Echoes

Echoes grubuna basarilar. eminim ki yine gümbür gümbür calacaksiniz ve dinleyenleri costuracaksiniz. benim gelip gelmeme durumum belli degil.Deep Purple - Woman From Tokyo 'yu dinleyemedim hala.. bi calin artik :D

basarilar..

sevgili K_r_m gelirsen çalarız woman from Tokyo..
Echoes Pazar olduğu gibi Cumartesi'de Biziz'de çalacak.Rock Alive olayı..konser 3buçukta başlıyor,sanırım 4 grup var toplam.Yani haftasonu öğledensonra yolu tunalıya düşen arkadaşlar Biziz'e bi uğrayıversinler..Görüşmek dileğiyle

valla grubun uyumu ve müzikalitesi süperdi ama biziz seyircisi...
Çok daha iyilerine layıksınız sadece bu kadarını söylüyorum.İleride görüşmek üzere...

Saygılar.

Sevgili idyllic ve barker; Cumartesi günü biz gerçekten formumuzdaydık fakat yaş ortalaması 13-17 arası olan bir dinleyici kitlesi için çaldıklarımız pek birşey ifade etmedi doğal olarak :D Yine de o kitle içerisinde orada kalıp bizi dinleyen hatta istekte bulunan ve çaldığımız müziği bilen arkadaşlara çok teşekkür ederiz.

zorknemesis, polis baskınından sonra zaten orada kimse kalmadı :p
Sizden sonra orada, damarlarında yüksek promilde alkol bulunan bazı arkadaşların kendilerini sahneye attığı ve "bişeler" çaldıkları rivayet ediliyor.

Herşey için çok saolun millet...
Bize yaşattığınız keyifi daha kalabalık ve daha coşkulu konserlerde yaşatırsanız çok daha fazla mutlu olacağım. Hatta o konserde sizinle sahneyi paylaşırsak mutluluktan uçacağım.

bird-y demiş ki:
RunRabbitRun demiş ki:
Sizden sonra orada, damarlarında yüksek promilde alkol bulunan bazı arkadaşların kendilerini sahneye attığı ve "bişeler" çaldıkları rivayet ediliyor.
ROCK'N ROLLLLLL!!!!!!!!!!........

valla süperdi hani o saatte sadece bizim dinlemiş olmamız koymadı ne güzel bi jam session oldu (belki kıskanır:)))

echoes için bişi demiyorum, bilen biliyor...
tekrar tebrikler...

RunRabbitRun demiş ki:
Sevgili idyllic ve barker; Cumartesi günü biz gerçekten formumuzdaydık fakat yaş ortalaması 13-17 arası olan bir dinleyici kitlesi için çaldıklarımız pek birşey ifade etmedi doğal olarak :D Yine de o kitle içerisinde orada kalıp bizi dinleyen hatta istekte bulunan ve çaldığımız müziği bilen arkadaşlara çok teşekkür ederiz.

Kaliteli müzik yaptınız sizi bilen bilir biziz öyle napalım dinleyen dinledi ellerinize sesinize sağlık.bu arada gitarist arkadaşı pazar günü karanfilde gördüm elinde gitarla geçti önümden durdurup muhabbet edicektim ama.. :LOL: Neyse Başarılar görüşmek üzere..

barker demiş ki:
Kaliteli müzik yaptınız sizi bilen bilir biziz öyle napalım dinleyen dinledi ellerinize sesinize sağlık.bu arada gitarist arkadaşı pazar günü karanfilde gördüm elinde gitarla geçti önümden durdurup muhabbet edicektim ama.. :LOL: Neyse Başarılar görüşmek üzere..

Muhabbet sever bir insandır Serkan.Durdursaydın keşke seni tekrar Biziz'e davet eder içki ısmarlardı. :D Pazar günü de oradaydık.Neyse bi dahaki sefere tanışmak dileğiyle.

eheh çok güzel olmuş elinize sağlık..ancak maalesef EMN büyük bi deişiklik olmazsa artık ECHOES'la çalışmayacak..bu emine arkadaşımızın belli nedenlerle kendi aldığı bi karardır.bizde echoes'u ayakta tutmak için elimizden geleni tabii ki yapacağız.hatta bu ara yeni bikaç bomba parça üzerine çalışmaktayız.gruba yeni vokal dahil olduğunda tam gaz yola devam edeceğiz..belki de emine tekrar dönme kararı alır bilemiyoruz.kendisine burdan tekrar başarılar dilerim.ama echoes'u çok yakında tekrar sahnelerde göreceksiniz.görüşmek dileğiyle..

Geri