba akşamı NEDJIMA'da sahnede olacak,herkesi bekleriz..

echoesbyflowerpoweredxv0.jpg

Not: Anlamadigim bir sebepten koydugum image bazi bilgisayarlarda gorunmuyormus, eger sizde goremiyorsaniz, sag tiklatip resmi goster derseniz gorebilirsiniz :roll: :oops: ;) :)

Çarşamba nedjimada 20:30 gibi çalacağız..
Yolcu'da 21:30da başlayan programımız aynen devam etmektedir..Bu arada bu cuma Yolcu'da bizden sonra sevgili basçımız Koray Işıldak'ın ilk hardrock grubu DOWNUNDER yıllar sonra ilk defa çalıcak..Ben kaçırmayın derim..Sevgilerle..

RunRabbitRun demiş ki:
Selamlar :)

Bana birşey olduğu yok Aramis :)
Arkadaşlıkların önüne geçebilecek problemler oluyorsa bunu engellemek lazım. Sadece yerime Alper'i uygun görmüşler. Değişen tek şey vokal. Gerisine siz artık dinleyerek karar verin :D

Alper'le başarılar diliyorum sizlere çocuklar. Öptüm bakalım :p

:( kısmet diilmiş eminecim dinleyemedik odtüden sonra bir daha.. gruba ayrıca başarılar bundan sonraki müzik hayatlarında.. bu arada bas gitarcının alet vintage jazz basslardan mı acep, yoksa reissue mu? vintage ise kaç modeldir? merakımı cezbetti

echoes dün nedjimadaydı...inanılmaz keyifli bi gece geçirdik sayelerinde..özellikle the rover ve woman from tokyoda dünyayla olan bağlantımız sıfırın altına indi :) no quarter ve in the fleshi saymıyorum bile.. :) anlaşılan cumadan sonra başımıza şimdi de çarşamba çıktı :D nası olucak bu işler?? tebrikler ve teşekkürler echoes...sizi seviyorum!

Elinize sağlık Nedjima'da ilk programınız olmasına rağmen gayet iyiydi, yalnız Rover ne zaman çaldınız yahu ben duymadım :(
Neyse efendim sizden Cream veya Wishbone Ash istiyorum, keyifle dinleyelim..

arkadaşlar çok teşekkürler değerli yorumlarınız için..
sevgili magaraci,ilk fırsatta sorucam koraya emin deilim ben ama vintage sanırım.. :?
sevgili spinally valla ne diyim bizde uçtuk sizle beraber,zor olucak bu işler tabi..it's a hard life..bizde seni seviyoruzzz.. :D
sevgili gürel,çok saol dostum sana ve glitter tayfasına bizi yanlız bırakmadığınız ve içtenliğiniz için teşekkürler..
ECHOES cuma Yolcu'da 21:30 da sahnede olacaktır,grüşmek dileğiyle..

arkadaşlar tekrar etmek istiyorum çünkü bu konser bence kaçmaz..bugün(cuma) Yolcu'da ECHOES'dan sonra DOWNUNDER sahne alacaktır..Downunder sevgili basçımız Koray'ın ilk hardrock grubu zamanında çok sağlam müzik yapmışlar.Şimdi bu eski dostlar tekrar biraraya geldi ve 1 seferlik konser için hazırlandılar..Bildiğim kadarıyla Queen ve Deep Purple gibi gruplardan çok sağlam parçalar çalıyolar..
Grüşmek dileğiyle,,

Akif'e, Echoes'a, Down Under'a, Son şarkıya kadar kafamı taşıyan boynuma, müziğe, samimiyete, gerçek müziğe, tadımlık müziğe, uykulu uykulu bana bu yazıyı yazdıran her şeye teşekkür.
Eyvallah yani.

ne yazik ki echoes'a yetisemedik ama downunder mukemmeldi,
simdiye kadar canli izledigim en ii calan gruplardan biri diyebilirim.herne kadar yaptiklari tarz cok fazla bana hitap etmis olmasada gruptaki elemanlar o kadar ii caliyodu ki,agzim acik izledim.ayrica serkanin sahneye cikmasida ayri bi olaydi.mukemmel bi kapisma oldu orda.iki gitaristte resmen gitarlari konusturup sonrada aglattilar.hatta bisiy daha derdim ama simdi forumdan atilirim :p
neyse uzun lafin kisasi fantastik bi aksam yasattiniz tebrikler (donwunder grubu ve serkan).eve gelip parmaklarim aciyana kadar gitar caldim ole bole deildi yani :D
en kisa zamanda echoesu izlemek uzere,
gorusuruz...

ahah arkadaşlar bunlar ne güzel ne samimi yorumlardır çok teşekkürler..DOWNUNDER resmen bi fırtına gibi geldi geçti,deli gibi rush çaldılar azımız açık izledik..onlara eşlik etmek benim için anlatılamayacak keyifli ve heyecanlıydı..
sevgili dostum Yıldırım teşekkür ederim yorumun için valla ben sahnedeyken bile Vaner'i dinliyodum..:)
sevgili Spinally;
Maybe I didn't hold you
All those lonely lonely times
And I guess I never told you
I'm so happy that you're mine
If I made you feel second best
Girl, I'm so sorry I was blind

You were always on my mind..

Geri